Color & Soin (permametní barva bez amoniaku)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa668c034bc35f2c89962ed9d1b8fce5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 2:28 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes tyhle barvičky opět zkoumala a podle obrázků na krabičce to vypadá, že by mohly slušně zesvětlit tmavé vlasy, akurát nevím, jak (a jestli vůbec) by mohly zesvětlit mé chemicky černé... Nemáte s tím někdo náhodu zkušenosti? Nechce se mi vyhodit 300 kč oknem Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cumacek.lenda
0-7
0-7


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 9:35 am    Předmět: Citovat

Tuto barvu používám a je úžasná, šetrná k vlasům, konečky se moc netřepí, skoro vůbec a barva přirozená s leskem.
Jen je nutné myslet na to, že se jako všechny barvy lehce vymývá, ale u této barvy je výhodou, že se vymývá z černé do tmavě hnědé, která si zanechává přirozený lesk.
Všem vřele doporučuji. Sice je kapku dražší než běžné barvy, ale za zdravé vlasy to stojí za to!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cumacek.lenda
0-7
0-7


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 9:37 am    Předmět: Citovat

Co se týče zesvětlování, tak je nejlepší si od kadeřnice nechat šetrně zesvětlit aktuální barvu a pak odrosty už běžně zesvětlovat danou barvou. Je nutné myslet na to, že tato barva je šetrná a nedokáže vyžrat tmavou chemii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 9:16 am    Předmět: Citovat

Jak dlouho barvička vydrží? Kolik umytí? Máte někdo zkušenost s nějakou tmavší hnědou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2011 1:29 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli kryje i šediny. To by mohla být dobrá náhrada za hennu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2011 10:08 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli kryje i šediny. To by mohla být dobrá náhrada za hennu Very Happy


jako náhrada za hennu by ti mohla posloužit i barva, která je chemická,ale s výtažky z henny, jmenuje se henna plus. a měla by fungovat i na šediny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evax
8-20
8-20


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 3:43 pm    Předmět: Citovat

cumacek.lenda napsal:
Co se týče zesvětlování, tak je nejlepší si od kadeřnice nechat šetrně zesvětlit aktuální barvu a pak odrosty už běžně zesvětlovat danou barvou. Je nutné myslet na to, že tato barva je šetrná a nedokáže vyžrat tmavou chemii.

Mám opačnou zkušenost, umí hodně zesvětlit (pokud jde o blond odstíny, u dalších pochybuji. Ačkoli s tmavšími novými nemám zkušenost, ty původní tmavé verze spíš ztmavovaly), ale kromě peroxidu v ní nejsou tak drastické složky jako v drogeriových barvách. Při aplikaci navíc vůbec nesmrdí a mají gelovou konzistenci.
Kdyby někomu pomohl vzorník, najde tady na blogu http://babskaprzystan.blogspot.cz/2012/06/26-odcieni-color-pod-lupa.html
Podle mě jsou na blogu focené už přebalené, novější verze. U nás se dají pořád koupit i verze původní (hlavně v eshopech, lékárny už mají asi jen nová balení) Uvádím proto, že některé původní odstíny jsou barevně trochu jiné než novější, i když název je identický.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 7:08 pm    Předmět: Color & Soil Citovat

Tak zajtra idem obehnúť lekárne či zoženiem. Chcem vyskúšať Smile Ak nie objednám z ČR . Majú krásne odtiene tak som zvedavá , farby z drogérie už nechcem a ku kaderníčke sa mi už akože fakt nechce, odchádzam odtiaľ síce vždy s krásnou farbou ale nehorázne oslabenými a pokazenými vláskami. Už ich nechcem trápiť , len sa o ne pekne starať Smile Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evax
8-20
8-20


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2014 4:08 pm    Předmět: Citovat

Srovnatelný mi přijde Naturtint (téměř jako výrobek téže firmy, jen s jinými obaly), ale od Naturtintu se u nás dají sehnat všechny odstíny, narozdíl od ColorSoin. Ale "šetrné" je obojí hlavně ne-amoniakem. Studovala jsem složení a nic moc Laughing PPD tyto barvy také obsahují, sice prý ne tolik jako běžná produkce, ale je tam zkrátka skoro všechna běžná chemie. Zlaté časy, kdy mě složení ničeho nezajímalo Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.