Změna barvy vlasů - přebarvení, stažení barvy apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103, 104  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5e48ba426e4cbb349371dc22e20da405Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 6:27 pm    Předmět: Citovat

update vymývání Smile : meju si vlasy teďka citrusovym head and shoulders a docela pěkně to pouští Smile ještě jsem na netu viděla vymývání head and shoulders se sodou (napatlat na navlhčené vlasy a nechat působit půl hodiny nebo hodinu)... permanentní barvu by to asi nevymylo, ale přeliv bych řekla že to urychluje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 8:13 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem to znova zkoušela s tím peroxidem a sodou a tentokrát mi to zezelanalo trošku Sad ,Vůbec to nechápu minule už mi to stáhlo do světle hnědé jen konce byli víc tmavší a ted nic,nehlo to s vlasy jen nádech zelené Sad Sad .Jak je to možné,však hennu nepoužívám už a když to minule šlo co se ted stalo zas Surprised .Minule to šlo tak hezky.Už nevím co zkusit Evil or Very Mad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2014 8:46 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane: Týjo, koukám, že si se zbavila černé a máš teď světlejší barvu Shocked Četla jsem tady tvůj domácí návod a chci se zeptat, mám doma 6% peroxidový krém, normální "vodičku" v drogerii neměli a u tohohle se píše, že je smíchaný s nějakým kondicionérem nebo tak, teď ho nemám po ruce. Ale myslíš, že bych to taky mohla použít? A nesežere mi ta procedura vlasy? Very Happy

Jinak jsem teď po dlouhé době aplikovala hennu asi před měsícem, nenapáchá mi to tam už žádnou paseku, že? Mám teď dvoubarevnou hlavu a chtěla bych to o trochu zesvětlit (jen třeba do tmavě hnědé - zázraky nečekám Very Happy ), aby ten rozdíl nebyl tak viditelný a ta henna šla vidět i na zbytku vlasů Very Happy Very Happy

Pardon za tu spoušť otázek Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 3:34 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to nevydržela a vyzkoušela ten zázrak taky... a nic se nestalo Confused Absolutně nic Laughing . Zkoušela jsem to teda jenom na jednom pramínku, takže té kaše jsem udělala malinko, ale i tak Rolling Eyes

Asi vyzkoušet silnější peroxid, že? Měla jsem 6% přesně tady tenhle http://www.vlasy-kosmetika.cz/vellie-viki-kremovy-peroxid-vodiku-classic-s-kondicionerem-80ml-6--5174.html

Edit: Tak na slunci jsou vidět nepatrně vititelnější červené odlesky než u zbylých vlasů, ale jen pod určitým úhlem a když se na to člověk opravdu zadívá Laughing .

Edit 2: Nakonec se zadařilo. Pro hodně tmavé vlasy doporučuji i 12% peroxid Very Happy aspoň mě to tedy vlasy pěkně zesvětlilo (s některými prameny to ani nehlo). Vlasy jsem měla černé jako úhel, ted je mám tmavě červené někde až do černa, jinde spíš do hněda a zrzava. Ale za ty všelijaké barvy může i henna, na každém světle vypadá jinak Cool .


Naposledy upravil Rejža dne st srpen 13, 2014 10:44 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 8:41 pm    Předmět: Citovat

Neviem či sa mi to iba zdá ,no v poslednej dobe narastá počet s prirodzenou farbou alebo takych co sa farbia farbou blizkou ich osobnemu odtienu . Poslednym rokom stretavam dost slecien , ktore poznam z videnia a mala som ich zafixovane ako experimenty s brutalnymi farbami alebo neprirodzenymi no teraz takmer všetky presedlali na prirodzene vyzerajuce farby. Tak nefiem Smile Nie úplne zámerne sa aj ja dopracuvam k svojej vyrastaním, už mam vyrastenu polku hlavy ani neviem ako . No uvidime pokial vydrzim, stále sa mi sníva o ryšavej Rolling Eyes Zaroven sa mi vsak paci aj prirodzene opalenie. Zla kombinacia "páčivého" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dita
41-80
41-80


Založen: 15.3.2012
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 8:26 am    Předmět: Citovat

Toho jsem si uz vsimla davno, je to hodne videt na vsech tech modelkach, vetsinou maji prirozenou mysi barvu...a ja prave dosla k tomu, ze mozna cloveku nejvic slusi ta jeho prirozena prave i kdyz se mu to mozna nezda...a taky tim odpada spousta prace..a nenici se vlasy a tak vubec, takze vydrzet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 8:47 am    Předmět: Citovat

Indilwen napsal:
No uvidime pokial vydrzim, stále sa mi sníva o ryšavej Rolling Eyes Zaroven sa mi vsak paci aj prirodzene opalenie. Zla kombinacia "páčivého" Very Happy


Tohle byl přesně i můj problém. Very Happy Proto jsem vždycky měnila barvu ze zrzavé na hnědou stylem "zrzavá v zimě a hnědá v létě". Teď jsem taky hodně blízko své vlastní, ale zrzavá mě strašně láká pořád. Embarassed A s těmi přirozenými barvami máš pravdu, tky se mi to tak zdá....
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 11:42 am    Předmět: Citovat

Takže tak Smile A mozem osobne suhlasit aj s tym, co sa tu uz riesilo este na zaciatku vlakna. Ak ma nekdo vyslovene farbu vyraznu napr cervenu, zrzavu alebo blaznive ako modra, fialova, zelena a pod . nejako si to ziada trochu kratsi vlasy , na moc dlhych to dost zanika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bianka
41-80
41-80


Založen: 2.11.2006
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2014 11:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj, prosím o radu. Jaký nejkratší časový rozestup může být mezi barveními? Konkrétně u barvy Naturtint. Je to celkem šetrná barva bez amoniaku, ale já správně neodhadla odstín a potřebovala bych to co nejrychleji přebarvit tmavším odstínem. Díky B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aura
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 10:39 am    Předmět: z tmavohnedej na strednehnedú Citovat

Moja prirodzená farba je stredhnedá (odtieň 510, 610), chcem sa k nej vrátiť...aplikovala som si kadernícku farbu Inebrya 600 a slnko mi ju vyťahalo až do ryšava a vlasy som mala veľmi svetlé, tak som na to dala Schwarzkopf bez amoniaku, odtieň 500, bola to chyba...mám veľmi tmavé vlasy odtieň 400 a vyzerám v tom staršie. Dá sa s tým niečo urobiť? Počkať na vymytie? Alebo nejaký prírodný recept? Aby sa to trošku stiahlo.
_________________

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103, 104  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.