Jak vypadá Ježíšek?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=06df32382bbe420af2db528a1ed3096aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 9:46 pm    Předmět: Citovat

Mně taky Američani v zásadě nevadí, a ať si nechají nosit dárky, od koho chtějí. A dokonce i u nás...když je někdo tak blbej, že vymění Ježíška za Santu - jeho problém. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 2:15 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
No to máš pravdu, znala jsem anti-santu dřív, než se tu objevil ten odkaz, ale názory typu, když jsi američan, tak na tyhle stránky nelez a k ničemu se nevyjadřuj mě otrávily a odradily.

Tak pod to bych se podepsala. Přečtení té diskuze mi připomnělo, proč už dlouho na netu žádné diskuze nečtu, natož abych se zúčastňovala. (Teda kromě dlouhých vlasů Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 3:04 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
day napsal:
No to máš pravdu, znala jsem anti-santu dřív, než se tu objevil ten odkaz, ale názory typu, když jsi Američan, tak na tyhle stránky nelez a k ničemu se nevyjadřuj, mě otrávily a odradily.

Tak pod to bych se podepsala. Přečtení té diskuze mi připomnělo, proč už dlouho na netu žádné diskuze nečtu, natož abych se zúčastňovala. (Teda kromě dlouhých vlasů Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 10:10 pm    Předmět: Citovat

V dnešním MAGAZINU DNES (Mladá fronta) jsou fotky předních fotografů a jejich představa Ježiška (ta na str. 22 úplně odpovídá mé představě, jen bych dala tmavě modré pozadí a stříbrnou postavičku). Jsou to zajímavé fotky... Shocked Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

Manžel si jako dítě myslel,že ježíšek je velikánskej ježek,s obrovskýma bodlinama na kterých nosí dárky Very Happy
Věci jako santa klaus nesnáším,toho ať si nechají v Americe nebo kdekoliv jinde,ale ne u nás,v Čechách Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

ale on je obri jezek Wink ja ho jako mala videla:)jen darky mel v kosi a ne na bodlinach Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 2:38 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
ale on je obri jezek Wink ja ho jako mala videla:)jen darky mel v kosi a ne na bodlinach Laughing


jejej... tak já žiju od dětství v mylných představách Smile ...ale manžel bude mít radost,hned mu to musím říct jak to s tím ježíškoježkem doopravdy je Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 9:31 pm    Předmět: Citovat

Tak když jsem byla úplně maličká, nedotčena náboženstvím jsem si představovala, že vypadá jako jedna ilustrace z dětské knížky. Skřítek, který měl podobu jahody s nožičkama a ručičkama a košíček. No takže od toho Santy to zase tak daleko nebylo, taky byl červený Laughing

A upřímně nechápu, proč někomu vadí Santa Claus. Vymyslel ho jistý vzdělaný pán pro své děti, protože mu bylo líto, že si děti příliš vánoce neužívají, alébrž je to především náboženský svátek. A tak na základě Svatého Mikuláše/Nikolase atd. vymyslel tohohle přerostlého skřítka.

Podle mě pořád lepší, než to, co mi řekla kamarádčina holčička, když jednou toho pravého Ježíška uviděla. V slzách se mě se zděšeným pohledem ptala :"a teto, to nosí dárky tenhle mrtvý pán, co z něj teče krev ?"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

No nevím nevím - cela ta santovska šaškarna před Vanoci jse mi zdá jako velký trapas. Laughing
Ať si komerčního, pupkatého Santy nechají v Americe - k nám se moc nehodí. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 10:54 pm    Předmět: Citovat

Jéé to je hezké téma.....no já měla vždycky neuvěřitelnou až bizarní fantazii...U nás nosil dárečky samozřejmě Ježíšek, kterého jsem si představovala jako barevnou postavu s modrými vysokými vlasy, přesně takovými, jako má Marge Simpsonová ve fialové košili a zlatých lesklých kalhotech ( já vážně nevim, jak jsem na to přišla Laughing ) , který se vznáší u oken našeho paneláku ( bydleli jsme v posledním 7 patře) jen tak bez ničeho s hnědým pytlem dárků ...U nás to probíhalo dycky tak, že jsme se navečeřeli a pak jsme šli s bráchou do svého pokoje, zatímco rodiče nám tvrdili, že musí Ježíška pozdravit, vzít od něj dárečky a všechno s ním domluvit , a že my tam být nemůžeme, protože bychom ho polekali Laughing Taky dobrá historka, ale my jsme tomu věřili. No a pak jsme slyšeli z obývacího pokoje zvonit zvoneček a to byl signál, že můžeme ke stromečku, kde stála máma s tátou a zapalovali prskavky. A taky se u nás psal 1.12. dopis Ježíškovi ( já na něj psala i adresu, kterou jsem si vymyslela Laughing Vždycky tam bylo něco jako Vážený pán Ježíšek, Nebeská brána 11, 11111, Nebe Laughing )
Jinak já Santu Clause nějak moc neřeším, já Američanka nejsem, Američanům to vyhovuje, tak ať si dělají, co chtějí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.