gel ze lněných semínek
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a0038090d83d4e89fd642eddc85c2d74Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 12:24 pm    Předmět: gel ze lněných semínek Citovat

vím, že se o tom holky baví ve vlákně o vlnitých vlasech, ale tam jim to nechci zaneřádit příspěvky o svých rovných vlasech Wink takže...
myslíte, že se hodí i pro jemné rovné vlasy... potřebovala bych trochu objemu, ale aby to vlasy nezatěžovalo.. co myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

no, ono to funguje trochu jako tužidlo... nevim, jestli vlasy foukáš, nebo češeš při schnutí, ale co sem to zkusila do těch vlasů jen tak máznout (no dobře, nanést) tak to utvoří ty tvrdé slepené pramínky... ale rozčesat to nebo vyfoukat, to nevím, to zkušenost nemám...
každopádně jsem přišla na jeden fíglík... dala jsem to povařit s bazalkou a hřebíčkem, takže nemusím přidávat aromatickej olej, krásně to voní, a po vychladnutí jsem zamíchala kapku olivového oleje Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 1:18 pm    Předmět: Citovat

tak jsem nakonec neodolala a gel jsem uvařila (i s hřebíčkem - díky Tibore Smile )
tak jsem ho dala na trochu navlhčené vlasy, zapletla do francouzského copu a teď čekám, co z toho vyleze, až to uschne... tak pak dám vědět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 3:13 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
tak jsem nakonec neodolala a gel jsem uvařila (i s hřebíčkem - díky Tibore Smile )
tak jsem ho dala na trochu navlhčené vlasy, zapletla do francouzského copu a teď čekám, co z toho vyleze, až to uschne... tak pak dám vědět Wink

není za co, hezky to voní že Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 3:33 pm    Předmět: Citovat

jojo, hřebíček a skořice jsou moje oblíbené Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Tak z dneška dva poznatky... 1) gel tuží dobře, asi ho budu používat častěji a 2) vlny z copů mi nesluší, potupně se vrátím k papilotům Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

tak za sebe tenhle gel doporučuju místo tužidla na jemné vlasy... mám po něm vlasy takové jakoby drsné a pevné, škoda, že jsem o tom nevěděla dřív, bych si ušetřila spoustu nervů s těma mýma jemňochama Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 6:53 am    Předmět: Citovat

Téda holky, díky za tip - a Egle, díky za průkopnický ozkoušení na jemnejch vlasech. Navnadily jste mě! Very Happy Včera jsem si konečně zase jednou myla vlasy doma a nikoli v polních podmínkách, takže jsem gelík hned vyzkoušela uvařit, co to s mejma velejemňuchama udělá. A protože jsem se bála, aby to třeba vlásky moc nezatížilo, udělala jsem ho řidší - asi tak konzistence bílku. A na závěr kápla tři kapky EO santalový dřevo (ale příště dám míň, ujela mi ruka a voní to sice krásně, ale až moc výrazně). Akorát si příště vzpomenu a EO dám až do scezenýho, abych mohla ty napůl vyvařený semínka zdlábnout, včera jsem pár ochutnala a je to dobrota, navíc v nich pořád ještě asi bude dost prospěšnejch látek, tak proč to vyhazovat. Wink
Vlásky jsem po umytí a mírným proschnutí napajcovala, pak jsem je natočila jako obvykle (a každej natáčenej pramen ještě důkladně gelem promnula). Teď vlasy vypadaj velmi spokojeně, nejsou slepený, jak sjem se bála, a krásně držej. Zbytek gelu jsem dala do ledničky, uvidíme, jestli vydrží těch pět dní do dalšího mytí, kdyby ne, výroba novýho zabere tak deset minut a je docela zábavná. Cool
Takže gel má u mně zatím deset bodů z deseti (ale na tužení pivem úplně nezanevřu, zas dává vláskům jiný živiny, budu to prostřídávat). Very Happy Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 8:21 am    Předmět: Citovat

No já jsem to měla v ledničce přesně týden a nic se mu nestalo (jsem ho před použitím pečlivě očuchala a voněl stejně jako předtím Wink )
Ale dýl než ten týden už bych se ho tam asi bála nechat...

jinak já jsem podstoupila další experiment... chtěla jsem trochu zdůraznit zlaté odlesky, tak jsem semínka zkusila vyvařit v silném čaji, ale není to teda žádný zázrak... moc to nezgelovatělo, tuží to sice celkem dobře, ale docela to vysušuje.. tak jsem do toho pak ještě vymačkala kapsli vitaminu E, to celkem pomohlo, ale příště zůstanu u čistého gelu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 8:37 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
No já jsem to měla v ledničce přesně týden a nic se mu nestalo (jsem ho před použitím pečlivě očuchala a voněl stejně jako předtím Wink )
Ale dýl než ten týden už bych se ho tam asi bála nechat...

Myslím si, že s éterákem by se tomu nic stát nemělo, ony jsou trochu antiseptické snad skoro všechny - ale opatrnosti nikdy nezbývá.
Chci ten gel vyzkoušet minimálně už od toho 3. července, co existuje toto vlákno, ale furt jsem se k tomu nedostala - ale ono to přijde Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.