Záhady všedního dne (trpaslíci, kladivo v lednici apod.)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=03c045e724865854674ac34f9e0ac901Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 5:13 am    Předmět: Citovat

taky suprový, dneska jsem si přivstal (dokonce v 5 Shocked ), protože nešel od včera proud a odpadla mi tím sprška a tak.... Ale hlavní, že fotr aktivista mi sundal skoro všechno vypraný oblečení ze šňůry a nikdo nevěděl kam, tak jsem půl hodiny lítal po celým baráku, a hledal kde může být. No a klasika, našlo se na místě, kde bych ho ani náhodou nehledal (na botník, já si fakt říkám, jestli jsm blbější po máti nebo po fotrovi Laughing ), ha rychle vyžehlit a zdrhám na vlak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:11 am    Předmět: Citovat

speedy.gonzales391 napsal:
taky suprový, dneska jsem si přivstal (dokonce v 5 Shocked ), protože nešel od včera proud a odpadla mi tím sprška a tak.... Ale hlavní, že fotr aktivista mi sundal skoro všechno vypraný oblečení ze šňůry a nikdo nevěděl kam, tak jsem půl hodiny lítal po celým baráku, a hledal kde může být. No a klasika, našlo se na místě, kde bych ho ani náhodou nehledal (na botník, já si fakt říkám, jestli jsm blbější po máti nebo po fotrovi Laughing ), ha rychle vyžehlit a zdrhám na vlak


Tak to přesně znám, náš tatínek taky strašně rád uklízí (hlavně to, co nemá). Naposledy mi takhle vyndal z PC USB kabel (Tati, ten kabel na tom počítači prosím nech, ať ho pak nemusim hledat, jo?) a samozřejmě ho uklidil a nepamatuje si kam. Takže už si asi tři měsíce, když si chci stáhnout z foťáku fotky, půjčuju kabely od známejch... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

Misha napsal:
speedy.gonzales391 napsal:
taky suprový, dneska jsem si přivstal (dokonce v 5 Shocked ), protože nešel od včera proud a odpadla mi tím sprška a tak.... Ale hlavní, že fotr aktivista mi sundal skoro všechno vypraný oblečení ze šňůry a nikdo nevěděl kam, tak jsem půl hodiny lítal po celým baráku, a hledal kde může být. No a klasika, našlo se na místě, kde bych ho ani náhodou nehledal (na botník, já si fakt říkám, jestli jsm blbější po máti nebo po fotrovi Laughing ), ha rychle vyžehlit a zdrhám na vlak


Tak to přesně znám, náš tatínek taky strašně rád uklízí (hlavně to, co nemá). Naposledy mi takhle vyndal z PC USB kabel (Tati, ten kabel na tom počítači prosím nech, ať ho pak nemusim hledat, jo?) a samozřejmě ho uklidil a nepamatuje si kam. Takže už si asi tři měsíce, když si chci stáhnout z foťáku fotky, půjčuju kabely od známejch... Twisted Evil

to je jak náš ocko Very Happy ten je šílenej despota, pořád uklízí, co si MY někam dáme, nebo to předělá podle svýho, furt radí, protože on to ví nejlíp.... třeba dneska mě zas vytočil, a to ani nebyl doma... jsem si vysela heřmánek, do takovýho růžku... no jo, jenže s postupem jara a času se tam trochu rozrůstá taková jedna přízemní (asi 50cm vejšky) květinka se středně velkými listy (velký má už pak jen lopuch...) tak abych tu květinku nemusela ostříhat vytrhat nebo tak (protože mi totálně zadusuje a překrývá těmi listy ten heřmánek), stejně bych ji musela ustříhat minimálně do 3/4, tak jsem si tam natloukla do šikma dvě tyčky, za ně strčila pletivo a tím jsem to tak odklonila a oddělila... no a dneska tam přídu, tyče vytažený, pletivo nevim kde, všechno uklizený a kytka zas přes heřmánek... tak jsem si kopla do zdi, našla jiný věci a znova to tam všechno natloukla a nastrkala.... jo a kytku tatínek ostříhal, v domnění, že už se nebude roztahovat, jenže to je taková ta rakovina, kde list drží list, a když ten spodní ustřihnete, tak se tam stejně navalí ty horní a umožní tak růst novým horním,.... no, zabila bych ho občas (často:D ) Wink Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 8:31 pm    Předmět: Citovat

No to je přesný, náš táta je taky maniak do uklízení. Brácha to má po něm, ale naštěstí je zatíženej jenom na svůj pokoj Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 8:54 pm    Předmět: Citovat

