Melta
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3ef55a59129e1e5aced26f1cdc2b38baZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 10:00 pm    Předmět: Citovat

monkax napsal:
Jinak mám ráda zrnkové kafe nebo i rozpustné a v kavárně s kamarádkou neodolám vídenské kávě Very Happy Ale začal mě bolet žaludek, tak jsem zkusila meltu a jde to...neříkám ale že si už nikdy v životě nedám kafe Laughing
ty jo, meltu dělala naše babča (vlastně pořád dělá) hlavně k netynkám... jako malá,když jsem tam jezdila na prázdniny, to bylo častý pitivo... tam jsem neprotestovala, chutnala mi... minule jsem si koupila nějakou pytlíčkovou (resp. mámá koupila) a to byl hnuj, jen tak zalité vodou se to nedalo a pak už ani s mlékem mi to nechutnalo, ale dokázala bych si to představit uvařit to rovnou v mléce. mám totiž ráda chuťově výrazný a silný věci (jak čaje, tak i kafe, to piju celkem silný), tak to mléko by to snad trochu zahustilo
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 6:35 pm    Předmět: Citovat

Vitakávu jsem pila, když jsem byla těhotná - dalo se to přežít, i když kafe je kafe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 5:24 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem v kauflandu koupila to špaldové kafe od Biolinie, co mě poradila Janis a je výborné-mnam, mnam Very Happy Zatím jsem ho měla jenom černé bez cukru. Bez cukru ho teda piju vždycky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 5:33 pm    Předmět: Citovat

Jupííí! Very Happy Mám radost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 5:37 pm    Předmět: Citovat

ja zas normalnu kavu nemusim, ale tato spaldova a jacmenna z dm mi pridu ok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 11:32 pm    Předmět: Citovat

Nevím, ale mě ty "nekávy" vůbec nesednou. Klidně vypiju i nejlacinější zrnkovku za pár korun, ale co jsem párkrát pila meltu nebo vitakafe, měla jsem po nich vždycky strašně nepříjemno v puse. I kafe bez kofeinu mi nesedí. Holt notor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 7:15 am    Předmět: Citovat

Meltu mám moc ráda, jak tu klasickou, co se musí vařit, tak pytlíky zalévané vodou. Nedávno jsem si pořídila "špaldové kafe" (kávovina z pšenice špaldy, produkt ekologického zemědělství, oceněno Zlatým klasem s kytičkou Smile, 46,- za 50 g, ale je toho hodně, stačí lžička na necelého půl litru) - výborné! Tyhle nápoje piju jenom ráno při snídani.

Melta by měla čistit krev, ale nic se nemá přehánět. Normální kávu nemám ráda, nějak mi to nesedí. A většinou je mi po ní i špatně. A nemám vlastně ráda ani nic s kávovou příchutí (dorty, zákusky, nic..). Takže pro mě to není náhražka, ale chutná mi to. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 8:54 am    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
Meltu mám moc ráda, jak tu klasickou, co se musí vařit, tak pytlíky zalévané vodou. Nedávno jsem si pořídila "špaldové kafe" (kávovina z pšenice špaldy, produkt ekologického zemědělství, oceněno Zlatým klasem s kytičkou Smile, 46,- za 50 g, ale je toho hodně, stačí lžička na necelého půl litru) - výborné! Tyhle nápoje piju jenom ráno při snídani.

Melta by měla čistit krev, ale nic se nemá přehánět. Normální kávu nemám ráda, nějak mi to nesedí. A většinou je mi po ní i špatně. A nemám vlastně ráda ani nic s kávovou příchutí (dorty, zákusky, nic..). Takže pro mě to není náhražka, ale chutná mi to. Smile


Meltu jsem jednu dobu zkousela - ale je to proste nahrazka a jde to poznat- Na kafe to nemá a hotovo. Vitakávu jsem ochutnala a v ten moment jsem ju začala nenávidět Laughing Nenene, pěkně kofeinek do žil a až vynaleznou kofein, c se dá střelit do žíly, tak se hlásím Laughing Laughing Razz
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 1:29 pm    Předmět: Citovat

ja som kofeínový recidivista.. (a fakt som mala obdobie, kedy som kávu nepila pár mesiacov).. teraz si dám len občas a takto mi to vyhovuje.. a nevadia mi ani tie "náhražky", asi preto, že to tak neberiem, ale ako úplne iný nápoj. zrovna pijem nejakú meltu, čo som dostala vzorku v bioobchode, je dobrá, len netuším akej značky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 10:55 am    Předmět: Citovat

Já jsem meltu kdysi pila, ale už jsem si na ni pár let nevzpomněla. Na špaldové kafe se už pár let chystám, ale vždycky skončím u normálního...Fakt je to dobré?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.