Vlasy v těhotenství a po porodu
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b5ba67ce260ca7761a1dd1668b2696c0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dala ste sa ostrihať počas tehotenstva alebo po pôrode?
Áno, mám pocit, že mi to pomohlo.
6%
 6%  [ 3 ]
Áno, ale doteraz to ľutujem.
13%
 13%  [ 6 ]
Ne
79%
 79%  [ 34 ]
Celkem hlasů : 43

Autor Zpráva
vega
0-7
0-7


Založen: 30.11.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 9:21 pm    Předmět: Vlasy v těhotenství a po porodu Citovat

Ahoj,jsem 3 měsíce po 3.porodu a už zase mi padají vlasy jako o život, na jedné straně mám "kout" až do půl hlavy, vlasů mám 3,5. Jde nějak toto vypadávání zastavit, nebo musím počkat a pak zakoupit kvalitní paruku? Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

já po porodu začala používat placentu a barončino štěstí /ten sprej/ no a pravda, taky všechno možné, co jsem tady na webu nebo v obchodě našla...a musím zatukat..vlasky se zlepšili Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 9:33 am    Předmět: Citovat

Ahoj, pokud Ti opravdu tak padají vlasy, můžu doporučit šampon Yves Rocher:
http://www.yvesrocher.cz/vyrobky.asp?rada=138&kategorie=5&subkategorie=26

Je drahý, pravda. Ale sama jsem ho vyzkoušela a co se týče padání vlasů, měl bezkonkurenční účinek.
Zkus si projít tyhle stránky a vyzkoušet nějakou péči - možná i vitaminky (nevím, jak je to s braním vitaminů potom po porodu a při kojení, zda se smí či ne....). Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 11:19 am    Předmět: Re: Jak na vlásky po porodu Citovat

vega napsal:
Ahoj,jsem 3 měsíce po 3.porodu a už zase mi padají vlasy jako o život, na jedné straně mám "kout" až do půl hlavy, vlasů mám 3,5. Jde nějak toto vypadávání zastavit, nebo musím počkat a pak zakoupit kvalitní paruku? Rolling Eyes Wink

Padání vlasů po porodu způsobují hormonální změny v těle. Mně osobně na padání po porodu nepomohlo nic (na kožním byla tehdy taková protivná baba, která mi doporučila , abych se ostříhala, jinak že se s tím nedá nic dělat Confused )
Ale určitě si kup nějaké vitamíny určené pro vlasy ( v lekarně ti poradí) a Biohar - ono to ani tak nepomůže na vlasy, co mají vypadnout, ale podpoří to růst nových vlasů( kojila jsem - a synovi narostlo užasné haro Laughing )
Pokud ti vlasy padají hodně, hodně, hodně - zkus zajít na kožní, třeba narazíš na solidního lekaře!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 12:08 pm    Předmět: Citovat

vitamíny na vlasy se při kojení nemají brát a krom toho ty pro těhotné a kojící obsahují vlastně to samé. jen si přikup křemík a tu trojkombinaci vápník hořčík zinek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 12:16 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
vitamíny na vlasy se při kojení nemají brát a krom toho ty pro těhotné a kojící obsahují vlastně to samé. jen si přikup křemík a tu trojkombinaci vápník hořčík zinek

Mně ty vitamíny na vlasy tehdy poradili v lékarně, jako že jsou vhodné i pro kojící matky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
kalakai napsal:
vitamíny na vlasy se při kojení nemají brát a krom toho ty pro těhotné a kojící obsahují vlastně to samé. jen si přikup křemík a tu trojkombinaci vápník hořčík zinek

Mně ty vitamíny na vlasy tehdy poradili v lékarně, jako že jsou vhodné i pro kojící matky Laughing

a mě magistra řekla, že to obsahuje to samé a kdybych to spojila, tak bych se mohla tak akorát předávkovat vitamíny skup. B - ale nutno dodat - že nejlepší vitamíny pro těhotné jsou po ozkoušení Calibrum mami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 12:41 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ždáné vitamíny v těhotenství neužívala, ani pak - jen tři měsíce po porodu, jakmile začaly padat vlasy, ty vitamíny podporující růst. Už si nevzpomínám na složení.
No jo, rozbouřené hormony jsou sviňa věc, obelstít se to nijak nedá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 3:22 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
já po porodu začala používat placentu a barončino štěstí /ten sprej/ no a pravda, taky všechno možné, co jsem tady na webu nebo v obchodě našla...a musím zatukat..vlasky se zlepšili Smile


Kalakai, kde jsi kupovala placentu? Já ji měla kdysi z jednoho kadeřnictví, ale teď jsme se přestěhovali a už to mám docela z ruky... ale v lékárně nebo někde v drogerii ji normálně nemívají, nebo jo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 5:21 pm    Předmět: Citovat

jo koukni do fora mil mil a dá se sehnat i přez net Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.