Misha napsal:
No to je přesný, náš táta je taky maniak do uklízení. Brácha to má po něm, ale naštěstí je zatíženej jenom na svůj pokoj Laughing

Ehm... Embarassed Tak já jsem taky celkem maniak, někdy to dělám ve spěchu bez přemýšlení, jednou jsme po rekonstrukci hledali kladivo a nikde nebylo. Nakonec jsem ho našla večer, když jsem vyndavala maso z mrazáku. Bylo tam. A vůbec nevím, jak á kdy jsem ho tam dala.. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Misha napsal:
No to je přesný, náš táta je taky maniak do uklízení. Brácha to má po něm, ale naštěstí je zatíženej jenom na svůj pokoj Laughing

Ehm... Embarassed Tak já jsem taky celkem maniak, někdy to dělám ve spěchu bez přemýšlení, jednou jsme po rekonstrukci hledali kladivo a nikde nebylo. Nakonec jsem ho našla večer, když jsem vyndavala maso z mrazáku. Bylo tam. A vůbec nevím, jak á kdy jsem ho tam dala.. Laughing Laughing


Ale já se musim taky přiznat, že se občas přistihnu, že uklízim třeba hřeben nebo toaleťák do ledničky (nebo ho tam naopak hledam) Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 8:58 pm    Předmět: Citovat

takhle jsem taky jednou uklidila nějakou poživatinu, která se nechává stát na lince, do mrazáku... přišlo se na ní asi za týden a to už se mohla vyhodit, protože po rozmrazení se rozpojila... ale kladivo Shocked Shocked Laughing Laughing mně se často stává, že něco někam prostě >zmizí<. třeba zrovna teď mi zmizli dvoje nůžky... často se stávalo, že něco takhle zmizlo, a pak sem to objevila u táty ve sklepě. nebo na místech strááášně utajených (pod novinama, za klávkou...) ale občas se něco ztratí fakt nadobro a to nechápu. třeba už x let nemůžu najít jeden suprovej náramek, pravda kožnej, ale rastafariánskej, měla jsem ho hodně ráda, byl už starej... a kde nic, tu nic...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 8:59 pm    Předmět: Citovat

Misha napsal:

Ale já se musim taky přiznat, že se občas přistihnu, že uklízim třeba hřeben nebo toaleťák do ledničky (nebo ho tam naopak hledam) Laughing Laughing


Jo, to taky, nebo tričko místo do koše na prádlo hodím do normálního koše a pak se divím, že by bylo na vyhození?? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:00 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
takhle jsem taky jednou uklidila nějakou poživatinu, která se nechává stát na lince, do mrazáku... přišlo se na ní asi za týden a to už se mohla vyhodit, protože po rozmrazení se rozpojila... ale kladivo Shocked Shocked Laughing Laughing mně se často stává, že něco někam prostě >zmizí<. třeba zrovna teď mi zmizli dvoje nůžky... často se stávalo, že něco takhle zmizlo, a pak sem to objevila u táty ve sklepě. nebo na místech strááášně utajených (pod novinama, za klávkou...) ale občas se něco ztratí fakt nadobro a to nechápu. třeba už x let nemůžu najít jeden suprovej náramek, pravda kožnej, ale rastafariánskej, měla jsem ho hodně ráda, byl už starej... a kde nic, tu nic...


Asi jako mě se v pračce ztrácí ponožky. Dovnitř dam dvě a po praní vyndam jednu. Občas. Záhada Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

Misha napsal:
A.d.é.l. napsal:
Misha napsal:
No to je přesný, náš táta je taky maniak do uklízení. Brácha to má po něm, ale naštěstí je zatíženej jenom na svůj pokoj Laughing

Ehm... Embarassed Tak já jsem taky celkem maniak, někdy to dělám ve spěchu bez přemýšlení, jednou jsme po rekonstrukci hledali kladivo a nikde nebylo. Nakonec jsem ho našla večer, když jsem vyndavala maso z mrazáku. Bylo tam. A vůbec nevím, jak á kdy jsem ho tam dala.. Laughing Laughing


Ale já se musim taky přiznat, že se občas přistihnu, že uklízim třeba hřeben nebo toaleťák do ledničky (nebo ho tam naopak hledam) Laughing Laughing
Taky jsem ten případ.Většinou je to proto,že mám něco v ruce a nevím kam to odložit tak to dám do ledničky Embarassed Very Happy .Když to člověk najde tak se tluče do hlavy,zato když to najde někdo jinej Very Happy .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.