Vlasy v těhotenství a po porodu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3a13dbc64bbad8e4c441a513d05d7ce4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dala ste sa ostrihať počas tehotenstva alebo po pôrode?
Áno, mám pocit, že mi to pomohlo.
6%
 6%  [ 3 ]
Áno, ale doteraz to ľutujem.
13%
 13%  [ 6 ]
Ne
79%
 79%  [ 34 ]
Celkem hlasů : 43

Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 12:55 pm    Předmět: Citovat

Ten ježek není tak strašný. Strašné je, když se to pak voživí nejlépe třema barvama proužků a člověk vypadá jak zebra v blázinci. Uch.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 1:08 pm    Předmět: Citovat

Nejsmutnejsi je, ze ty zensky ani nepockaj. Proste se ridi necim, co u nich nemusi platit a ty pitome kadernice tomu taky nepomuzou.

Sestre nevypadl jediny vlas, i pres to ji kadernce chtela vzit nakratko. Ignorovala, ze synovcovi je rok, proste porodila, tak budou adat a roto ted z tebe udelam seredu....pardon, ale zenskejm v nasi rodine jezek neslusi. Dela z nas babochlapy a jak tomu pak prijde partner? Chudak...vzdyt si vybral krasnou zenu a okoli z ni nasim dela.... jen proto, ze ceka miminko?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivka
0-7
0-7


Založen: 14.11.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 10:20 am    Předmět: rovné vlasy po porodu Citovat

Ahoj, snad tento příspěvek patří také sem... Mám (teda měla jsem) hodně vlnité vlasy. Po prvním porodu byly snad ještě vlnitější. Ale teď po tom druhém se mi narovnaly!!! Sad Co s týká padání, tak to bylo v obou případech stejné - během těhotenství nevypadnul snad ani vlásek, po šestinedělí asi 6 měsíců úplný vlasopád. Docela mi proti tomu pomáhal šampon od Vichy a Biohair. Ale co s tím narovnáním? Setkala jste se některá s něčím podobným? Kadeřnice mě uklidňovala, že se to zase změní zpátky, ale kdy? Mám dlouhé vlasy a jsou teď takové divné, ani rovné, ani vlnité...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačátko
8-20
8-20


Založen: 25.4.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 8:32 am    Předmět: Citovat

Ahojda.
Jsem skoro 5 měsíců po porodu a samozřejmě už nějaký ten čas mi dost padají Sad U prvního syna tomu bylo stejně, holt musím počkat, až to přestane.
Chci se ale zeptat, jestli bude mít nějaký vliv, když vlasy ostříhám? A nebo budou padat pořád stejně, akorát se budou všude válet kratší vlasy?
Díky za názor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 8:43 am    Předmět: Citovat

nebude.
Zkoušela jsem po prvním porodu. Chuchvalce byly sice menší (však vlasy se krátili víc jak o 20cm), ale když jsem zkoušela počítat, bylo jich místo smiset více než tisícovka. Navíc padaly mnohem déle, než po druhém porodu, kdy jsem jen udržovala stejnou délku. tedy cca 3cm každý druhý měsíc jsem odstřihla. Vlasy mi přestaly padat o tři měsíce dřív....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 9:23 pm    Předmět: Citovat

tak mám plnou hlavu 3-5cm dlouhých vlásků. Vypadá to docela vtipně, když mám drdol, "proderou" se ven a dělají mi "pěkného" ježka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baffiny
21-40
21-40


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2014 1:01 pm    Předmět: v těhotenství krásné vlasy? u mě teda ne :-D Citovat

všichni mi říkali vždy, až budeš těhotná budeš mít krásné lesklé vlasy ... a nějak kecali Very Happy mám je ještě mastnější (jsem nevěděla, že to jde, protože si je už tak musím mýt denně Very Happy) a úplně jako bez života. Masky ani oleje mi v tomhle moc nepomáhají. Ale má to jedno velké plus, konečně rostou Very Happy tak doufám, že mi nakonec nevypadnou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baffiny
21-40
21-40


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2014 3:46 pm    Předmět: Citovat

ještě jsem se chtěla zeptat, ztmavly vám některé vlasy v těhotenství?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Idun
0-7
0-7


Založen: 13.9.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 1:05 pm    Předmět: Citovat

Mě ano. A hodně. Nedávno jsem zjistila, že čekám druhé dítko a včera už jsem objevila podstatně tmavší odrost. Přitom jsem ještě při prvním těhotenství byla platinově blond, když jsem přestala kojit, ztmavly vlasy na takovou středně plavou a teď to začalo už na začátku těhotenství, jsou minimálně o odstín tmavší. Tak si říkám, jestli by se ze mě nestala černovláska, kdybych měla třeba pět dětí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 2:43 pm    Předmět: Citovat

Potvrzuju. Vidím to na odrostech - z mé původní oříškové hnědé je klasická tmavá myší šeď Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.