Morcata ako potrava
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b419e01886bcfc164a80b7286177e9f1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 10:20 pm    Předmět: Citovat

přece tu nikdo neřikal - ty mrchy hadí Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 10:27 pm    Předmět: Re: Morcata ako potrava Citovat

loptickaaa napsal:
nepoviem ked si v prirode sam ulovi,ale hodit mu zviera do teraria a este sa tomu aj prizerat????????? Sad Crying or Very sad


Reagovala jsem hlavně na tohle. Holt když je had v terárku, nemůže se jen tak sám odplazit a ulovit si něco v "rovném boji", chovatel mu prostě musí tu myš nebo morče hodit až pod nos a ten hlodavec při tom musí být živý, jinak by ho had nesežral.

A to prosím píšu jako nadšená chovatelka bílé mišky Gudrun, takže žádná hadařská lobby Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 10:31 pm    Předmět: Citovat

jj Very Happy
laboratorka?? tu sem taky měla... hrozně smrděj Very Happy ale byla to brouk, taková vyžraňoučká Very Happy jednou mě kousla do brady a ta mi pak natekla Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 10:33 pm    Předmět: Citovat

Já nemám čuch, takže je to jedno Smile Kdyžtak můžeme časem pokračovat v myších a lidech Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 10:39 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Kafin napsal:
Nuž, kamarád hady chová a musím říct, že krmení je bohužel nezbytné...Lidi mu nosí i koťata apod.... Laughing ?


Teda , Kafo....!Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ach jo, já být jím, tak lidi, co by donesli kotě, vyrazím zavřenými dvěřmi... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mají si nechat kočky vykastrovat, idioti!!!


Se omlouvám za výlev, ale tohle mě fakt žhaví do běla... Evil or Very Mad
Mimochodem, on už jim koťata a štěnata nedává.Říkal, že od té doby co se tyhle zvířata živěj granulema tak je ti hadi vždycky vyzvrací.Musí se to nějak přenášet do mlíka či co Idea .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 10:45 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Mimochodem, on už jim koťata a štěnata nedává.Říkal, že od té doby co se tyhle zvířata živěj granulema tak je ti hadi vždycky vyzvrací.Musí se to nějak přenášet do mlíka či co Idea .

no, to je hodnej
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 7:13 am    Předmět: Citovat

V některých záchranných stanicích tady v ČR chovají morčáky a jejich děcka malá taky dávají jako potrvu dravcům. Wink A co já vím, tak si občas i ve zverimexu koupí větší a používají je taky ke krmení. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 8:13 am    Předmět: Citovat

Kafin napsal:

Hele, to je vytržený z kontextu.Ten smajlík patří k úplně něčemu jinýmu.To bych od tebe teda nečekal Sad .Teď už vím jak se cítí celebrity Very Happy .[/color]


Za ten smajlík promiň,to nebyl žádný úmysl!!! Jenom jsem si nevšimla, že tam zůstal, jak jsem byla naštvaná... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 8:16 am    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Mimochodem, on už jim koťata a štěnata nedává.Říkal, že od té doby co se tyhle zvířata živěj granulema tak je ti hadi vždycky vyzvrací.Musí se to nějak přenášet do mlíka či co Idea



Ani štěňata... no nic, já radši mlčím... Ale je to fakt smutné... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 10:35 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Kafin napsal:

Hele, to je vytržený z kontextu.Ten smajlík patří k úplně něčemu jinýmu.To bych od tebe teda nečekal Sad .Teď už vím jak se cítí celebrity Very Happy .


Za ten smajlík promiň,to nebyl žádný úmysl!!! Jenom jsem si nevšimla, že tam zůstal, jak jsem byla naštvaná... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
To já se rozčiluju jenom tak na oko, aby se neřeklo Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.