Color & Soin (permametní barva bez amoniaku)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ee125838f5a3c32980ab69c345a4d459Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ava
8-20
8-20


Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 10:09 am    Předmět: Citovat

Já ji mám doma odstín 10A světle popelavá blond, koupila jsem ji v lékárně a stála 293 kč, ale zatím jsem ji nezkoušela.Tak až se k tomu odhodlám dám sem foto před a po.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:

Tady si můžeš dobře prohlédnout každý odstín zvlášť dole na tom vlasovém pramínku. Stačí ťuknout na číslo barvy nebo na sekanti v tom rámečku pod pramínkem vlasů a ten se zabarví podle zadaného odstínu. Very Happy Wink
http://www.pharmacon-international.com/catalog/colorsoin-hair-p-75.html


Děkuju. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 10:14 am    Předmět: Citovat

ava napsal:
Já ji mám doma odstín 10A světle popelavá blond, koupila jsem ji v lékárně a stála 293 kč, ale zatím jsem ji nezkoušela.Tak až se k tomu odhodlám dám sem foto před a po.

Nechce sa ti prosim ta odpisat ingredients? Celkom ma to zaujima Wink dik
Návrat nahoru
ava
8-20
8-20


Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 10:51 am    Předmět: Citovat

valalo napsal:
ava napsal:
Já ji mám doma odstín 10A světle popelavá blond, koupila jsem ji v lékárně a stála 293 kč, ale zatím jsem ji nezkoušela.Tak až se k tomu odhodlám dám sem foto před a po.

Nechce sa ti prosim ta odpisat ingredients? Celkom ma to zaujima Wink dik
takže barva-peg-2 oleamine,aqua purificata,cocamide dea,alcohol denat,propylene glycol,ethanolamine,oleic acid,sodium sulfite,tetrasodium edta,hydrolyzed vegetable protein(triticum vulgare,soy,corn,avena sativa),sodium erythorbate,p-phenylenediamine,4-chlororesorcinol,2-methylresorcinol,2-amino-4-hydroxyethylaminoanisole sulfate,n,n-bis(2-hydroxyethyl),p-phenylenediamine sulfate. Ustalovač-aqua purificata,hydrogen peroxide,cetyl alcohol,cetearyl alcohol,laureth-3,ceteareth-20,oxyquinoline sulfate. Vlasový balzám-aqua purificata,quaternium-83,rosmarinus officinalis(rosemary oil),imidazolidinyl urea,eucalyptus globulus oil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

ava napsal:
takže barva-peg-2 oleamine,aqua purificata,cocamide dea,alcohol denat,propylene glycol,ethanolamine,oleic acid,sodium sulfite,tetrasodium edta,hydrolyzed vegetable protein(triticum vulgare,soy,corn,avena sativa),sodium erythorbate,p-phenylenediamine,4-chlororesorcinol,2-methylresorcinol,2-amino-4-hydroxyethylaminoanisole sulfate,n,n-bis(2-hydroxyethyl),p-phenylenediamine sulfate. Ustalovač-aqua purificata,hydrogen peroxide,cetyl alcohol,cetearyl alcohol,laureth-3,ceteareth-20,oxyquinoline sulfate. Vlasový balzám-aqua purificata,quaternium-83,rosmarinus officinalis(rosemary oil),imidazolidinyl urea,eucalyptus globulus oil.

Dik za namahu, si zlata, no nepripada mi to bohvieako prirodne, ale myslim ze oproti klasickym drogerkovym farbam aspon o cosi prirodnejsia a menej skodliva bude. Vo vela veciach sa nevyznam, co je co, ale asi by som sa tolko nebala ju skusit. Ked odskusas, poreferuj! Wink a prijemne farbenie! Wink
Návrat nahoru
ava
8-20
8-20


Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 11:11 am    Předmět: Citovat

citace:
Dik za namahu, si zlata, no nepripada mi to bohvieako prirodne, ale myslim ze oproti klasickym drogerkovym farbam aspon o cosi prirodnejsia a menej skodliva bude. Vo vela veciach sa nevyznam, co je co, ale asi by som sa tolko nebala ju skusit. Ked odskusas, poreferuj! Wink a prijemne farbenie! Wink

Dík, určitě napíšu.Já jsem si chtěla nechat svoji přirozenou barvu vlasů, ale zjistila jsem, že už tam mám pár prvních šedinek tak jsem přemýšlela o henně, ale nesluší mi teplé odstíny zlaté, měděné atd. tak hledám něco co nejvíc šetrného pro vlasy, no uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 11:01 pm    Předmět: Citovat

A myslíte, že to jde dát i na chemii?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 11:47 pm    Předmět: Citovat

ava napsal:
Já ji mám doma odstín 10A světle popelavá blond, koupila jsem ji v lékárně a stála 293 kč, ale zatím jsem ji nezkoušela.Tak až se k tomu odhodlám dám sem foto před a po.

Vidíš, na tom letáku je i, že je v dostání jen v lékárnách- to jsem prve přehlédla... On obchůdek Máta je vlastně registrovaný jako lékárna Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 10:33 am    Předmět: Citovat

Ehm...a jak se to tedy vymyje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josipa
41-80
41-80


Založen: 21.9.2007
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 4:06 pm    Předmět: Citovat

ahojky, zdravim a chvalim za zvidavost a za novy alternativni typ Smile to slozeni se mi zda chemicke hodne, skoda,ze tomu ale nerozumime. poznala jsem jen peroxid Smile ktera latka je vlastne ta rakovinotvorna v chemickych barvach?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.