Změna barvy vlasů - přebarvení, stažení barvy apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 102, 103, 104  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=528f2a2e7cc95ddc0fa393f5be9ae0c2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 11:41 am    Předmět: Citovat

Bianka napsal:
Ahoj, prosím o radu. Jaký nejkratší časový rozestup může být mezi barveními? Konkrétně u barvy Naturtint. Je to celkem šetrná barva bez amoniaku, ale já správně neodhadla odstín a potřebovala bych to co nejrychleji přebarvit tmavším odstínem. Díky B.



Myslím 4 týždne najmenej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 2:41 pm    Předmět: Citovat

Bianka Když jsem chodila barvit ke kadeřnici tak mi nepovedenou barvu zpravila za 14 dní.To jsem musela vydržet Smile dřív mi to přebarvit odmítala.Ale vím,že holky tady píšou že si barví hned na druhý den.Stále bych to tak nepraktikovala ale pokud je to jednou za čas...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 3:51 pm    Předmět: Citovat

Celé vlasy sa neodporúča častejšie ako každé 4 týždne (neodporúča však neznamená nesmie Very Happy ) Viac kaderníčok aj na nete a tiež na niektorých farbách je uvedené tak ako píšem vyššie. Cca raz za mesiac odrasty (pokial su velmi nápadné) celé vlasy 6-8 týždňov podla odporúčaní, inak individuálne. Ale pokial len stmavuješ a nechceš zosvetlovat tak 4 týždne sú ok a ak máš ešte šetrnú farbu nemal by byť veľký problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deniisek19
0-7
0-7


Založen: 7.5.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 2:27 pm    Předmět: Zesvětlení spodku vlasů-ton v tonu-fotky Citovat

Holky rozhodla jsem se pro změnu barvy. Hnědou už nosím velmi dlouho. Barvím se Loreal casting 500. Objednala jsem se na 18.5 ke kadeřníkovi do Ostravy, ale začínám z toho mít trošku strach:-)
Myslíte, že mi tento styl bude slušet? Mám počítat s hodně zničenými vlasy? A hlavně, myslíte , že se to povede? Bohužel na intrnetu jsem našla dost odstrašujících případu.
Chtěla bych hlavně přirozený přechod a světle hnědý spodek. Ne rezavý..:/

Děkuji za podporu názory. Přidávám fotky.
1. Foto jsem já a moje barva
2,3,4. foto jak bych si to představovala:-)

1.http://img9.rajce.idnes.cz/d0901/7/7876/7876930_8e3c1616a4dd04c23fe6bb324bd878fa/images/web.jpg?ver=0

2.http://img9.rajce.idnes.cz/d0901/7/7876/7876930_8e3c1616a4dd04c23fe6bb324bd878fa/images/c4e3696fbb4305ca2223848cf4039d8b.jpg?ver=0
3.
http://img9.rajce.idnes.cz/d0901/7/7876/7876930_8e3c1616a4dd04c23fe6bb324bd878fa/images/e31e4032d3329b3eb74fd9ee1ed2f721.jpg?ver=0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 3:07 pm    Předmět: Citovat

deniisek19: neviem, či som zrovna odborník na tieto veci, ale podľa mňa ombre môže vyzerať dobre na každom, ale len ak je dobre spravené... čo sa reality týka, na uliciach vídam len dosť nepodarené výtvory - stav, keď by to celé pôsobilo prirodzene a prechod bol plynulý som zatiaľ videla len na niekoľkých obrázkoch, takže by som si v každom prípade veľmi starostlivo vybrala kaderníka, inak to pravdepodobne bude sklamanie (s farbou by som si starosti až tak nerobila, skôr s tým prechodom)
či to ničí vlasy a ako veľmi netuším, osobnú skúsenosť nemám (ale určite by som potom aplikovala nejaké zábaly a masky, tým nič nepokazíš)
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michaelik
21-40
21-40


Založen: 24.9.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2015 8:46 pm    Předmět: prechod z čiernej na stredne hnedú Citovat

vidím, že je táto téma rozsiahla Smile tak sa opžtam, baby, ktoré ste dlho predlho farbili na tmavo a používali chemické farby (na moju smolu palettky) ako ste potom zosvetlovali? Bola som ochotná investovať do profesionála, ale kaderníčka mi odmietla zosvetlovať palett koufarbené vlasy Rolling Eyes vraj neručí za výsledok, lebo tieto farby sú ekrazit a aj tak by mi to nechytilo na ne. Ja si endávam čiernu - ale tmavohnedú, je pravda, že vlasy mám po nej do čierna. Aké sú recepty na také domáce zosvetlenie, aby som si mohla capnúť svetlejší odtieň hnedej? Nechcem zo seba robiť blondínu - len by som chcela odtieň dva spustiť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2015 1:05 pm    Předmět: Re: prechod z čiernej na stredne hnedú Citovat

michaelik napsal:
vidím, že je táto téma rozsiahla Smile tak sa opžtam, baby, ktoré ste dlho predlho farbili na tmavo a používali chemické farby (na moju smolu palettky) ako ste potom zosvetlovali?


