Změna barvy vlasů - přebarvení, stažení barvy apod.
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 102, 103, 104  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b1e4af6897e1938525687e5f7cc2d35bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marketa batkova
8-20
8-20


Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 8:55 am    Předmět: barvení blond vlasů na jiný odstín Citovat

čau čau je tu někdo kdo mi poradí.narkéta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 9:27 am    Předmět: Re: barvení blond vlasů na jiný odstín Citovat

marketa batkova napsal:
čau čau je tu někdo kdo mi poradí.narkéta


A co bys potřebovala vědět? Máš přirozený blond vlasy nebo zesvětlený / odbarvený?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 10:29 am    Předmět: Citovat

Markéta napsal:
mám dlouhé blond vlasy barvené C10 od palete color a chtěla bych změnu má představa je jasně fialová barva a nevím jak to udělat abych nebyla sytě růžová ,protože to mi hrozí ,když si napatlámtu fialovou přímo.marketa


Ahoj Markétko, dovolila jsem si přesunout Tvůj dotaz z jiného vlákna, ať tu nemáme dvě se stejným názvem Smile

Jinak Tě tu srdečně vítámSmile
Proč se chceš barvit zrovna na fialovo? Smile

Já mám teda netradiční barvy a lidi, kteří se od šedého průměru odlišují dost ráda, ale není to škoda?

Hodně lidí tady na serveru propaguje co nejpřírodnější a nejšetrnější způsob péče o vlasy a zrovna barvení -zdá se- vlasy dost ničí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 10:44 am    Předmět: Citovat

Ahoj Markéto - takže máš na vlasech platinu? Chytlo ti to do úplný platiny?
Jenom bych tě chtěla varovat, že: za 1. to je obrovská změna a když se ti to nebude líbit, tak z fialový barvy už nikdy blond neuděláš.
Za 2. pokud se barvíš už delší dobu, tak počítej s tím, že u hlavy se ti barva možná chytí pěkně, ale konce se ti hodně rychle vymyjí a budeš je mít světlejší - buď růžový nebo skoro do blond. Fialová se hodně rychle vymývá a o to spíš, když má světlý podklad. Jestli naléhavě chceš fialovou, vybírej si barvu, která obsahuje pentarubin, ta vydrží o fous déle, než barva bez 5rubinu. A jestli chceš sytě fialovou, tak si vyber tmavší, než je tvůj žádanej odstín, na platinu chytá všechno mnohem světlejší.
Ale fakt si to dobře rozmysli, jestli máš dlouhé blond vlasy, tak by to byla škoda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 11:57 am    Předmět: Citovat

Markéto, FIALOVOU? Mad Mad Mad Dělá se mi zleee!Co blbneš? Holka, to jsi na špatném místě. My si tu dlouhé vlasy pěstujeme a radíme si, jak se o ně starat, ale určitě tu nejsme od toho, abychom někomu radili, jak si vlasy totálně zničit!!!Já se od tohoto distancuji, takového hororu se účastnit nebudu.
Jen pro zajímavost: v sobotu jsem na svatbě své sestry viděla paní kolem padesátky, už docela při těle, která měla na hlavě jasně fialovou helmu. Měla staršnou prdu, vypadala, jak by utekla z maškarády s karnevalovou parukou a všichni kolem se jí ve skrytu smáli. Tak jestli chceš tohle, tak blbni. Ale líbit se s tím rozhodně nebudeš, za to ti ručím!
Návrat nahoru
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 12:03 pm    Předmět: Citovat

Já si to, Markéto, myslím taky. Na dlouhých vlasech nejsou výrazný barvy zrovna to pravý ořechový Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marketa batkova
8-20
8-20


Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 12:06 pm    Předmět: Citovat

holky tak asi máte pravdu mám je platinové barvím se už 15 let a je pravdou ,že nevím jestli si na takovou změnu zvyknu Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marketa batkova
8-20
8-20


Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 12:11 pm    Předmět: Citovat

no neměla bych helmu, mám husté sestříhané rovné vlasy tet jsem si dělala zábal, takže jsem přes hodku chodila s majonézou na hlavě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marketa batkova
8-20
8-20


Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 12:16 pm    Předmět: Citovat

ano kdysi když jsem si nenechala poradit a nepouživala masky ,ale od dob masek je mám nádherně zdravé byla jsem i na testu co dělala wela a nevěřili jsme tomu jak byli v poho.byl to takový stroj kterým ti jezdili po hlavě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 12:16 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
nechceš se na barvení vykašlat a nechat je zas normálně žít a zářit? Musíš je mít pěkně zničené po těch letech. Zrovna platinově odbarvené vlasy mají nejčastěji sklon chemlonovatět. Nepostihlo tě to také?


Fairy - když si pak zesvětluješ jenom kořínky, tak se to zbytku vlasů prakticky nedotkne. Já teda nevím, vlasy na platinovo nedávám, ale při správný péči by chemlonovatět nemusely Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 102, 103, 104  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.