Vlasy v těhotenství a po porodu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a3a21cdd744ff3cc8f7702ae5bce6d11Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dala ste sa ostrihať počas tehotenstva alebo po pôrode?
Áno, mám pocit, že mi to pomohlo.
6%
 6%  [ 3 ]
Áno, ale doteraz to ľutujem.
13%
 13%  [ 6 ]
Ne
79%
 79%  [ 34 ]
Celkem hlasů : 43

Autor Zpráva
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 10:01 pm    Předmět: Citovat

Meadow - díky za ten odkaz, ten je moc prima!
Jojo, i mne postihl (naštěstí jednorázový) poporodní vlasopád, asi umocněný jarním padáním. Teď mám docela slušnou 4cm ofinu z nových vlasů...
Vlasy jsem tedy střihla jednorázově o 10 cm. Už byly nad kostrčí, vrátily se k pasu. 6 cm mi dorostlo překvapivě rychle, a naštěstí konce zůstaly celkem husté.
Teď budu asi praktikovat metodu z toho odkazu Smile
Maminky, přeju hodně štěstí s vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 9:05 am    Předmět: Citovat

Jo, ty její stránky si často pročítám, když mě chytá smutek z toho, že mi to už moc neroste a tři roky se de facto ochomýtám furt kolem půlky zad a ne a ne se dostat někam dál. A to stříhám vždycky jen maličko... Ale přesně jak to tam píše, aspoň mi houstnou konce. Nechci prořídlý cáry na koncích...

Jinak, Hani, gratuluju, je super slyšet, že ti to rychle dorostlo bez ztráty hustoty. Nad kostrč... hmmm, to je krásné!!!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 11:01 am    Předmět: Citovat

Někde jsem četla že normálně padá cca 100 vlasů za den, neví někdo kolik je normální takhle po porodu? Taky jestli je to třeba nějak jiný po dvojčatech? Klukům jsou 4 měsíce a mám pocit že je to v plný parádě i když zatím neplešatim ťuk ťuk.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 5:31 pm    Předmět: Citovat

Ano, normální je 100 vlasů za den. A to i během těhotenství a porodu. Tedy, pokud je to více, dokonce několikanásobně není to ani v těchto obdobích normální. Nerozlišiju se, kolik dětí žena čeká/porodila.Prostě ať se snaží kdo chce co chce namluvit, pokud někomu padá víc jak 150 vlasů denně, JE to padání vlasů které se dá většinou řešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 10:28 am    Předmět: Citovat

Pročítala jsem vlákno a je tu hodně příspěvků o padání vlasů... - jak je to ale s jejich lámáním a třepením Question
Řeším dilema, jestli střihnout vlasy ještě před porodem, anebo si počkat pár týdnů po něm (vzhledem k tomu, že se během šestinedělí dají čekat asi výrazné hormonální výkyvy). Mám teď už řídké, zesláblé konečky, kterých bych se ráda zbavila, ale nejsem si jistá, jestli bych nemusela za nějakou dobu řešit zase stejný problém. Jaké jsou vaše zkušenosti s tímhle? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 1:24 pm    Předmět: Citovat

astrid, buď jsem to přehlídla nebo tak... ale nevěděla jsem. Posílám gratulaci a přeju, ať je všecko v pohodě. S dotazem ale nepomůžu Sad - vlasy jsem si nechala růst až po dětech...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 4:26 pm    Předmět: Citovat

Astrid: zkušenosti jsou takové, že během šestinedělí se s vlasy téměř nic neděje. A nejen moje. Internetová fóra jsou plná příspěvků žen v šestinedělí, které se diví, kde je to poporodní vypadávání. Je to tím, že ke změně nedochází vždy (sestra, kamarádka i moje maminka nezaznamenaly ohledně vlasů vůbec nic). Tedy to není nic předem dané, že se to musí stát. A hlavně, pokud se tak stane, stává se to v období od tří měsíců po porodu po tři měsíce po ukončení kojení.

Abych to shrnula, nikdo ti neřekne, jak to s tvými vlasy bude Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 9:27 pm    Předmět: Citovat

Meadow, i tak děkuji za reakci a milá slova. Smile

Wensdy: To je asi celkem výstižný souhrn. Laughing Je mi jasné, že něco předpokládat -ať už je dopad jakýkoliv- je v tomhle případě celkem liché: zkrátka jsem byla zvědavá na postřehy... No, holt se uvidí. Wink Díky za reakci!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 10:54 am    Předmět: Citovat

U mě to bylo tak, že v těhotenství mi vlasy skoro nepadaly, měla jsem fakt hodně podrostů, konečně to vše po vlasopádu začlo růst... po porodu první cca 3 měsíce se nedělo vůbec nic. Pak jsem zaznamenala mírné zvýšení vypadávání, ale nic hrozného. Tak nějak stejně už to je až doteď, 10m po porodu. Konečky jsou prořídlé dost, ale to byly už po vlasopádu, kdy jsem nestřihla vlasy natolik, abych je měla husté - nechtěla jsem se vzdát délky. Teď čemám se zástřihem asi na jaro, uvidíme... stejně je nosím jen v copu, max drdolu, rozpuštěné vůbec. To bych o ně asi přišla Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2018 7:55 am    Předmět: Citovat

Ahoj je tu někdo komu po porodu nepadaly? Smile
Mám tři měsíce po a už jsem nervózní kdy to začne. Během těhotenství mi nevypadl skoro ani vlas Very Happy a drží doteď, teď jen malinko padají, ale pořád méně než v klasickém stavu. Mám už vlasy obstojně dlouhé, nechce se mi je stříhat. Ale říkám si, že pokud začnou padat, musí to být vyčerpáváním minerálů aj., Páč to kojení cítím až v kostech a každý večer jsem jak po celodenní túře v horách !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.