Vlasy v těhotenství a po porodu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2a232db47a55570c97e942e7d03353d8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dala ste sa ostrihať počas tehotenstva alebo po pôrode?
Áno, mám pocit, že mi to pomohlo.
6%
 6%  [ 3 ]
Áno, ale doteraz to ľutujem.
13%
 13%  [ 6 ]
Ne
79%
 79%  [ 34 ]
Celkem hlasů : 43

Autor Zpráva
Baffiny
21-40
21-40


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 6:48 am    Předmět: Citovat

tak to jsem ráda, že nejsem sama Very Happy já si to moc nevšimla, ale když jsem se stavila za kolegyněma v práci a už asi třetí se mě zeptala, jestli mám obarvené vlasy, tak jsem zpozorněla Smile škoda... já svou tmavou blond měla ráda, teď je to takové něco divného Very Happy naštěstí jen na odrostech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 10:28 pm    Předmět: Kojení a padání vlasů Citovat

Tak já jsem teď ve fázi, kdy mi padají vlasy při kojení podruhé, a to s druhým mimčem. Chodila jsem s prvním a teď i s druhým na injekce B12, co mi napsala obvodní doktorka. Po prvním mimču se kvalita vlasů vrátila do původního stavu. Prošla jsem si jen tu "kůru" B12, začala mě hrozně svědit pokožka havy a vlasy se rozrostly (asi do měsíce až dvou). Tak doufám, že to teď po druhém bude stejné.
Jinak moje vlasy vypadaj příšerně. Po povním vypadání to ještě šlo, to jsem nestříhala. Ale teď po tom druhém mám skoro pidiocásek vlásků u konečků. Nedaj se nosit rozpuštěné, jen v drdůlku se to ztratí. Mám vlasy až do pasu a budu je muset vzít asi až pod lopatky. Confused
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 9:11 am    Předmět: Citovat

DanaJ: zkus mrknout na profil wensdy, ta taky prošla po porodech a kojení silným padáním a ustála to bez přílišné ztráty délky. Případně jukni sem http://longhairedatheart.blogspot.co.uk/2010/03/even-hemline-without-loosing-length.html , tahle holka opakovaně bojuje s padáním (myslím, že prvně kvůli porodu a pak byla nemocná) při maximálním zachování délky... Je fakt, že konkrétně tvou situaci neznám, ale možná by bylo škoda to fikat hned tolik... Něco asi bude muset jít pryč, ale zkus to aspoň brát postupně - ne jedním velkým šmikem.
Jinak samozřejmě přeju, ať ti to brzo zase zhoustne. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2015 5:26 pm    Předmět: Citovat

Meadow: děkuji Smile


DanaJ: ahoj. barala jsem colafit a donna hair během druhého kojení (začaly padat už během koj. a toto se smí) a stříhala vlasy jednou za 2-3 měsíce o 2-3cm. Když bylo mladšímu 18 měsíců, tak už to skoro nebylo vidět, tak jsem prodloužila interval stříhání (2-3cm zůstaly) abych trochu nahanala délku.

teď je mladšímu 22 měsíců a už nosím nějaký ten pátek vlasy i rozpuštěné (ven) A to mi už při prvním padání vypadala třetina vlasů,ty jsou teď délkově cca kousek pod lopatky. A při druhém padání dalsší třetina. ty jsou někam na ramena/ po nos, záleží kde rostou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andilekbezkridel
8-20
8-20


Založen: 21.4.2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 1:13 pm    Předmět: je to pro mimčo bezpečné? Citovat

Ahoj, jsem v pátém měsíci těhotenství a co jsem zjístila, že jsem těhotná, jsem hodně opatrná s tím co na sebe napatlám. Před otěhotněním jsem používala lopuchový výluh na pokožku vlasů a taky od Dr. Hauschka vlasovou vodu, ráda bych je používala i teď , ale mám strach aby se přes pokožku k miminku nedostalo něco co nemá. Jaký na to máte názor či zkušenosti, používala jste tyto vlasové vody některá z vás i během těhu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 1:26 pm    Předmět: Citovat

Upřímně nevím, čím by mohly uškodit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2015 5:18 pm    Předmět: Citovat

Mám pocit, že tohle je značka, která si dost potrpí na to, aby tam žádný škodlivý svinstva nebyly, takže bych se nebála.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andilekbezkridel
8-20
8-20


Založen: 21.4.2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2015 8:24 pm    Předmět: Citovat

Máte pravdu, nejspíš to přeháním s tou opatrností Embarassed Já to jen brala tak, že třeba při vnitřním užívání některých bylinek je třeba se některým v těhu raději vyhnout a prostě mě jen napadlo zda to není podobně i s vnějším použitím. Prostě už se musím uvolnit, furt neřešit co smím a co ne a raději si těhu užívat jak se dá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2015 8:29 pm    Předmět: Citovat

Všeho s mírou Wink Ono přes tu kůži toho jde do krve opravdu málo, jsou to pidi množství. A pokud jde o masti, které se vstřebávají víc (analgetika, ale stále je to méne, než formou tablet), tak ty jsou tak cíleně vyrobeny Wink

(ps: "nejhorší" je první trimestr, tam je toho zakázáno hodně, ale pak už je to spíš jen o zdravém rozumu Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2015 12:59 pm    Předmět: Citovat

TAky myslím, že v tý kosmetice nebude ta koncentrace tak vysoká, aby to přes pokožku mohlo něco dělat. A případně by to tam asi Hauschka psal. Ale mám pocit, že i taková šalvěj, která je jinak v těhotenství dost přísně zapovězená, se zevně může. Nicméně jak píše Wensdy, nic se nemá přehánět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.