Palette
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1471209ab3d1c09311a90d4e58ae57adZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

jo a při nanášení je lepší buď v ruce, nebo v mističčce, trochu je říznout vodou, je toho pak trochu víc a líp se to všude dostane... kdežto (alespoň u mě) přímo z pytliku se mi to většinou usadí na jednom místě a nejde to rozhrnout do šíře....
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
intensive je, mám dojem, permanentní ne?
ty v pytlíčku od palettek, jak vidno, tedy vlasy neničí Very Happy krásně oživí barvu Very Happy
mají se nanést mám dojem na umyté vlasy, vlhké/mokré, vmasírovat a nechat teď nevim jak dlouho působit. na delší vlasy lepší dva (a víc, podle délky), minule jsem měla dvoubarevnou hlavu, jeden nevystačil Very Happy
teď má palette xxl nějaké nové barvičky, takové normal, hnědou, platinu a nevim už, ale docela pěkný Very Happy jakou barvičku ty si přeješ?


Joo, Intensive je trvalka.
XXL má platinu v pytlíčku? Hmmmmm Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 7:01 pm    Předmět: Citovat

myslim, že jo, dávaj na to teď reklamu v telce, tři barvy nový, nějaká řada clubin´ nebo tak nějak Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 7:35 pm    Předmět: Re: barevné Citovat

sarahpentium napsal:
skarma007 napsal:

no já sem si ´koupila právě Pallete intensive color a je to stejný ?Když to teda neobsahuje ten peroxid tak by to nemělo ničit ani trochu poškozovat vlasy že jo?? Smile Smile


Ne, tohle je Palette Instant Color.

takže vůbec je teda nepoškodí?? Smile tohle je pro mě totiž moc důležitý vášSmile a děkuju moc za odpovědiiiiiii Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 8:09 pm    Předmět: Re: barevné Citovat

skarma007 napsal:
sarahpentium napsal:
skarma007 napsal:

no já sem si ´koupila právě Pallete intensive color a je to stejný ?Když to teda neobsahuje ten peroxid tak by to nemělo ničit ani trochu poškozovat vlasy že jo?? Smile Smile


Ne, tohle je Palette Instant Color.

takže vůbec je teda nepoškodí?? Smile tohle je pro mě totiž moc důležitý vášSmile a děkuju moc za odpovědiiiiiii Very Happy


Nee
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 8:16 pm    Předmět: Citovat

neřekla bych... já mám vlasy suchý, třepící se, lámající se a naopak... dodá jim to lesk, ale rozhodně je to nepoškodí... max je to třeba poznamená barvou, to fakt záleží, jakej odstín chceš... ale co mám zkušenosti s červenejma, ty se vymejou skoro hned
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

Teď sice už jenom hennuju, ale kdysi jsem tyhle pytlíčky taky občas použila, když mi přišlo, že by si moje vlasy-citlivky mohly od dalšího permanentního barvení ještě pár tejdnů odpočinout, protože nějak nejsou ve svý kůži. A potvrzuju, že vlásky nedošly žádný úhony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 9:52 am    Předmět: baevné Citovat

tiborMel napsal:
intensive je, mám dojem, permanentní ne?
ty v pytlíčku od palettek, jak vidno, tedy vlasy neničí Very Happy krásně oživí barvu Very Happy
mají se nanést mám dojem na umyté vlasy, vlhké/mokré, vmasírovat a nechat teď nevim jak dlouho působit. na delší vlasy lepší dva (a víc, podle délky), minule jsem měla dvoubarevnou hlavu, jeden nevystačil Very Happy
teď má palette xxl nějaké nové barvičky, takové normal, hnědou, platinu a nevim už, ale docela pěkný Very Happy jakou barvičku ty si přeješ?


jéé tak to je skvělýý děkuju:)já sem si koupila stvěle až tmavě hnědé vlasy tak snad to nechytne moc tmavěSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 9:56 am    Předmět: barevné Citovat

tiborMel napsal:
intensive je, mám dojem, permanentní ne?
ty v pytlíčku od palettek, jak vidno, tedy vlasy neničí Very Happy krásně oživí barvu Very Happy
mají se nanést mám dojem na umyté vlasy, vlhké/mokré, vmasírovat a nechat teď nevim jak dlouho působit. na delší vlasy lepší dva (a víc, podle délky), minule jsem měla dvoubarevnou hlavu, jeden nevystačil Very Happy
teď má palette xxl nějaké nové barvičky, takové normal, hnědou, platinu a nevim už, ale docela pěkný Very Happy jakou barvičku ty si přeješ?


jo a ještě Smile já mám na tom pytlíčku napsaáno Pallete intensive color a tady píšeš , že se to jen tak nevymyje Confused ale na tom pytlíčku píškou na 6umytí bojim bojim Surprised Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 10:38 am    Předmět: Citovat

tak nám řekni, jaký je to odstín a jestli je to vážně pytlíček, tak neboj... nejíp, kdyby jsi to našla na netu a hodila sem odkaz Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.