Plet
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8bf65d8377d5c5760d497430c741a46dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 11:00 pm    Předmět: Plet Citovat

Doufam, ze nebude vadit, kdyz zminim tema, ktere s vlasy nema nic spolecneho, ale plet je po vlasech dalsi korunou krasy cloveka, tak doufam, ze to nebude vadit.
Chtela jsem se zeptat, jakou mate zkusenost s pleti v zime. Ja jsem mela vzdycky za to, ze mam normalni plet. Sem tam se mi udelal pupinek, ale to asi kazdemu. Ale ted mam pocit, ze tu plet mam silene suchou, dokonce se rano namazu a prijdu do prace a uz mi kolegyne rika, ze se mam namazat, ze mam takove ty supinky. Vypada to jako ekzem. Jak se to namaze, je to pryc. Jenze zase mam tu zkusenost, ze kdyz zacnu pouzivat kremy na suchou plet, ta plet se mi hrozne zhorsi. Zacnou se mi tvorit o hodne vic pupunky a takova ty impetiga. Sestrenka mi rikala, ze se maze veprovym sadlem a ze je to to nejlepsi co mela. A pritom ma taky normalni plet. Mate nekdo zkusenost? Tak je to prirodni, v podstate zadna chemie, je to telu blizke. Nevim.
Ted jsem doma nasla co delala babicka veprove sadlo s mesickem. A namazala jsem se tim. Rolling Eyes
Plet je super hladka, napnuta, hebka Very Happy , otazka je , jestli to nebude jak u tech kremu. Ze zas zacne byt problematicka kvuli akne.
Co pouzivate vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 11:11 pm    Předmět: Citovat

Já mám hrozně suchou pleť, a v zimě je to opravdu ještě horší. Takže si prostě kupuji nejmastnější krémy, co seženu, a různě je střídám. Nejlepší zkušenost mám asi s nočním krémem od Ryoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 1:37 pm    Předmět: Citovat

Já mám do zimy zimní krém od Avonu, dokonale mi vyhovuje. Jinak jsem si velice oblíbila krémy Garnier (no jo, není to přírodní, já vím), protože jsou gelovité. Nesnáším mastný obličej, tak mi vyhovuje gel. Na léto mám "Total freshness" s hroznovým vínem, osvěžuje to jak umytí v ledovém potůčku. A na noc si dávám oranžový "Stop" proti prvním vráskám, moc pěkně voní po pomerančích. Lepší jsem ještě neměla. Very Happy
Návrat nahoru
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 2:01 pm    Předmět: Citovat

Já mám plet' od jara do podzimu smíšenou a v zimě dost suchou. Používám vetšinou přírodní krémy . Ted' právě Neemový krém od Ayucare , který mi v zimním období vyhovuje nejvíce. Taky mám dobré zkušenosti s krémem Barekol. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 2:15 pm    Předmět: Citovat

Já mám pleť mastnou se sklony k akné. Ani v zimě nemusím používat krém. Stačí mi krycí make-up s UV filtrem. Jinak používám kosmetiku určenou na akné, kterou znám z reklam.
Zjišťuju od vás, že existuje mnoho kosmetických firem, o kterých jsem nikdy neslyšela. Kdyby měl někdo zkušenost s nějakou výbornou na mastnou pleť s akné, sem s ní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 2:16 pm    Předmět: Citovat

V zimě je pleť vysušovaná mnohem více, než vlétě právě mrazy a chladným počasím (stejně jako vlasy), takže je zcela normální, že se ti zdá v zimě pleť suchá. Osobně mám vynikající zkušenosti s hydratačním krémem od Oriflamu Natural skin care - Rich Intensive Moisturiser. Sotva ho na pleť namažu, je vsáknutý a kůži zanechává jemnou, vypnutou, ale přitom pružnou, heboučkou a NENÍ MASTNÝÝÝÝ - nesnáším mastné krémy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 2:21 pm    Předmět: Citovat

ehm...s pletí se chlubit vůbec nemůžu, v dětství atopické ekzémy, ani pupínky se mi nevyhýbají (ale to souvisí asi taky s těmi ekzémy) a teď ztrácím pigmentaci...takže ze mě bude asi dalmatin negativ Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

POZOR! Hydratační krémy se nesmí používat do mrazu! Obsahují vodu, ta v mrazu zamrzá a způsobuje v pleti mikroprasklinky! Velké BACHA na to! Ženské z toho mívají popraskané žilky v obličeji a nepěknou strukturu.
Proto mám ten zimní od Avonu, není tak děsně mastný a je do zimy určený.
Lily Arrow Make-up bych na obličeji nesnesla. V životě jsem ho neměla! Neumím si to představit, mít na kůži vrstvu barvy. Vždyť to musí hrozně ucpávat póry a pleť pak nemůže dýchat. Nevěřím, že existuje cosi jako "moderní líčidla", stačí se podívat na pleť hereček a manekýn a hned je vidět, jak ji líčení zlikvidovalo. Krom toho, nevadí ti dávat neustále pozor, jestli jsi si někde obličejem neušpinila oblečení?
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

Tak a já mám v poslední době naprosto OTŘESNOU pleť (vím, že mi to způsobuje rozházený hormonální systém),je to strašné potýkat se po třicátem roce s akné.Mám vyzkoušené kdeco a nezabírá nic. Občas jsem zoufalá, nevím, zda koupit krém na vrásky, nebo na pupínky.... Než jsem měla tyhle problémy, byla jsem spokojená s kosmetikou Madaga (víceméně přírodní a dá se koupit jen na netu), nebo Hádek (taky přes net). Jenže dokud se mi nedají dohromady hormony, nezabere u mě žádná kosmetika. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Tak a já mám v poslední době naprosto OTŘESNOU pleť (vím, že mi to způsobuje rozházený hormonální systém),je to strašné potýkat se po třicátem roce s akné.Mám vyzkoušené kdeco a nezabírá nic. Občas jsem zoufalá, nevím, zda koupit krém na vrásky, nebo na pupínky.... Než jsem měla tyhle problémy, byla jsem spokojená s kosmetikou Madaga (víceméně přírodní a dá se koupit jen na netu), nebo Hádek (taky přes net). Jenže dokud se mi nedají dohromady hormony, nezabere u mě žádná kosmetika. Crying or Very sad


Zkus v lékárně proti akné zinkovou kosmetiku Miraclean s tea tree olejem. Zinek mi na to fakt jako jediný pomáhá. Mám pleťový gel, krom toho ta řada ještě obsahuje čisticí vodu a tekuté mýdlo. Výborná je také vodička Zinerit, ale tu mi předepsala kožní doktorka, takže nevím, zda se dá koupit i bez receptu.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.