Odrosty po barvení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dda882185b4895118b0361602adec012Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 1:46 pm    Předmět: Citovat

Dík za povzbuzení A.d.é.l. Henna mi dělá fakt dobře. Protože patřím k těm "služebně "mladším, ještě jsem nějak nenarazila na to,čím barvíš, a vzhledem k tvým úžasným vlasům jsem si řekla,že asi Hennou. Tak promiň,že jsem tě otravovala. Třeba ještě někdo napíše... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

slunovláska napsal:
Dík za povzbuzení A.d.é.l. Henna mi dělá fakt dobře. Protože patřím k těm "služebně "mladším, ještě jsem nějak nenarazila na to,čím barvíš, a vzhledem k tvým úžasným vlasům jsem si řekla,že asi Hennou. Tak promiň,že jsem tě otravovala. Třeba ještě někdo napíše... Smile


Neotravuješ Exclamation To já jsem služebně trošku starší, pravda Laughing Laughing Laughing Ptát se není zakázáno. Wink Já barvím celkem brutalitkou Palette modro-černý odstín. Mě neubližuje. Wink
PS: maximálně ubližuje koupelně, tam je kolikrát taková spoušť jako po výbuchu. Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 2:02 pm    Předmět: Citovat

K tvým krásným vlasům bych měla ještě asi tisíc otázek,ale nechám si je do dalším fór,aby se ostatní nezlobili,že ujíždím jinam Embarassed .Já jsem Palette kdysi zkoušela,ale měla jsem z něho vlasy tvrdé,jako hřebíky.Máš dar rychlého růstu a odrostu a barva ti zjevně svědčí,takže je to tak, jak má být. Alespoň se my ostatní máme na koho dívat... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes (ani si tě nedovedu představit v jiné - byť přírodní - barvě).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 2:03 pm    Předmět: Citovat

slunovláska napsal:
K tvým krásným vlasům bych měla ještě asi tisíc otázek,ale nechám si je do dalším fór,aby se ostatní nezlobili,že ujíždím jinam Embarassed .Já jsem Palette kdysi zkoušela,ale měla jsem z něho vlasy tvrdé,jako hřebíky.Máš dar rychlého růstu a odrostu a barva ti zjevně svědčí,takže je to tak, jak má být. Alespoň se my ostatní máme na koho dívat... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes (ani si tě nedovedu představit v jiné - byť přírodní - barvě).


No, já celkem nestíhám sledovat všechny fora (přiznávám se bez mučení), kdybych někde nereagovala, toš klidně zaklepej na profil a já otevřu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 2:12 pm    Předmět: Citovat

Krásná,vlasatá a ještě k tomu hodná... Díky! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 2:14 pm    Předmět: Citovat

slunovláska napsal:
Krásná,vlasatá a ještě k tomu hodná... Díky! Very Happy





No tak děkuju, asi takle krásná Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 2:22 pm    Předmět: Citovat

Ten je zlatíčkový.. Jestli ho máš někde k dispozici na muchlání, tak to ti závidím Sad (zvířátka jsou moje slabost Very Happy Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 2:28 pm    Předmět: Citovat

Momentálně mám velmi nenápadný hennový odrost asi 6 cm a strašně mě těší, konečně mám zas měřítko, jak rychle rostou Smile

Slunovlásko, kdyžtak napiš přímo do hennového tématu, jak často ji aplikuješ a uvidíme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Momentálně mám velmi nenápadný hennový odrost asi 6 cm a strašně mě těší, konečně mám zas měřítko, jak rychle rostou Smile

Slunovlásko, kdyžtak napiš přímo do hennového tématu, jak často ji aplikuješ a uvidíme Smile


Díky Bonemíno, postupně se jím prokousávám a pokud to někde nevyčtu,tak se ozvu.Jinak jsem zatím dost "plachá" Embarassed Embarassed , zbytečně nechci opakovat,co už bylo někde řečeno.Jenže už je toho holt za tu dobu, kdy pilně sepisujete, a my někteří jsme o vás dosud nevěděli, zatracený kopec...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 2:38 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:


Jinak bych doporučila těm, co nechávají odrůstat barvu, kterou nechcou, tak prostě nabarvit vlasy odstínem, který je stejný jako přirozený odstín vlastních vlasů. (Pokud to tedy jde, v barvení se vůbec nevyznám).


U mě tohle byl velký problém, když jsem šla do černé. Tu už člověk ničím kloudně nestáhne, maximálně má pak hlavu jak pomeranč! Takže dlouhé černé vlasy šly do háje (asi třicet centimetrů), pak bylo mikádo, u něhož jsem odrosty dobarvovala vymývací barvou. Nakonec i mikádo zmizelo a šlo se chtě nechtě do krátkých, které naštěstí odrostly. Od té doby jsem už bohužel nikdy tak dlouhé vlasy neměla, ale teď jsem odhodlána tu délku překonat, nebo se jí aspoň přiblížit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.