Odrosty po barvení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e50abe7126feb72d0962d77b1920b98Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2015 3:08 pm    Předmět: Citovat

nevím jak u tebe. ale mě stačí 30 minut. Déle jak hodinu si "blátíčko" nemůžu dovolit v žádnou roční dobu, neb mi to spouští migrénu... Wink

Edit. jak jsem napsala k tomu splynutí, bude průhledná jako sklo, tedy výsledek bude dost záviset na barvě (odstínu) šedin

http://www.touchback.sk/public/application#buyHairMarker

je to vlastně něco jao řasenka na vlasy(tužka na obočí)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2015 3:28 pm    Předmět: Citovat

Vzpomínám si, že se prodávalo palete v pytlíčkách. A drželo to. tak, že si dost holek po těch pokusech rvalo vlasy, protože to nesmyly....
Cena velmi nízká.

Příklad:

http://www.nej-drogerie.cz/barvici-sampony-prelivy/1484-wella-viva-sampon-tonovaci-14ml-566-svestka.html

http://1kosmetika.cz/tonovaci-sampony/1038-tonovaci-sampon-orechove-hneda-joanna-09-5901018000554.html

http://www.nejlepsiceny.cz/barvy-vlasy/marion-tonovaci-sampon-58-stredne-hneda-40-ml.html

http://barvy-vlasy.heureka.cz/palette-instant-color-cokoladove-hnedy-16-25-ml/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2015 4:33 pm    Předmět: Citovat

No, veď toto, že mám tiež z počutia sprostredkované skúsenosti, že sa to nevymylo...tak trocha bojím...neničí to vlasy? Predsa len je to tiež chemka. Budem na to potom na jeseň môcť zas dať hennu/cassiu?

Skúšala som teraz cassiu dať na kratšie a nechytila mi a dlho to nezvládam na hlave.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blondýna_z_Londýna
21-40
21-40


Založen: 26.5.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2015 4:52 pm    Předmět: Citovat

Ty pytlicky od palette mají slabý peroxid, snad jen 2až 3% tak to je stejné jako zesvětlování peroxidem a citronem, a mnoho lidir na to pak dává bez problémů hennu, i já .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2015 5:15 pm    Předmět: Citovat

Já bych si jen dovolila upozornit, že do zelena jde s peroxisem nikoliv henna (casia a lawsonia) ale indigo. To je obsaženo například v hnědé heně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2015 10:24 pm    Předmět: Citovat

Aha. Čiže to zosvetľuje, to nechcem...chcem len natónovať biele.
Dnes som si bola v DM a pozerala som tie sáčky a mali akurát platinovú blond, asi 3 odtiene červenej, tmavohnedú a skoročiernu, tak som nakoniec kúpila také tie jednorázové balenia masiek na vlasy k tým farebným šampónom, jednu Blond a jednu More Blond, z tej hnedej rady nemali, škoda, tak trochu budem experimentovať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 2:51 pm    Předmět: Citovat

Dobre, takže výsledky s jednorázoými maskami Balea Blonde a Mor Blonde - na šediny nechytila ani jedna, zato na vlasy sú naozaj skvelé, jednak urobia fakt pekné zlatavé odlesky, jednak vlasy sú po nich pružné, dobre sa češú a nemastia sa rýchlo.
Blbé je, že to množstvo mi stačilo vždy len úplne na vrch hlavy, takže tipovala by som to, že vhodné tak na účes na ježka, Mr. Green , na normálne vlasy by ich bolo treba viac, na moje tipujem aj 5-7....a to by už bola iná pálka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 7:28 pm    Předmět: Citovat

Ahojky holky Smile
v pondělí jsem dala 3 vrstvu čisté henny na vlasy do ní jsem přidala pouze převařené červené víno a 3 lžíce octa, žádný olej a po umytí barva krásná i po dalších dnech drží jak přibytá což jsem moc ráda,ale co mne mrzí je to, že vlasy se mi po henně začaly více mastit. Co s tím? máte nějaký typ? Myju březovým šamponem obyč a alverde nebo balea balzam na vlasy to vše bez silikonu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 9:53 pm    Předmět: Citovat

nezabudka napsal:
Dobre, takže výsledky s jednorázoými maskami Balea Blonde a Mor Blonde - na šediny nechytila ani jedna, zato na vlasy sú naozaj skvelé, jednak urobia fakt pekné zlatavé odlesky, jednak vlasy sú po nich pružné, dobre sa češú a nemastia sa rýchlo.
Blbé je, že to množstvo mi stačilo vždy len úplne na vrch hlavy, takže tipovala by som to, že vhodné tak na účes na ježka, Mr. Green , na normálne vlasy by ich bolo treba viac, na moje tipujem aj 5-7....a to by už bola iná pálka...
Co jsi s tou maskou dělala? Laughing Mně vydrželo jedno balení bohatě na dvakrát! Laughing Cool Musíš mít asi mnohem hustší a sušší vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 3:14 pm    Předmět: Citovat

Tyrkys, podle mě si pokožka hlavy připadala přesušená, tak se začala bránit tím, že začala produkovat víc mazu. Problém je v tom, že když si pak vlasy umyješ dřív než obvykle, utvrdíš ji v tom, že je třeba stále domašťovat. Já jsem tenhle "pohennovací" problém řešila suchým šamponem (stačí pudinkovej prášek nebo obyčejnej solamyl či majzena), kterej stáhnul přebytečnou mastnotu, ale zároveň pokožku hlavy dál nevysušil, a pak jsem háro umyla až v obvyklém termínu. A pak už se vlasy chovaly normálně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.