Odrosty po barvení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ddfd8743a484285bc85bdac2e4b2918eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 4:30 pm    Předmět: Citovat

posledni chemickou barvu jsem nechala v klidu odrustat snad pul roku, ale jelikoz byla o dost tmavsi nez moje barva (nemela byt, ale pallete, mno), tak me to dooost stvalo. Docela se mi to dari maskovat hennou - medena to skryje vsechno Twisted Evil ale stridam to i se svetlyma (jsem srab. hlavne kdyz vidim jak se tu ted chteji vsichni henny zbavit, tak si rikam, co kdyz na tom budu za chvili stejne). Henuju zhruba jednou mesicne a i po te zlate blond (hennecolor) mi uz tou dobou je videt odrost (hlavne tech par sedych vlasu tam sviti jak polarni zare Laughing ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josipa
41-80
41-80


Založen: 21.9.2007
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 5:18 pm    Předmět: Citovat

no já to nejdýl vydržela asi 3 měsíce Smile) ted už mě právě přestala bavit zrzavá z henny, tak jsem dala přeliv palette čoko hnědá a je fakt krásná ta barva i přesto, že zrzavá henna prosvítá, vypadá to senza. ale ted mě zas chytá, že bych to mohla nechat chvíli nebarvený a třeba celý trochu zesvětlit...ale nevím nevím, jestli by se daly udělat melíry, když mám na vlasy ve spodu hennu.....zkoušel jste to někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

minulý rok sem měla celou blond hlavu a už to rok nebarvím děs no ale ted to mám hnědý, sem to už musela nabarvit Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 12:59 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem naposledy barvila 14.2.2008. Lehce promelírováno a na to tmavě hnědá barva. Má barva je světle hnědá a ta chemická se dost vymila. Takže když mne nikdo nezkoumá je to v suchu Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Takže já se naposledy barvila....no už je to dlouho....asi 1 a půl roku. Vlasy prvně přežily melír, pak barvení paletkou na kaštanový odstín, po pár měsících pak barvení na čoko odstín(oba to měly být vymývací přelivy a oba chytly černě Laughing ). Pak jsem objevila dv.cz a snažila jsem se o dlouhé vlasy. Vlasy dorostly k pásku podprsenky ale vypadala jsem jak májové kotě-konce zrz melír, prostředek hnědá-tmavá, odrosty-svěle hnědá se zrz odleskem(moje přirozená barva). V lednu jsem se naštvala a šla to radikálně střihnout-odcházela jsem s mikádem do podkovy. V květnu jsem to znovu střihla-nechtěla jsem už střih do podkovy. Teď v srpnu jsem stříhala znova a to přední vlasy. Přesto už mám vlasy po ramena a pouze asi 4-5cm toho přelivu úplně na spodních vlasech. Teď jsem vážně spokojená. Ale už mě to zase chytá. Ale do chemických barev už nepůjdu(maximálně do přelivů na 8 umytí). Teď na podzim asi zkusím znova hennu-posílit je před zimou. Jinak ale budu ztmavovat ořechovým listím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 8:43 pm    Předmět: Citovat

táákze ja jsem se naposledy barvila na my lonsky narozky tj. 20.4. Takze uz to je taky neco pres rok a pul co jsem na vlasy nesahla chem. barvou. Tenkrat to byl blond melir a cerveny preliv. To jsem prave chtela zakryt odrosty z tmave hnede pallete. No a nak jsem se nechala ovlivnit mati na ten preliv..ja jsem chtela jenom nejaky tenky melirek, aby nejak splynuly odrosty z te hnede. No takze to bylo naposled, co jsem se nechala ukvapit, co se vlasu tyce. A hlavne od nekoho poradit. Od te doby nechavam odrustat, casem jsem presla na hennu. zprvu bezbarvou, pak hnedou, obcas zkusim cernou. Vcera jsem se barvila asi po2mesich hnedou hennecolor, protoze mi pripadlo, ze mam od more uplne "jinou barvu nez normlane" ... no a to je tak nejak cela moje barvici historie za 2 minule roky. Wink Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 9:28 pm    Předmět: Citovat

Ked som bola blond, tak som nevydrzala ani mesiac, ako brunetka som si vlasy nikdy nedofarbovala. Teraz, ked pouzivam hennu, tak by som asi uz vydrzala nedofarbovat uplne, lebo aj tak mi ten odrast neni extremne vidiet, ale velmi sa mi paci lesk vlasov s ich sila a kedze henna vlasom iba prospieva, tak ju budem pouzivat asi dokym nezacnem sediviet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peta123
0-7
0-7


Založen: 16.5.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 2:52 pm    Předmět: odrůstání barvy Citovat

Ahojky,prosím o radu ,mám přírodní světlé vlasy,jenže se mi nechtělo čekat na léto a použila sem jedinkrát zesvětlovací gel solar sublime od loreal,který mi měl lehce zesvětlit vlasy bez odrostů.Přestože to bylo jen jednou,mám pocit,že když se na to podívám sou tam vidět odrosty Sad ,a proto se chci zeptat jakou rychlostí odrůstá barva,nechci si vlasy ničím barvit,páč je mám dlouhý a nezničený,ale už to tam prostě nechci,naštěstí mám světlé vlasy a jsou to jen pramínky,takže to nejde poznat,ale i tak mě zajímá jak rychle barva odrůstá(v tom gelu je minimální obsah peroxidu).Díky moc Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

No ... já bych řekla, že barva bude odrůstat tak rychle, jak rostou tvoje vlasy, což je logický , samozřejmě. Což je tak zhruba 1-1.5cm za měsíc. Ale jak u koho..mě tostou asi 8mm Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 3:12 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak, bude to odrůstat tak dlouho, jak ti normálně rostou vlasy. Ale v tvém případě bych si z toho hlavu nedělala. Vím jaký gel myslíš, to zesvětlení nemůže být razantní tak, aby šlo vidět na první pohled. Jestli tě to jen lehce zesvětlilo, už ho zkrátka nepoužívej a nech si své vlasy. Rozhodně už to ničím nepřebarvuj. Nechej to být. Pozitivní zpráva je, že se blíží léto, už příští týden mají být pařáky, takže i tvé vlasy se ti vyšisují a splyne to s tím zesvětlením od gelu, na konci léta ani nepoznáš, kde to zesvětlení kdysi bylo Wink takže žádné obavy, nechat být a čekat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.