Jak vyjít v novém účesu ven?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e5cad1a0d78695ca5bf385582368b289Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 8:20 pm    Předmět: Citovat

siamysi napsal:
SilkyJane napsal:
tak to, prosím pěkně, neboj Wink já šla taky, i namalovaná na japonku a jak mi nebylo.. asi dvě holky a pár kluků mě to pochválilo a byli unešení.. zbytek školy na mě koukal divně a já jim to s radostí oplácela Laughing ráda se v dnešní době vymykám, češu se jak chci, většinou starodávně nebo nevšedně, ale mě se to velmi líbí, nikdo mi do toho nebude kecat Very Happy takže si věř a zkus to taky, musíš bejt spokojená s tim jak vypadáš a pak ti budou ostatní u pr**** Wink Laughing
proč by ses měla ohlížet na ostatní a snažit se ztratit v davu ? Wink


to by som chcela vidiet Silky Smile kazde rano povinne 1 fotku ako dokaz ako ides do sveta! Very Happy

Já taky, přimlouvám se za fotky zajímavého účesu a líčení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 9:10 pm    Předmět: Citovat

siamysi napsal:
to by som chcela vidiet Silky Smile kazde rano povinne 1 fotku ako dokaz ako ides do sveta! Very Happy


tak ráno asi moc nestíhám Laughing ale mohla bych odpoledne třeba pak, klidně něco přidám do galerky nb sem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 9:14 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Já taky, přimlouvám se za fotky zajímavého účesu a líčení Wink

tak já se zítra zas tak učešu, namaluju a vyfotim Laughing hodim to pak sem, jestli neva Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 8:13 am    Předmět: Citovat

Holky, já vám nevím, ale já si připadám jako exot v úplně opačné situaci - když jdu do práce nenamalovaná a s rozpuštěnými jen rozčesanými vlasy a v dlouhé sukni... neb tam, co pracuju, ženský neudělaj krok ze dveří bez make-upu, tuny gelu na vlasech a buď kostýmku či alespoň halenky a minisukně nebo (v případě sportovní varianty) proklatě nízkých bokových džín. Tudlevá jsem si stáhla vlasy do drdolu a jak mám vlasy u kořínků tmavší zatímco konce vyšisované, tak to celé vypadalo tmavší, jak nebyly ty světlejší konce vidět. Ženské zajásaly, že jsem se konečně nechala obarvit... Když jsem to rozpustila a bylo vidět, že barvu fakt nemám, tak prý že by mi nějaká barva prospěla... Aj nenamalovaná chodím celkem často, mám to tak 50 na 50 - prostě se nehodlám stresovat tím, že se MUSÍM každé ráno namalovat, tak se maluju když chci, nebo když mi záleží na tom, jak vypadám. Takže já si připadám jako exot dost často, žádný neobvyklý líčení ani účesy na to vymýšlet nemusím. Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 8:36 am    Předmět: Citovat

jak? no přece s hlavou hrdě vztyčenou a a.. ČUMTE Laughing Laughing Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 9:16 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
jak? no přece s hlavou hrdě vztyčenou a a.. ČUMTE Laughing Laughing Razz


sdílím tento názor Laughing dneska mi řekla UČITELKA jak mi to sluší, když vypadám exoticky Laughing Laughing

p.s. dneska jsem se zkoušela učesat a namalovat jako na japonku minulý týden, ale zjistila jsem, že už přesně nevím, jak jsem to dělala Laughing každopádně jsem dnes vyrazila ven takto Laughing
p.p.s. kvalitu neřešte, je to mobilem ráno, než jsem šla do školy, detaily být nemusí, pro ilustraci účesu to stačí Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 3:13 pm    Předmět: Citovat

Meadow: Taky platím tady u nás za exota, jelikož se namaluju tak maximálně na ples a běžně chodím v dlouhých sukních a sárí. A když někdo rýpe, tak si prostě řeknu, že neví o co přicházejí Smile Třeba taky o ten čas, který stráví každé ráno líčením Smile

SilkyJane: Nádherný účes a učitelka měla pravdu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 3:27 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
dneska mi řekla UČITELKA jak mi to sluší, když vypadám exoticky Laughing Laughing

A měla pravdu, já bych na tebe asi obdivně zírala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 3:27 pm    Předmět: Citovat

Silky Arrow mudra zenska ta tvoja ucitelka Very Happy..... fakt, ze je to perfektneee......krasa! a ak by to bolo nutne, tak takyto uces mozes pouzit aj na sebaobranu Very Happy
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 3:28 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane Moc pěkný účes, sluší ti to Smile Mám ráda hůlkové účesy, ale zatim čekam, až mi na ně narostou vlasy Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.