gel ze lněných semínek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fc046d94056472a03424eacb2f4ea4f2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 12:07 pm    Předmět: Citovat

Mno, mně se třeba zase až tak nekazí a na čtrnáctidenní letní dovolený byl celkem v pohodě, ačkoli jsem ho tam do ledničky zapomněla dát. Akorát jsem do něj jako konzervant přidala trochu práškovýho vitamínu C a pár kapek levandulovýho oleje (ještě lepší by asi byl tea-tree, ale přece jenom ta vůně mě odradila). A vypláchla jsem skleničku, do který jsem ho dávala, jakož i víčko, vařící vodou. Teď teda vystříkávám Hadkovým thymiconem, anžto jsem líná, a skladuju pro jistotu v ledničce, ale mám ho tam klidně i čtrnáct dní a ještě se mi žádnej nezkazil. Akorát teda do tý skleničky nesahám rukou, abych tam nějaký nečistoty nezanesla, vždycky si potřebný množství odleju zvlášť do nějaký misky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 1:29 pm    Předmět: Citovat

Já ho teď měla v lednici taky asi 14 dní a zdál se být ok. Zkoušela jsem odlít trochu do mističky a nechat si to v koupelně, ale za 2 nebo 3 dni to dost slušně už smrdělo... Takže v létě si to nedovedu představit vůbec Shocked Teď v poslední dávce (vařila jsem včera) mám pár kapek citronu, někdo to tady taky radil, tak zkusím, jestli to bude mýt nějaký vliv. Vitamin C funguje jako konzervant? Shocked A olejíčky taky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 3:06 pm    Předmět: Citovat

Myslim, ze konzervuje hlavne vitamin E ... ve velkem mnozstvi. Ccko do urcite miry taky.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 4:09 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak budu ještě experimentovat s tím, co do gelíku přidat, aby více vydržel. Děkuju Wink Jen ještě dotaz - ty vitamíny v prášku (předpokládám tedy sypké?) se dají normálně sehnat v lékárně? Já vždycky viděla jen tobolky nebo šumák. Jinak nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 12:35 am    Předmět: Citovat

Kacisko napsal:
Aha, tak budu ještě experimentovat s tím, co do gelíku přidat, aby více vydržel. Děkuju Wink Jen ještě dotaz - ty vitamíny v prášku (předpokládám tedy sypké?) se dají normálně sehnat v lékárně? Já vždycky viděla jen tobolky nebo šumák. Jinak nic.


já vím, že bio kosmetika Atok, dělá práškové. Podívej se na netu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 1:41 am    Předmět: Citovat

Aha, podívám se, děkuju Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 8:48 am    Předmět: Citovat

Hadek má Céčko a Éčko taky, céčko tuším práškový, éčeko kapalný. Ale já "svoje" práškový céčko koupila před časem normálka v DMku, taková modrá kulatá krabička (a je v ní i odměrka, heč). Je to už teda nějakej pátek, ale snad ho tam ještě prodávají.
Jinak samozřejmě skvělej konzervant je alkohol, ale ten jsem do gelu necpala, protože to by se dýlkám vlasů asi nelíbilo. To céčko byl takovej pokus, jestli fakt alespoň trochu konzervuje - a ono zřejmě jo. Ale i u něj jsem byla s množstvím opatrná, ono všeho moc škodí. A ta levandule asi taky udělala svoje, ne nadarmo ji používám na otevřený ranky místo dezinfekce - ale to už chce fakt slušnou kvalitu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 1:34 pm    Předmět: Citovat

Alkohol tam dávat nebudu, to by se vlasům určitě vůbec nelíbilo. Ale nějaký ten vitamín zkusím sehnat. Díky moc za tipy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 2:08 pm    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
Kacisko napsal:
Aha, tak budu ještě experimentovat s tím, co do gelíku přidat, aby více vydržel. Děkuju Wink Jen ještě dotaz - ty vitamíny v prášku (předpokládám tedy sypké?) se dají normálně sehnat v lékárně? Já vždycky viděla jen tobolky nebo šumák. Jinak nic.


já vím, že bio kosmetika Atok, dělá práškové. Podívej se na netu Smile


atok přece není bio kosmetika (tím neříkám, že je tím nějak horší, spíš že působí jinak)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 6:24 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Kláruška07 napsal:
Kacisko napsal:
Aha, tak budu ještě experimentovat s tím, co do gelíku přidat, aby více vydržel. Děkuju Wink Jen ještě dotaz - ty vitamíny v prášku (předpokládám tedy sypké?) se dají normálně sehnat v lékárně? Já vždycky viděla jen tobolky nebo šumák. Jinak nic.


já vím, že bio kosmetika Atok, dělá práškové. Podívej se na netu Smile


atok přece není bio kosmetika (tím neříkám, že je tím nějak horší, spíš že působí jinak)


Tak to se omlouvám, za mylné informace, já sama jí nepoužívám, pouze jsem si to myslela Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.