Co nejraději čteme aneb doporučítárna :D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 193, 194, 195, 196, 197  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=652c92a5b2873225d5317ddb98b47d92Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2017 2:25 pm    Předmět: Citovat

Dočetla jsem knihu Bílé kosti, autor Graham Masterton

Detektivka dobrá, napínavá ...ale ... mám pocit, některé v knize popisované praktiky jsou už na hranici zvrácenosti. Když se do toho člověk vžije, je mu z toho až šoufl.
Nevím, zda si od tohoto autora přečtu i další knihy Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2017 6:55 pm    Předmět: Citovat

tak mi napadlo - lúštite niekto knižnú šifru na martinuse? ako vám to ide?

a aby som nebola úplne mimo, ako jesenné čítanie odporúčam mesto od koontza - príjemný magický realizmus Smile
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2017 7:54 pm    Předmět: Citovat

Já. Jsem si sice napřed říkala, že už se na to vykašlu, ale pak mi to nedalo. Laughing Já mám teda hotovou celou - samozřejmě s nápovědami. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2017 10:04 pm    Předmět: Citovat

tak to gratulujem k šikovnosti Smile
a ako sa ti podarilo to celé uhádnuť? čo viem, tak tentoraz sa nemal zverejňovať celý obrázok... či si len náhodne tipovala?
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2017 10:15 pm    Předmět: Citovat

Mně to vůbec, ale vůbec nejde. Very Happy Zjevně mě chytají jiné asociace, protože se mi vybavují spíš výtvarná díla než literární... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2017 10:41 pm    Předmět: Citovat

No právě co jsem někde četla, tak někdo snad měl celý obrázek... anebo jestli to dokázali uhádat jenom tak z fleku, tím si nejsem jistá (sledovala jsem diskuse na vinted a cbdb). Každopádně pak lidi nahazovali ty obrázky, které měli uhádnuté, takže z nich se to dalo složit celé, plus potom ještě nápovědy, co psali, pokud jsem nevěděla z obrázku.
Jinak mi to přišlo celkem těžké, hlavně proto, že tam bylo dost nových knih a ne tolik klasik (aspoň na mě to tak působilo), a já většinou ty aktuální trháky moc nečtu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2017 3:21 pm    Předmět: Citovat

no ja mám aktuálne do 40 kníh a tiež mám pocit, že tam je viac modernej literatúry...
ťažké to je, u mňa bol problém obrázok s loďkou na mori (paradoxne som knihu čítala), potom ten zikkurat tam bol taký nešťastný (stále ma to ťahalo na gilgameša) a hlavne trpaslík v mikulášskej čiapke - keby mi brat nepovedal, tak to živote neuhádnem, lebo tam som nepoznala ani knihu ani film

a čo hovoríte na tajné bonusy? Question
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2017 4:30 pm    Předmět: Citovat

Jo, loďka byla vtipná. Já jsem knihu nečetla, ale název znám, nicméně vůbec mě to netrklo. Kdovíproč mi tam furt naskakovala Smrt v Benátkách (úplně nelogicky). Laughing
"Vánoční trpaslík" byl pro mě jasný, jsem fanda filmu, akorát kniha se jmenuje trochu jinak (ale mám dojem, že to bralo i ten filmový název). Navíc zrovna tohle se povedlo i tak typicky ztvárnit, u některých těch obrázků je fakt dost těžko poznat, co vlastně chtěl autor namalovat.Twisted Evil
Na první bonus jsem se vykašlala a teď ten druhý, to je taková hrozná blbost! Jako přiznávám, že jsem si musela taky najít nápovědu, protože tohle by mě nenapadlo asi ani za sto let. Nevim, jestli to má být nějaká reklama či co. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2017 11:58 pm    Předmět: Citovat

ja ako filmový antifanúšik a navyše taký, čo od uvedeného režiséra nevidel asi nič som pri tom trpaslíkovi nemala šancu Sad

inak prvý bonus na slovenskej šifre bol úplne iný ako český, len hádanka... zato tá vaša kalkulačka a počítanie až sa mi parilo z hlavy bol čistý očistec
druhý bonus je rovnaký, ale ten mám len so šťastím, lebo SPOILER plánovaný zaklínač je asi jediný seriál, na ktorý sa teším a ktorý plánujem pozerať, takže viem, kto ho bude vyrábať Very Happy
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2017 7:18 am    Předmět: Citovat

Jéé na knižní šifru jsem zapomněla, jdu na to!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 193, 194, 195, 196, 197  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.