gel ze lněných semínek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f4b976589ad323c4630a289efb1c384eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

Vílko, já bych taky řekla, že bez toho éteráku tam žádná výrazná vůně nebude, než jsem ho tam kápla, v podstatě jsem nic necejtila - rozhodně nebude taková, aby Ti přebila vůni těch bylinek v šamponu.
Jinak vlasy v tom nekoupu - vždycky kydanec gelu promnu v dlaních nebo prstech a naplácám na vlasy a promnu - ale samozřejmě celou tuhle proceduru zopakuju několikrát, aby se to dostalo víceméně všude. A kančákem jsem rozčesávala (samozřejmě po důkladným proschnutí) v pohodě.
Fakt se toho neboj - co tak koukám, jak nám co vyhovuje, mám pocit, že na tom s typem vlasů budeme trochu podobně (teda až na to, že ty je máš míň jemný, delší, hezčí a tak vůbec Wink - spíš mám na mysli, že našim vlasům chutnají podobný věci) - a mně tenhle gel sednul. Jestli máš strach,co to provede, dej si ho napoprvý třeba trochu míň a k ideálnímu množství se dopracuješ postupně - fakt sinemyslím, že by Ti s vláskama mohl províst nějakou neplechu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 12:45 pm    Předmět: Citovat

Titani e zas a znovu mooooc dekuju Very Happy
no ja nemma strach z toho gelu jako takoveho ,ale z toho ze v gelovani(tuzeni)nemam zkusenosti a tak jsem i trochu nemehlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 1:00 pm    Předmět: Citovat

Nebóóój, zas taková věda to není. V nejhorším bude jeden pramen o něco míň natuženej než jinej a bude maličko volnější, no. Alespoň to bude vypadat přirozeně, taková nedbalá elegance. A navíc žádný nemehlo nejseš. Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 1:11 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Nebóóój, zas taková věda to není. V nejhorším bude jeden pramen o něco míň natuženej než jinej a bude maličko volnější, no. Alespoň to bude vypadat přirozeně, taková nedbalá elegance. A navíc žádný nemehlo nejseš. Wink Cool

Přesně tak! Jaképak nemehlo Twisted Evil

Asi neodolám a gel hned dneska uvyřím a vezmu s sebou na bazén. Vypadá normálně jako gel nebo budu za exota? Laughing (ale mně nevadí být exotem)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 1:14 pm    Předmět: Citovat

Řekla bych, že když ho povaříš o chvilku dýl než já, bude fakt gelovatej. Mně vyšel skoro bezbarvej, jenom malej nádech do hnědozlatova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 1:23 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Řekla bych, že když ho povaříš o chvilku dýl než já, bude fakt gelovatej. Mně vyšel skoro bezbarvej, jenom malej nádech do hnědozlatova.

Aha, díky, uvidím, jestli bude čas (jestli nebude, budu si muset počkat minimálně do neděle Crying or Very sad ). A máš hnědé nebo zlaté lněné semínko (je to sice nepodstatná otázka, ale zajímá mě to)? Já si chci koupit ten zlatý, nedávno jsem ho viědla nasypaný na nějaké buchtě s čokoládou a vypadalo a chutnalo to moc dobře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 1:31 pm    Předmět: Citovat

Hermínko, příprava podle mě zabere tak deset minut (pak to ale ještě musí zchladnout - i když teď mě napadlo, že dkyž se to udělá hustší, než jsem to měla já, možná nebude taková sranda to přecedit přes normální čajový sítko - hlavně pasíruj ještě zahorka, ono to pak ještě drobátko přituhne). Semínko mám to nejobyčejnější z hypernovy - ani tam nepíšou,jestli je hnědý nebo zlatý, ale tipla bych si, že bude hnědý (barva je taková zlatavě hnědá). Matně si vzpomínám, že když jsem brousila po zahraničních webovkách a doplňovala si info, někdo tam psal, že zlatý je o něco dražší a možná i zdravější, ale že na kvalitu gelu to snad nemá vliv. Cool Tak jestli to dneska stihneš, přeju hodně zdaru! Smile Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 1:47 pm    Předmět: Citovat

taky se chystam Very Happy jsem vazne moc zvedava Twisted Evil a je lepsi do suchych nebo do vlhkych vlasu?Nebo ot je jedno?

A pres cajove sitko to jde? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 2:09 pm    Předmět: Citovat

No, mně obecně držej vlasy líp, když jsou před natužením a natočením vlhký, když tužím suchý, vlny mizej rychlejc.
Přes čajový sítko mi to šlo (takový to tvrdý umělohmotný, co vypadá jako malej cedníček - žándej bambus ani takový ty jakoby látkový pytlíčky) - ale nezapomeň, že já to dělala dost tekutý, vůbec netuším, co to udělá, až to příště povařím dýl a bude to hustší.
Ale zase není potřeba se s tím nějak mazat a přecedit to úplně do poslední kapky, oni se ty nepřecezený zbytky dají potom normálně sníst a je to moc zdravý (čaj z lněnýho semínka se doporučuje užívat vnitřně mimo jiný právě na vlasy a pleť, takže semínkovej sliz se zbytkem semínek určitě taky nebude k zahození - mňam!). Very Happy
Jo, a z tý dávky, co je v receptu, mi to na vlasy vystačí bohatě na dvakrát, v lednici to pár dní vydrží (jak píše egle i další spokojené uživatelky různě po světě). Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 2:13 pm    Předmět: Citovat

Někdo tu psal, že to udělal hodně husté a pak to přes sítko nešlo Smile a musul to ředit, tak bacha. Doufám, že na to doma najdu nějaké šikovné sítko, na čaj používám jedno hooodně jemňounké, protože mám ráda čisté nálevy bez sebemenšího kousku (v tom jsem trochu blázen Laughing).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.