Morcata ako potrava
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=efadadfcb1a99501522abf22dab113a7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
loptickaaa
41-80
41-80


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 3:37 pm    Předmět: Morcata ako potrava Citovat

ahojte ludkovia...s priatelom mame radi morciatka a ine hlodavceky,tak si obcas na nete pozerame co take roztomile stvorenia dokazu...ako si ich dokazu majitelia vycvicit je niekdedy az neuveritelne..to nase zatial dokaze behom par sekund zjest uhorku a ked ho vypustime od radosti vyskakovat a behat po celej izbe a pritom vydavat tie smiesne zvuky ako prasiatko.. Laughing ..no je to nas maznacik...tak sme si aj vcera pozerali nejake videa a co sme nasli,nas riadne zarazilo..teda neviem aky mate vy na to nazor,ale mne to pripada strasnee.. :!:krmit hada ubohym bezbrannym zvieratkom... mozno sa tu tiez najde nejaky chovatel hadov,ale ja som po vzhladnuti toho videa mala nocne mory..ako to moze niekto urobit?nepoviem ked si v prirode sam ulovi,ale hodit mu zviera do teraria a este sa tomu aj prizerat????????? Sad Crying or Very sad no mala som na male aby som sa nerozplakala..ked som si pomyslela ako mojho maleho piskotka zerie nejaky slizky had,ako pisti a nemoze sa branit.. http://www.youtube.com/watch?v=a05qD3JC6y0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 3:43 pm    Předmět: Citovat

Já se na to ani nemůžu podívat, taková videa mi dělají mi to hrozně zle... Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 3:46 pm    Předmět: Citovat

ježiš, co to je.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
jinak to je důvod, proč nemůžu chovat hady ( a to bych tolik chtěla), já bych mu nemohla dát ani cvrčka, natož morče. taky mám doma jednoho vypiska zrzavo bílýho, pravda, inteligence potkana nedosahuje, ale i tak je to super tvor...
příroda je příroda, když si had chytí v přírodě >kořist<, beru, ale aby to takhle úchylně někdo natáčel a ještě dával na net a ještě k tomu měl nějaký vyplesklý kecy... já teda zvuk nepustila (radši, ani sem to nedokoukala), ale je mi to jasný...
moje tamara ale taky pochází z mláďat pro hada, stejně jako pocházel metztli Shocked Confused
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
... ale aby to takhle úchylně někdo natáčel a ještě dával na net a ještě k tomu měl nějaký vyplesklý kecy... já teda zvuk nepustila (radši, ani sem to nedokoukala), ale je mi to jasný...


No právě, normální člověk to na net dávat nebude, takže jsem si to preventivně ani nepustila... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
loptickaaa
41-80
41-80


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 3:54 pm    Předmět: Citovat

chovat hady a podobne tvory,co sa zivia zvieratkami je asi iba pre silne natury...mne teda staci ked vidim niekde za sklom hada ako syci na mna a uz utekam Embarassed ..no co uz,radsej mam osrstene zvieratka..a to asi nemoze byt had vegetarian? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 3:57 pm    Předmět: Citovat

to asi nemože Very Happy (sorry za slovenštinu Very Happy mi to tak sedlo Very Happy )
mě se hadi právě že líbí, a moc, od mala sem tahala (samo vim, že neni had) ale slepejše u babičky, řekla bych i, že vim jak hada chytit, aby neublížil, ale právě tohle krmení..... teď sem tam u babči u rybníka viděla v křoví vobrovskou užovku, tak sem za ní hrabala, ale zalezla mi mezi posekaný a zaseklý větve.... ale ta byla, takhle velkýho hada sem volně ještě neviděla
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
loptickaaa
41-80
41-80


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 4:06 pm    Předmět: Citovat

to ani ja..nastastie Razz Laughing a uzovky sa cim zivia?hmyzom?tie by asi hlodavca nechytili,ci ano?myslim,ze normalny clovek chovat hada ani nemoze...teda iba ak sa vyziva v zabijani,mozno masovy vrah....ved aj ty hovoris,ze by si ich kvoli tomu nechovala.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 4:06 pm    Předmět: Citovat

Je to hrůza, přesně z toho důvodu bych nemohla mít zvíře, co se krmí jiným živým zvířetem. Kamarádka má hada, tak jednou za 14 dnů mu koupí myš, cestou domů si s ní povídá, skamarádí se s ní a pak obrečí, když ji musí tomu hadovi dát... Na to bych neměla.
Ale v přírodě to holt tak chodí a pokud je had v teráriu, simuluje doma přírodní podmíky člověk, kterej hadovi kořist přistrčí do jeho malého teritoria/teraria.
S těmi morčaty je to hrozný, ale z pozice hada je to kořist jako každá jiná, bohužel. Navíc prý se stává, že někdo dává hadovi úplně malý králíky nebo koťata a to je fakt děs.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 4:06 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
to asi nemože Very Happy (sorry za slovenštinu Very Happy mi to tak sedlo Very Happy )
mě se hadi právě že líbí, a moc, od mala sem tahala (samo vim, že neni had) ale slepejše u babičky, řekla bych i, že vim jak hada chytit, aby neublížil, ale právě tohle krmení..... teď sem tam u babči u rybníka viděla v křoví vobrovskou užovku, tak sem za ní hrabala, ale zalezla mi mezi posekaný a zaseklý větve.... ale ta byla, takhle velkýho hada sem volně ještě neviděla


JO, tak tobe by se libilo u nas v Koblobe na bagrovce - to si tak clovek plave a neco se o nej otre, tak se otoci a ony to uzovky..VZDYCKY jich bylo vic nez jedna. HUmus nejvetsi...bleee Twisted Evil prostě fuj. A při převracení sena kolik slepýšů tam bylo..no darmo mluvit..
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 4:11 pm    Předmět: Citovat

loptickaaa napsal:
to ani ja..nastastie Razz Laughing a uzovky sa cim zivia?hmyzom?tie by asi hlodavca nechytili,ci ano?myslim,ze normalny clovek chovat hada ani nemoze...teda iba ak sa vyziva v zabijani,mozno masovy vrah....ved aj ty hovoris,ze by si ich kvoli tomu nechovala.. Rolling Eyes
to co sem viděla bylo tak velký, že to asi už myšky lovit muselo, jinak by se to za broučkama honilo celej den... nejsem herpetolog nebo jak se menujou ti odborníci, ale to bylo velký ty jo Very Happy
no, nemohla bych to krmit no... sama to nejim, a ještě to takhle bestialně zabít... to bych to mohla začít rovnou jíst sama a od toho tu nejsem .... ještě tak kus nějakýho bezejmenýho masa, ale ani tak ne... radši si ho nepořídim no Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.