Záhady všedního dne (trpaslíci, kladivo v lednici apod.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa55ac7887585badb9ebc6baadd8889dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 12:28 pm    Předmět: Citovat

Ale já jsem na ni hodná, pravidelně jí odplesňuju šuplík na prášek a utírám těsnění... Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 12:28 pm    Předmět: Citovat

Titanie - to je skvělá teorie. Pračka bývala ukecaná, teď bylo dlouho hluchoněmé období a vidno začíná naslouchat Smile

Tisícovku se obávám, že by prokecala na mezinárodní hovor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 12:30 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Sid: Dobre ty Laughing Jaky jsi na ni vyuzila zpusob, aby davila a nezrala? Laughing Doma by se nam to hodilo Twisted Evil

U nas jsou zase terno papirove kapesniky. Idealne v cernem pradle, zeeee ... Twisted Evil A pak obsah tatovych kapes. Zejmena drobne ... Laughing Vybirat z pracky nasledne kovovky, to fakt stoji za to Laughing


Jo, to je šílené. a to všechno prošacuju 2x, nic už nenajdu a když vytahuju prádlo...jsem štěstím bez sebe Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 1:18 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Titanie - to je skvělá teorie. Pračka bývala ukecaná, teď bylo dlouho hluchoněmé období a vidno začíná naslouchat Smile

Tisícovku se obávám, že by prokecala na mezinárodní hovor Smile


Vypadá to, jako že se s nějakou jinou pohádala, ale pomalu nastává usmiřovací období Smile Máš se nač těšit Very Happy
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 1:19 pm    Předmět: Citovat

Já takhle běžně lovím z pračky igelitové sáčky na sbírání psích bobků, co máme s přítelem po všech kapsách. V kapse se přehlédne mnohem snáz než papírový kapesník. Nejlepší je, když mi při praní sáček ucpe dírky pro odtok pěny, to musím pračku pěkně vypnout, sáček vyndat a pustit celý prací cyklus znova, jen už bez prášku. Hlavně tekuté gely umí napěnit tak, že pračka tmavého prádla je celá bílá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 10:48 am    Předmět: Citovat

Díky za slova uznání Embarassed Very Happy - no, vpodstatě jsem při práci na týhle toerii postupovala podle Sherlocka Holmese: "Vyloučíme-li nemožné, výsledek, ať už jakkoli nepravděpodobný, musí býti pravdou." Twisted Evil Laughing
Moje pračka je komunikativní průměrně, takže občas kecá, občas poslouchá...- výsledech je, že stav ponožek v mým prádelníku je poněkud, ehm, chaotický.
Morgyš - jestli ona ta Tvoje fakt není hluchoněmá a to srážení nejsou první pokusy o znakovou řeč (kámoška mi tuhle líčila, jak se jí něco v pračce naopak podivně vytáhlo a ztratilo to tvar, tak třeba zrovna vaše dvě pračky znakovaly spolu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 1:57 pm    Předmět: Citovat

Chtělo by to nějaký bazar/web/galerii s fotkama osamělých ponožek, které si pračky vyměnily a už nevrátily. Smile Třeba by se časem našly ty správné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 2:28 pm    Předmět: Citovat

Sid: Vyborny napad Smile Na druhou stranu, kdyz clovek rezignuje na pokusy o sparovani ponozek, nakonec zjisti, ze se "ta druha" nekde znovu zazrakem zjevila a par je opet kompletni Laughing

A pro ty, ktere nechcete resit ukecane pracky a ztracene ponozky ... po empirickem pozorovani jsem dosla k nazoru, ze podkolenky te nasi potvore nejedou. A cim barevnejsi a pruhovanejsi, tim mene chutnejsi! Fusakle se ztraci cele rodine, ale jen moje podkolenky jsou stale nedotceny. Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 8:58 am    Předmět: Citovat

Někdo mi prosím vysvětlete,jaký fyzikální zákon způsobuje,že když dám do várky prádla vyprat i povlečení na peřiny, tak všechno oblečení se v tom stísněném místě natlačí a nacpe DO té peřiny. Takže ve výsledku vytáhnu jeden velký vak,jako má santa claus, plnej triček,ponožek atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 9:00 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Tak to netuším Laughing A co když dáš vyprat víc povlečení najednou? Taky se to natlačí do jednoho nebo to je v pořádku? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.