Vaše letní vlasová výbava =)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c0195e4163e6b53c7a6e3b0d9f76583Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používáte v létě jine přípravky než v zimě?
ano, jistě
30%
 30%  [ 36 ]
ne, kašlu na to =))
70%
 70%  [ 84 ]
Celkem hlasů : 120

Autor Zpráva
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 5:04 pm    Předmět: Vaše letní vlasová výbava =) Citovat

Zajimalo by me, zda mate nejakou speciální letni vlasovou vybavu nebo proste pouzivate porad to same, at je snih ci slunce žár?! Very Happy

Já teď řesím otázku co jsi všechno nabalit s sebou k moři do vlasové vybavy Rolling Eyes Embarassed Laughing Protoze letime letadlem, tak toho nechci tahnout zase zbytecne moc, ale zase mit s sebou jen sampon mi pripadne malo =)

Aktuálně jsi chci brát toto:
- nějaky sampon (asi budu samponovat kazdy den)
- jeden (dva) kondis(e) na poskozene nebo suche vlasy (nutno koupit. na poskozene proto, ze se domnivam, ze ty vlasy vic zregeneruje nez "obyc" kondis)
- biohar (dala jsem si zavazek, ze ho budu aplikovat kazdy den cele leto Embarassed Laughing .Aby mi vlasky trochu poposkocily v rustu Laughing )
- nejspis s sebou pribalim i bezoplachovy kondis Glis Kurr
- no a jeste si chci do nejake lahvicky prelit kokosak
- + jsem si koupila new dreveny hrebe, abych si neznicila svuj dosavadni oblibeny dreveny=)Embarassed

heh, uz mi z tech vlasu asi hrabe, mozna je moc resim, ale fakt nechci po te peci kterou jim jiz tak dlouho venuji, skoncit leto se suchym rostim, ktere by se muselo ostihat Embarassed Laughing Mad Embarassed

Takze uvitam vase rady, postupy a pripravky, ktere pouzivate vy specialne na slunce leta žár Embarassed Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

Jestli tu někde toto téma je, tak se moderátorkám dopředu omlouvám =) Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 5:15 pm    Předmět: Citovat

tak ja si u more vystacila bohate s prirodnim samponem a kokosovym olejem Wink olejem jsem hojne mastila konecky a postupne az cele vlasy a nosila takove ucesy aby to nevadilo,vlasy jsem za deset dni myla jen jednou samponem a to pred odjezdem,jinak jsem je vzdy umyla jen sladkou vodou a dvakrat jsem je nechala do druheho dne ve slane vode-olej se na nich samozrejme bez samponovani drzel,ale to mi nevadilo(uces to zakamufloval) no a myti samponem pred odjezdem mi ukazalo krasne zregenerovane vlasy Very Happy takze si to budu pamatovat na dalsi vyletovani a rozhodne budu aplikovat Cool Olej spolecne se slanou vodou jim vazne pomohl.
Podle meho toho tahnes zbytecne moc,ale urcite se tu najde spousta lidicek,co ti to zas naopak schvali,ja jsem totiz v tehle vecech trdlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 5:22 pm    Předmět: Citovat

Já jsem prave loni s sebou mela sampon a 2 kondise na suche a poskozene vlasy. Po prichodu od more, jsem si je vzdy lehce nasamponovala a pak kdyz jsem prepirala plavky, jsem si na hlavu smichala ty kondise jako masku a nechala ji na vlasech treba 10 minut nekdy min, nekdy vic. A vlasy taky vypadaly docela krasne po prijezdu od more. A chvilu po prijizdu od more, jsem objevila DV Very Happy No a ted bych to chtela zkusit i s tim olejem, ale trochec se bojim, aby nebyly vysusene, pac ja jsem v mori fakt furt. Prave taky si rikam, ze toho mam nejak moc .. Embarassed Rolling Eyes ja fakt nevim..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 5:24 pm    Předmět: Re: Vaše letní vlasová výbava =) Citovat

Breberka napsal:
Zajimalo by me, zda mate nejakou speciální letni vlasovou vybavu nebo proste pouzivate porad to same, at je snih ci slunce žár?! Very Happy

