Jak vyjít v novém účesu ven?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=532241ba8a9510eb2ef04eafba7f5481Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 3:42 pm    Předmět: Citovat

siamysi napsal:
Silky Arrow mudra zenska ta tvoja ucitelka Very Happy..... fakt, ze je to perfektneee......krasa! a ak by to bolo nutne, tak takyto uces mozes pouzit aj na sebaobranu Very Happy


Laughing Laughing Laughing to řekla taky, že je prej bezpečnej ten účes, kdyby na mě někdo náhodou zaútočil, že ho bodnu Laughing Laughing

jinak holky děkuju moc za pochvaly, já sem si na něj dost navykla teď, co už mě kloudně dorostla ofina Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 7:38 pm    Předmět: Citovat

já si tak dělám trochu pokusy na lidech,jsem z vesnice,kde je naprosto normální chodit v zástěře do obchodu,takže nenamalovaná tepláky:)no a po tom,co žiju v menším městě a pobíhám se psem nenamalovaná a v teplácích mezi těma slečnama a paníma,co stráví doma hodinu přípravou si připadám trochu nepatřičně..a oni mě zas nepoznávají,když jdu někam třeba večer:)
ale asi mi to tak vyhovuje být nápadná jenom když chci:)a jinak mít klid.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juji
21-40
21-40


Založen: 8.12.2010
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 6:45 pm    Předmět: Citovat

Já potřebuju mít v nejistém/cizím prostředí nebo situacích (třeba zkoušky a tak vůbec, kde hrozí pozornost obrácená ke mně - a to ne že by mi pozornost nějak vadila) hlavně vlasy přes šíji (libovolné obměny stále víceméně rozpuštěných vlasů, klidně s neobvyklými doplňky). Ale culík, cop nebo nedejbože drdol zpravidla jen "mezi svými" nebo i v cizím prostředí, ale dokud není nikdo v dohledu... Jinak se cítím prostě nechráněná nebo tak něco... A vyrazit se sepnutými vlasy do "běžného dne" to se taky už musím cítit poněkud na koni Very Happy jinak mi to není příjemný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 8:29 pm    Předmět: Citovat

No tak já chodím namalovaná každý den skoro. Věnuju tomu ráno celkem 3 minuty. Napatlám tónovací krém, který bych stejně musela v těch mrazech nanést nějaký. Nahodím linku a řasenku a jde se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 12:38 am    Předmět: Citovat

Juji napsal:
Já potřebuju mít v nejistém/cizím prostředí nebo situacích (třeba zkoušky a tak vůbec, kde hrozí pozornost obrácená ke mně - a to ne že by mi pozornost nějak vadila) hlavně vlasy přes šíji (libovolné obměny stále víceméně rozpuštěných vlasů, klidně s neobvyklými doplňky). Ale culík, cop nebo nedejbože drdol zpravidla jen "mezi svými" nebo i v cizím prostředí, ale dokud není nikdo v dohledu... Jinak se cítím prostě nechráněná nebo tak něco... A vyrazit se sepnutými vlasy do "běžného dne" to se taky už musím cítit poněkud na koni Very Happy jinak mi to není příjemný...


Já to mám úplně naopak Smile Nemám tedy nikterak dlouhatánské vlasy, ale kdykoli jsem je měla delší než mikádo, vždycky jsem nosila drdol, cop, nebo aspoň nějak sepnuté. Rozpuštěné jen pro své blízké...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.