Jak vyjít v novém účesu ven?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=634785707325ea9938d7668721abbb41Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 8:18 am    Předmět: Citovat

Novýúčes je pre mna hrôza. Dva krát som sa nechala radikálne ostrihať, a na ceste domov som mala strašné pocity že všetci na mna pozerajú Sad....keď teraz zastrihnem končeky je to tak isto...
Malovat sa nemalujem, teda už teraz, lebo som lenivá, ani nie na to naseba niečo napatlať, ale skôr to dať večer dole...Aj ked boli obdobia ked som bez hrubej omietky a očí alá panda nevyšla z domu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 9:28 am    Předmět: Citovat

Toto téma jsem založila a ty potíže mám pořád, asi proto, že ženské pomlouvají, a mě zvlášť. No, asi teď budu bez práce, tak to konečně půjde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 9:34 am    Předmět: ... Citovat

Tak já s tím vyjít nenamalovaná žádný velký problém nemám ikdyž se cítím trošku nesvá, zato vylézt ven třeba s jehlicích ve vlasech mě stálo hodně dlouhou dobu přemlouvání Very Happy
Na nové účesy a oblečení jsem si našla takový systém, že si je nejdřív vezmu na zkoušku (dramaťák) kde mě mají všichni doufám rádi a tak mi jí popřípadě jemně zkritizují a pak teprv do školy atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 10:56 pm    Předmět: Citovat

neviem, ci niekto dokaze uplne kaslat na nazor ostatnych....skor ide o to, v akej miere to zvladne. a starat sa o to, co si mysli nejaka slecna xyz je tyranim samej seba. cize za kazdych okolnosti treba vyjst von hlavne dverami a s hlavou hore! Cool .....................to by bola teoria a teraz prax.... Very Happy
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leriraine
81-160
81-160


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: ne březen 28, 2010 9:23 pm    Předmět: Citovat

Já nosím pořád rozpuštěné vlasy, maximálně si do tělocviku udělám culík. Doma pořád zkouším nějaké účesy a mě se to i líbí, ale já v tom prostě nemůžu jít ven, cítím se pak taková nesvá, prostě divně. Mám pocit, že by se mi lidi smáli. Určitě by si toho každý hned všiml a to rozhodně není dobré. Teď zrovna se mi zalíbily čínské jídelní hůlky ve vlasech, ale já se v tom bojím jít ven..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 10:28 am    Předmět: Citovat

Tak češu se ráda ale sama. To si vyzkouším klidně i nějaký atypický účes a cítím se v něm venku v pohodě. Pokud někdo zírá, tak asi proto, že podobnou věc by učesat neuměl a chce zjistit jak na to, případně by neměl odvahu v tom vyjít a závidí mi pevné nervy Laughing

Nesvá jsem se cítila vždy jen po ostříhání. Připadala jsem si, že to nejsem já, navíc od kadeřnice jsem vždycky chodila s vyfoukaným natočeným balonem na hlavě a cítila jsem se blbě. Co tam nechodím, je mindrák pryč.

A co se líčení týká, myslím, že to celkem umím a dlouho jsem se malovala poctivě den co den. Ale co jsem začala se šermem a dřevárnama, nějak mě to přešlo. Přes sezónu je ze mě chvilku gobliní lučištnice, chvilku polská markytánka a pak zas jeptiška...někdy bych byla ráda i sama za sebe Smile

Navíc si říkám, že když budu za krasavici furt, přítel si zvykne a bez malování můžu být leda ošklivější. Zatímco když mě bude znát normálně, spíš ocení, když budu čas od času za princeznu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 12:49 pm    Předmět: Citovat

Gina napsal:
Navíc si říkám, že když budu za krasavici furt, přítel si zvykne a bez malování můžu být leda ošklivější. Zatímco když mě bude znát normálně, spíš ocení, když budu čas od času za princeznu Wink


aj ja mam takuto teoriu Very Happy za kazdu cenu a vzdy mat na sebe nieco naviac je hlupe a pre toho cloveka aj riadne stresujuce
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 2:03 pm    Předmět: Citovat

Leriraine napsal:
Já nosím pořád rozpuštěné vlasy, maximálně si do tělocviku udělám culík. Doma pořád zkouším nějaké účesy a mě se to i líbí, ale já v tom prostě nemůžu jít ven, cítím se pak taková nesvá, prostě divně. Mám pocit, že by se mi lidi smáli. Určitě by si toho každý hned všiml a to rozhodně není dobré. Teď zrovna se mi zalíbily čínské jídelní hůlky ve vlasech, ale já se v tom bojím jít ven..


tak to, prosím pěkně, neboj Wink já šla taky, i namalovaná na japonku a jak mi nebylo.. asi dvě holky a pár kluků mě to pochválilo a byli unešení.. zbytek školy na mě koukal divně a já jim to s radostí oplácela Laughing ráda se v dnešní době vymykám, češu se jak chci, většinou starodávně nebo nevšedně, ale mě se to velmi líbí, nikdo mi do toho nebude kecat Very Happy takže si věř a zkus to taky, musíš bejt spokojená s tim jak vypadáš a pak ti budou ostatní u pr**** Wink Laughing
proč by ses měla ohlížet na ostatní a snažit se ztratit v davu ? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 6:42 pm    Předmět: Citovat

Já naštěstí nějak na účesech neulítávám, buď je mám rozpuštěný, nebo culík a nebo dozadu s čelenkou Smile Ale vim že jako mladší jsem měla taky pořád obavy kdo mě pomluví atd když přijdu nějak jinak "načančaná" Smile Holt s věkem to je člověku buřt Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 7:26 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
Leriraine napsal:
Já nosím pořád rozpuštěné vlasy, maximálně si do tělocviku udělám culík. Doma pořád zkouším nějaké účesy a mě se to i líbí, ale já v tom prostě nemůžu jít ven, cítím se pak taková nesvá, prostě divně. Mám pocit, že by se mi lidi smáli. Určitě by si toho každý hned všiml a to rozhodně není dobré. Teď zrovna se mi zalíbily čínské jídelní hůlky ve vlasech, ale já se v tom bojím jít ven..


tak to, prosím pěkně, neboj Wink já šla taky, i namalovaná na japonku a jak mi nebylo.. asi dvě holky a pár kluků mě to pochválilo a byli unešení.. zbytek školy na mě koukal divně a já jim to s radostí oplácela Laughing ráda se v dnešní době vymykám, češu se jak chci, většinou starodávně nebo nevšedně, ale mě se to velmi líbí, nikdo mi do toho nebude kecat Very Happy takže si věř a zkus to taky, musíš bejt spokojená s tim jak vypadáš a pak ti budou ostatní u pr**** Wink Laughing
proč by ses měla ohlížet na ostatní a snažit se ztratit v davu ? Wink


to by som chcela vidiet Silky Smile kazde rano povinne 1 fotku ako dokaz ako ides do sveta! Very Happy
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.