Záhady všedního dne (trpaslíci, kladivo v lednici apod.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=860a93bcad2bb93fe765d63f17743f97Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 9:11 pm    Předmět: Citovat

My v pračce pereme špinavé peníze. Táta hledal jedny kalhoty. Když mu máma řekla, že už jsou v pračce, tak se strašně zarazil a řekl, že měl v kapse tisícovku. Smile
Já si často dávám do kapes všecko možné a pak na mě z pračky vylezou třeba šišky nebo bonbony.
Tím ale rozhodně nemůžem vinit skřítky. Laughing
Ponožky se u nás taky ztrácejí ve velkém. Potom taky gumičky a sponky do vlasů.
Nejčastěji ale postrádáme psí obojek, který se potom objeví tam, kde jsem ho hledali snad stokrát.
Občas se stane, že se sám od sebe vypne počítač, asi má víc rozumu, než já. Wink
Nedávno jsem zase hledala jehlu, která mi vypadla někde na pohovce. Když jsem hledání vzdala a chtěla si sednou, tak mi něco ostrého vjelo do stehna. Vyskočila jsem a hele - moje jehla. To je jako na potvoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 10:50 pm    Předmět: Citovat

Tak my v pračce pereme jenom prádlo, ale máme pračku ponožkožroutku, klasika všech domácností Laughing Gumičky dokupuju neustále, stejně jako sponky. Jehlu jsem ztratila před dvěma týdnama u PC a ještě jsem ji nenašla, tak nevím Laughing
Ale proč píšu - příteli se taky čas od času vypnul počítač. Teda nevypnul se, ale prostě se restartoval. Minulý týden se začal restartovat nějak často a pak už se jenom restartoval. Chudák přítel vyměnil celý vnitřek počítače a pak přišel na to, že problém byl v resetovacím čudlíku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 10:38 am    Předmět: Citovat

Elisjantar123 napsal:
Táta hledal jedny kalhoty. Když mu máma řekla, že už jsou v pračce, tak se strašně zarazil a řekl, že měl v kapse tisícovku. Smile


Very Happy Very Happy tak tohle znáááám, máma mi tak zas vyprala brýle Very Happy a ano, byly pak už nepoužitelné, maminka šikulka, zase prala bez mého vědomí, což sem jí důrazně zakazovala Very Happy zrovna sem z jara poprvé zkoušela čočky, tak sem chtěla mít při sobě brýle, kdyby něco, a jak sem jela ze školy, tak sem si je dala do takové vnější tajné kapsičky na zimním kabátě (o které neměla mama tušení) a jen trochu přivřela, aby nevypadly.... odpoledne sem pak vyrážela do města, ale jak už se oteplilo, tak sem vzala jarní kabátek a zimák nechala doma.... příjdu dom a říkám: kde mám kabát...? bo sem slyšela zlověstné zvuky pračky a kabát nikde, začlo mi to velmi rychle docházet Very Happy křičím na mamku: já tam mám brýle! a ona na mě vyvalila oči a hned zběsile začla vypínat pračku, ale ono už to stejnak bylo skoro dopraný... Very Happy brýlím jedna nožička upadla, druhá trčela skrz buben a byla zohlá a lak celý oprýskaný Very Happy zářitek k nezaplacení Very Happy

a jinak u nás se zase často perou šroubky a matičky, můj je elektrikář a v kapse toho má jako v železářství, tak se holt někde někdy něco zapomene Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 8:45 am    Předmět: Citovat

Naše pračka se překonala. Přestala ponožky žrát, začala je dávit, hehe.
Jedny ponožky s určitým vzorem jsme měli jen dvě. Teď jsou tři! Přitom nevím o tom, že bychom měly ty páry dva. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 11:54 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Naše pračka se překonala. Přestala ponožky žrát, začala je dávit, hehe.
Jedny ponožky s určitým vzorem jsme měli jen dvě. Teď jsou tři! Přitom nevím o tom, že bychom měly ty páry dva. Very Happy


Taková trošku kopírka! Zkus tam narvat tisícovku Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 12:06 pm    Předmět: Citovat

Sid: Dobre ty Laughing Jaky jsi na ni vyuzila zpusob, aby davila a nezrala? Laughing Doma by se nam to hodilo Twisted Evil

U nas jsou zase terno papirove kapesniky. Idealne v cernem pradle, zeeee ... Twisted Evil A pak obsah tatovych kapes. Zejmena drobne ... Laughing Vybirat z pracky nasledne kovovky, to fakt stoji za to Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 12:14 pm    Předmět: Citovat

Sid, mám takovej dojem, že celou tu věc chápeš nesprávně. Ony pračky ponožky nežerou - ponožky jsou způsob, jak mezi sebou pračky komunikujou. Jedině tak si můžu vysvětlit, že mi každou chvíli nějaká fuska v pračce zmizí a jindy se objeví jiná, kterou jsem tam určitě nikdy nedávala... No a pak už záleží, jak moc máš ukecanou pračku. Když je ukecaná hodně, ponožky mizej do jiných praček, když je spíš mlčenlivá, ale poslouchá, co říkají ostatní pračky, tak se v ní naopak hromaděj cizí ponožky. No a pak jsou pračky vyloženě nekomunikativní (nebo že by přímo hluchoněmý?), který vyplivujou stejnej počet ponožek, jakej se do nich dal, a dokonce jsou to i ty stejný ponožky. Ale těch je menšina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 12:20 pm    Předmět: Citovat

Titania: Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ..... myslim, ze jsi prave vyhrala cenu "Teorie roku" ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 12:24 pm    Předmět: Citovat

Tak to my máme tu hluchoněmou Very Happy Ta se jenom občas nudí, a tak mi sráží vlněné kostýmy... Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 12:27 pm    Předmět: Citovat

Morgys: A je spravne pripojena k siti pracek? Laughing Treba by si rada pokecala, ale nema spojeni ... Laughing To srazeni kostymu bych videla jako blikajici kontrolku, stiznost Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.