Já teď řesím otázku co jsi všechno nabalit s sebou k moři do vlasové vybavy Rolling Eyes Embarassed Laughing Protoze letime letadlem, tak toho nechci tahnout zase zbytecne moc, ale zase mit s sebou jen sampon mi pripadne malo =)

Aktuálně jsi chci brát toto:
- nějaky sampon (asi budu samponovat kazdy den)
- jeden (dva) kondis(e) na poskozene nebo suche vlasy (nutno koupit. na poskozene proto, ze se domnivam, ze ty vlasy vic zregeneruje nez "obyc" kondis)
- biohar (dala jsem si zavazek, ze ho budu aplikovat kazdy den cele leto Embarassed Laughing .Aby mi vlasky trochu poposkocily v rustu Laughing )
- nejspis s sebou pribalim i bezoplachovy kondis Glis Kurr
- no a jeste si chci do nejake lahvicky prelit kokosak
- + jsem si koupila new dreveny hrebe, abych si neznicila svuj dosavadni oblibeny dreveny=)Embarassed

heh, uz mi z tech vlasu asi hrabe, mozna je moc resim, ale fakt nechci po te peci kterou jim jiz tak dlouho venuji, skoncit leto se suchym rostim, ktere by se muselo ostihat Embarassed Laughing Mad Embarassed

Takze uvitam vase rady, postupy a pripravky, ktere pouzivate vy specialne na slunce leta žár Embarassed Embarassed Wink



Já jsme loni měla u moře ten bezoplachovej glisskur a vyhoval mně dost. Protože mně vopda vlasy dost vysušuje, takže jsem ho používala fakt tak dvakrát denně... a kamarád nemohl pochopit, co to na ty vlasy pořád stříkám. Měla jsem tam totiž ještě sprej z Avonu z UV filtrem, tak před každeým odchodem an pláž ještě tohle Laughing a po příchodu a umytí vlasů sladkou vodou zase glisskur....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 5:25 pm    Předmět: Citovat

no ja jsem v mori taky furt,kdyz muzu Laughing a popravde ten olej dost chrani pred vysusenim Wink ale nechci ti to rozmlouvat,aby tve vlasky nedopadly spatne Embarassed kazdy jsme jiny Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 6:24 pm    Předmět: Citovat

Toliko serepeiček? Shocked Já s sebou minulý rok u moře měla jen pytlíčky kopřivového šampónu a vlasy byly nadmíru spokojené (ale já mám, pravda, vlasy, kterým teplo vyloženě svědčí)... Nicméně počítám, že do Indoš s sebou radši povezu nějaký olejík... Nebo lépe- koupím ho přímo tam Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 7:40 pm    Předmět: Re: Vaše letní vlasová výbava =) Citovat

Mimisek:
Já jsme loni měla u moře ten bezoplachovej glisskur a vyhoval mně dost. Protože mně vopda vlasy dost vysušuje, takže jsem ho používala fakt tak dvakrát denně... a kamarád nemohl pochopit, co to na ty vlasy pořád stříkám. Měla jsem tam totiž ještě sprej z Avonu z UV filtrem, tak před každeým odchodem an pláž ještě tohle Laughing a po příchodu a umytí vlasů sladkou vodou zase glisskur....[/quote]


jůů tak tos me potesila =) ja mam i sampon glis kurrovej, ale asi si vezmu neco min silokonovyho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
no ja jsem v mori taky furt,kdyz muzu Laughing a popravde ten olej dost chrani pred vysusenim Wink ale nechci ti to rozmlouvat,aby tve vlasky nedopadly spatne Embarassed kazdy jsme jiny Cool


ja mam na vlaskach prave zbytek meliru (asi tak poslednich 5cm) tak proto to docela resim. Protoze jinak uz mam konecne sve puvodni vlasky Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 7:59 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Toliko serepeiček? Shocked Já s sebou minulý rok u moře měla jen pytlíčky kopřivového šampónu a vlasy byly nadmíru spokojené (ale já mám, pravda, vlasy, kterým teplo vyloženě svědčí)... Nicméně počítám, že do Indoš s sebou radši povezu nějaký olejík... Nebo lépe- koupím ho přímo tam Twisted Evil


no me to taky pripadne docela dost, prave proto se ptam co pouzivaji ostatni =) Radej toho vemu vic na vlasy a uberu hader Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.