Jak barvit hennou nazrzavo, když mám tmavé odrosty
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4425b9c6669d762c15d25e266c3cea65Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Angelina97
0-7
0-7


Založen: 1.2.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 8:53 pm    Předmět: Jak barvit hennou nazrzavo, když mám tmavé odrosty Citovat

Ahoj holky, teprve s hennou začínám a potřebovala bych poradit. Mám chemicky barvené vlasy, svojí původní barvu mám takovou středně hnědou a chtěla bych mít zrzavé vlasy. Asi před třičtvrtě rokem jsem měla vlasy barvené na blond, pak jsem je přebarvila na hnědo a od té doby nebarvila a nechala je odrůstat. Chtěla jsem přejít na hennu, aby se vlasy zregenerovaly a tak jsem je teď nabarvila měděnou lamdou. Na délky, které byly předtím barvené chytla hezky dozrzava, ale na těch cca 10 cm odrostů u hlavy vůbec Sad ..Tak bych se chtěla zeptat, zda někdo odbarvuje odrosty chemicky a na délky dává hennu, nebo jak to dělá, když chce barvit hennou, jako já nazrzavo, ale své původné vlasy má tmavé a henna na ně nechytá.
Předem díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 9:07 pm    Předmět: Re: Jak barvit hennou nazrzavo, když mám tmavé odrosty Citovat

Angelina97 napsal:
Ahoj holky, teprve s hennou začínám a potřebovala bych poradit. Mám chemicky barvené vlasy, svojí původní barvu mám takovou středně hnědou a chtěla bych mít zrzavé vlasy. Asi před třičtvrtě rokem jsem měla vlasy barvené na blond, pak jsem je přebarvila na hnědo a od té doby nebarvila a nechala je odrůstat. Chtěla jsem přejít na hennu, aby se vlasy zregenerovaly a tak jsem je teď nabarvila měděnou lamdou. Na délky, které byly předtím barvené chytla hezky dozrzava, ale na těch cca 10 cm odrostů u hlavy vůbec Sad ..Tak bych se chtěla zeptat, zda někdo odbarvuje odrosty chemicky a na délky dává hennu, nebo jak to dělá, když chce barvit hennou, jako já nazrzavo, ale své původné vlasy má tmavé a henna na ně nechytá.
Předem díky Smile


Ale neboj ona chytá, zkus lamdu v sáčku a budeš to mít zrz celé. Ta v krabičce je slabá. Dá se to pak míchat se zlatou blond hennou a i na přírodních vlasech je z toho zářivá zrz.
Kombinaci odbarvování a henny nedoporučuju, protože pak jsou vlasy hodně vysušené a některá barva si s hennou nesedne a můžeš mít zelené vlasy.(nebo hůř)
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angelina97
0-7
0-7


Založen: 1.2.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 9:30 pm    Předmět: Citovat

Jéé díky nečekala jsem tak rychlou odpověď Smile ..A tu v sáčku myslíš konkrétně kterou? já si to teď barvila s touhle měděnou 100g http://web.telecom.cz/lamda/produkt-henna.html#navod no a na ty moje středně hnědé odrosty to nechytlo vůbec..přidala jsem i citrón, nechala na noc odstát, aby to lépe chytalo, ale chytlo to dobře jen na ty délky. Nebo není nějáká jiná henna která barví silněji do zrzava? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 9:37 pm    Předmět: Citovat

Angelina97 napsal:
Jéé díky nečekala jsem tak rychlou odpověď Smile ..A tu v sáčku myslíš konkrétně kterou? já si to teď barvila s touhle měděnou 100g http://web.telecom.cz/lamda/produkt-henna.html#navod no a na ty moje středně hnědé odrosty to nechytlo vůbec..přidala jsem i citrón, nechala na noc odstát, aby to lépe chytalo, ale chytlo to dobře jen na ty délky. Nebo není nějáká jiná henna která barví silněji do zrzava? Smile


Henna ti z tmavého světlé neudělá. Musela bys jedině odbarvit. Co je světlé, to nabarví, co je tmavé, tam nechá jen lesk.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 9:50 pm    Předmět: Citovat

já se obávám, že ze středně hnědé nějaká výrazná zrz udělat nepůjde...teda nevím, co si představuješ pod zrz teda...já jsem taky původně středně hnědá. Pravda, barvím už několik let, zezačátku to bylo takové hnědozrzavé, ale zrzavé ne.. Ale jedině muset zkoušet. a dala bych čistou hennu - buď tu lamdu nebo Khádí a nic do ní nepřidávala, jen tu vodu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angelina97
0-7
0-7


Založen: 1.2.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 10:01 pm    Předmět: Citovat

no nechci nic svítivého oranžového, takovou světlo zrzavou ne, nějakou tmavší..no a nebude ta čistá henna dočervena? červené vlasy nechci Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 10:14 pm    Předmět: Citovat

Angelina97 napsal:
no nechci nic svítivého oranžového, takovou světlo zrzavou ne, nějakou tmavší..no a nebude ta čistá henna dočervena? červené vlasy nechci Sad


čistá henna je zrzavá, někomu jde do červena když má hodně vrstev. Kolik vrstev je potřeba pro červený odstín ti neřeknu, nepoužívám čistou. Já bych rači hnědou Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 10:28 pm    Předmět: Citovat

Angelina97 napsal:
no nechci nic svítivého oranžového, takovou světlo zrzavou ne, nějakou tmavší..no a nebude ta čistá henna dočervena? červené vlasy nechci Sad


Nevím, jakou máš barvu vlasů, ale na takovou tmavší přirozenou zrz je dobrá právě nějaká ta čistá henna, ale je fakt, že ti spíš to světlejší barvené podstupně ztmavne.
Na hnědozrz se míchá jenom s černým čajem, s citronem pro výraznější zrzavočervenou.
Je to ta od té samé firmy, jenom ta v sáčku. Tato: http://web.telecom.cz/lamda/img/h_obal22.jpg

Jinak pěknou přirozenou zrzavou dělá měděná od Hennecolor, záleží co máš líp k sehnání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angelina97
0-7
0-7


Založen: 1.2.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 10:32 pm    Předmět: Citovat

Tak ju, díky všem za rady Smile ..Tak já něco zkusím a uvidím jak to dopadne. Já si právě vždycky myslela, že ta čistá henna chytá do červena, nebo červenohněda a né do zrzava. Jaký je tedy rozdíl mezi čistou hennou a měděnou hennou, když ta čistá chytá do zrzava? Shocked Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 10:35 pm    Předmět: Citovat

Angelina97 napsal:
Tak ju, díky všem za rady Smile ..Tak já něco zkusím a uvidím jak to dopadne. Já si právě vždycky myslela, že ta čistá henna chytá do červena, nebo červenohněda a né do zrzava. Jaký je tedy rozdíl mezi čistou hennou a měděnou hennou, když ta čistá chytá do zrzava? Shocked Smile


No měděná by měla být právě ta čistá. Do bordo a mahagon ostínu bývájí přidané další věci, třeba pikramát.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.