pocitac pro africkou skolu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f2459ff18bcd213d611f10a725155579Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 5:48 am    Předmět: pocitac pro africkou skolu Citovat

Ahoj Smile
Moje kamoska, momentalne ztracena nekde v africke ghane, shani jako charitativni dar stary, lec funkcni laptop pro mistni skolu.
Kamoska tam uci mimo jine i jak pracovat s pocitacem, coz se bez pocitace a s tim, ze deti pocitac nikdy v zivote ani nevidely, je ponekud obtizne Smile
Darovanim stareho pociku (staci, kdyz se na nem bude dat psat, aby se deti naucili pracovat s klavesnici apod.) pomuzete minimalne 500 deti ve skole a pokud jeji vesnice pujci pocitac dalsim, tak jeste vice lidem....
kazdopadne to docela specha, protoze dopravu by mel zajistit klucina, ktery odjizni z brna do afriky 15.7....
Takze kdybyste meli doma prebytecny pocitac, ci o nekom takovem vedeli a chteli pomoci detem z rozvojove zeme ke vzdelani...... ozvete se mi pls. soukromou zpravou (mejl uvedeny v mem profilu uz nefunguje).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 8:19 am    Předmět: Citovat

Moc ráda bych pomohla, ale počítač zrovna nemám. Nedávno jsem darovala troje brýle na sbírku Brýle pro Afriku a ráda bych někoho podpořila i v adopci na dálku.
Napiš sem pak, jestli se ti podařilo počítač sehnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 8:32 am    Předmět: Citovat

Ať se Ti zadaří víc než mě tady, při shánění pomoci pro ježčí útulek. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 8:51 am    Předmět: Citovat

Lily napsal:
... ráda bych někoho podpořila i v adopci na dálku.


Já už mám s přítelem 3 děti (Afrika, Indie, Peru) a vzala bych si další, ale to už bych fakt nezvládla, už takhle máme s přítelem co dělat Laughing Odkud si chceš dítko "adoptovat"?

ad počítač: poptám se, doma přebytečný počítač taky nemáme
Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 8:55 am    Předmět: Citovat

Jo, jinak dobrý obchod je http://www.tembo.cz/ Koupí věcí z tohoto obchůdku podpoříte lidi z Afriky, a navíc tam mají moc krásné kabelky, tak kdyby to někoho zajímalo, doporučuju se tam aspoň kouknout. Já mám od tamtud moc pěknou kabelku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 8:03 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Moc ráda bych pomohla, ale počítač zrovna nemám. Nedávno jsem darovala troje brýle na sbírku Brýle pro Afriku a ráda bych někoho podpořila i v adopci na dálku.
Napiš sem pak, jestli se ti podařilo počítač sehnat.


tak kamoska nakonec pocitac ma a prislibeny jeste jeden dalsi Smile
slo to teda pres jine site nez dv.cz, ale i tak je to bezva Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

Tak to je dobře. Právě dávají na ČT2 dokument o Africe a AIDS. Nemají to tam lehké. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 8:11 pm    Předmět: Citovat

citace:
Já už mám s přítelem 3 děti (Afrika, Indie, Peru) a vzala bych si další, ale to už bych fakt nezvládla, už takhle máme s přítelem co dělat Laughing Odkud si chceš dítko "adoptovat"?


Je mi to celkem jedno, ale v první ředě chci mít trochu stálejší práci s odpovídajícím platem. Nerada bych někoho podporovala a musela toho kvůli penězům nechat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

citace:
Já už mám s přítelem 3 děti (Afrika, Indie, Peru) a vzala bych si další, ale to už bych fakt nezvládla, už takhle máme s přítelem co dělat Laughing Odkud si chceš dítko "adoptovat"?


Já měla prvního hocha z Konga a druhého mám teď ze Rwandy - po genocidě v r. 94 je tam spousta sirotků. Roční podpora se odvíjí od kursu dolaru vůči koruně, letos to bylo 4 600 Kč na rok, ale když jsem začínala s podporou, bylo to skoro 8 tisíc. Tam se jim náklady nezvedají, tak je to vlastně stále méně, tak se to dá zvládnout. No a mimo to jsou ještě takové jednorázovky, jako náklady na očkovací séra pro děti přes Unicef atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.