Ahoj, tohle je docela problem.
Muzes si to stahnout doma zesvetlovacem, ale bude to flekate.
Nejlepsi by bylo najit kadernici, ktera pracuje se stahovacem - ten neni tak hrozny pro vlasy jako zesvetlovac. Melo by to odstranit pouze chemicke pigmenty a "nevyzere" ti to ten vlas jako normalni zesvetlovac.
Ja jsem sundavala cernou nekolikrat a ruznymi zpusoby.

Doma - normalne jsem koupila zesvetlovac, nanesla, smyla. Jde to pres cervene a rezave tony, pak se to prebarvi na hnedo. Funguje to, ale nici to vlasy a nikdy se ti to nepovede nanest rovnomerne, takze i po obarveni na hnedo jde videt, ze mas prameny ruzne tmave - jeden treba trochu svetlejsi, jeden trochu tmavsi. Neni to nic hrozneho, ale neni to proste uplne nejlepsi reseni.

U kadernice - bud stahovac - nejlepsi volba. Stahne cernou, nabarvi se na hnedo. Pripadne se ta barva, ktera vznikla po stazeni, jeste trochu prosvetli. To uz bys poresila s kadernici.
Anebo normalne zesvetlovac, ze ti to zesvetli komplet. Je to trochu agresivnejsi nez stahovac. Ale byla jsem u kadernice, ktera pracuje s Framesi, a bylo to ok. Zesvetlovala jsem sice hnedou, ale to nevadi, na cernou to pujde taky.

Takze ja bych radila, jdi ke kadernici. Obvolej treba deset kadernic, vysvetli jim problem a rekni, ze i kdyz je to Palette, tak to chces zkusit a kdyz se nepodari, nevadi. Ze stahovace ti riziko, ze by ti treba upadaly vlasy, nehrozi. Za zkousku to proste stoji. Ja jsem se myslim cerne palette pomoci stahovace kdysi zbavila, takze nemozne to neni.
Hodne stesti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2015 3:34 pm    Předmět: Citovat

Je tady i vlákno, co se jmenuje Stahvač barvy myslím, nebo tak nějak. Doporučuju pročíst, dá se někde i koupit. Stahovala jsem s ním, všechno jsem ve vláknu popisovala. Pokud chceš z tmavě hnědé na světlější hnědou, mohlo by to jít.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2016 11:01 am    Předmět: Citovat

ahoj všichni, přidávám svou zkušenost se změnou barvy. Dlouho jsem se barvila na tmavou hnědou až černou, ale moje vlasy byly takové jako krepaté, bez života, moc obalené těma vrstvama barev. Vždycky sem se barvila doma, no ted sem se rozhodla vyhledat pomoc kadeřnice a něco s tím udělat, ta mi barvu nejdřív stáhla nějakým přípravkem, mělo to konzistenci jako balzám. Měla sem strach, že to moje vlasy odrovná ale jak to vymylo ty nánosy barev, byly spíše vyživené a lesklé. Zázrak chemie Very Happy Pak s odstupem mi ještě prosvětlila délky melírem, takže moje přirozená barva (která je mimochodem moc hezká Very Happy) tak nějak přirozeně přechází do toho zbytku. Vlasy nemám ani zničené ani rezavé... Takže jestli můžu doporučit, nepouštějte se do velkých experimentů doma a radši si najděte šikovnou kadeřnici Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2016 2:23 pm    Předmět: Citovat

Nechci tě strašit, ale u mě se stažení barvy (pravda, peroxidem) začalo projevovat až po delší době, teď po nějakém roce a půl je dotčený pruh o dvacet cenťáků kratší než nebarvené vlasy a notně střapatý. Pár týdnů po přebarvení se s ním ještě nedělo nic a vypadal nádherně, lépe než zbytek.
Snad tě ale podobný výhled nečeká a kštice lesklá a vyživená zůstane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 102, 103, 104  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.