Palette
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8492047765f4a9faf3d223a1fc4ab7f9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Amy
41-80
41-80


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 9:16 pm    Předmět: Citovat

Kikinecka napsal:
Tak buď vyzkoušim nějakej experiment tou, co nejde vymejt, buď jen prameny, nebo podbarvení nebo ještě jinej pokus. Anebo koupim tu v pytlíku, děkuju za rady. Smile až se k tomu odhodlám, dám vědět, jak to dopadlo...


Jojo,aspon budeš mít změnu Smile A není vůbec zač,ráda jsem poradila a vědět rozhodně dej! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2013 11:18 am    Předmět: Citovat

Ještě mě něco napadlo. Laughing Co kdybych do vlasů dala jen ten šampon a nepřidávala vyvíječ? Zkoušel to tak někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 7:17 pm    Předmět: Citovat

Kikinecko, ten pytlíček s černou občas používám, když potřebuju oživit odrosty mezi barveníma. Kdybys do toho šla, rozhodně si kup nejmíń 3ks, je tam toho fakt málo. Ta černá je spíš taková fialovo-hnědo-modrá..je tam hodně rubínového pigmentu. Moje sestra má tmavě plavý vlasy a občas si na to šoupne nějakou červenou z pytlíčku a vydrží jí to klidně dva měsíce.
Color shampoo bych silně nedoporučovakla, pokud to chceš vymýt.. nevymyje se nikdy. To už uděláš mnohem lepší volbu s Casting - ebenem. Tam to jde časem alespoň do hněda. Jinak, s černým přelivem na světlých vlasech bývá při prvních barveních někdy problém, že po pár mytích začne prosvítat původní barva.. Při druhém už to překryješ dokonale. Snad jsem trochu pomohla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 12:15 am    Předmět: Citovat

Pomohla v tom, že jsem nezměnila názor, že do toho nepůjdu... škoda, že není jiný způsob, jak vyzkoušet černou, ale vymýt ji. Když píšeš, že ta z pytlíku úplně černá není... No budu koumat dál, děkuju za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 2:12 am    Předmět: Citovat

Existují ještě takový jednorázový barvítka s hřebínkovym aplikátorem, který se vymyjou, ale je to šíleně drahá záležitost. A pak barevný pěny a spreje. Jestli po tý černý fakt toužíš, zkus si třeba někde černou paruku, a pokud ti to bude sedět, jdi do toho. Černá sluší málokomu, ale třeba budeš zrovna ten typ. Já například jinou než černou nebo černohnědou mít nemůžu, a to mám vlastní vlasy popelavě hnědý. Koukám do tvý galerie a máš na to jak tón pleti tak oči..a jak máš ty svý vlásky do zrz, prosvítal by ti na slunci hezkej teplej nádech a vymývalo by se ti to do kaštanova. Já bych šla do Castingu, ale nechci přemlouvat. Jen mám ty tmavý vlasy prostě ráda:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
veronika5678
8-20
8-20


Založen: 18.5.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 7:49 pm    Předmět: Citovat

chcela by som sa spýtať jednu vec. Farbím sa s henne color hnedá a čierna. Lenže by som to chcela striedať so šampónom palete čokoládová. Neľúbi sa mi že sa mi hena vymýva do zrz. Kedže vraj ten šampón nejde do štruktúry vlasov ale len to obalí, by nemal byt problém či ? Vlastne obalím si to pekne henou a potom ešte raz šampónom. Ale asi je to blbosť Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CuteSimy
0-7
0-7


Založen: 8.3.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá březen 08, 2013 9:26 am    Předmět: Citovat

Chcem sa opýtať ak na melírované blond vlasy s odrastom hodím najsvetljší blond šampon palette budem 100% blodína? škodia tieto šampony viac ako obyčajné blond farby?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geiss
0-7
0-7


Založen: 8.10.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2014 7:22 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
Kikinecko, ten pytlíček s černou občas používám, když potřebuju oživit odrosty mezi barveníma. Kdybys do toho šla, rozhodně si kup nejmíń 3ks, je tam toho fakt málo. Ta černá je spíš taková fialovo-hnědo-modrá..je tam hodně rubínového pigmentu. Moje sestra má tmavě plavý vlasy a občas si na to šoupne nějakou červenou z pytlíčku a vydrží jí to klidně dva měsíce.
Color shampoo bych silně nedoporučovakla, pokud to chceš vymýt.. nevymyje se nikdy. To už uděláš mnohem lepší volbu s Casting - ebenem. Tam to jde časem alespoň do hněda. Jinak, s černým přelivem na světlých vlasech bývá při prvních barveních někdy problém, že po pár mytích začne prosvítat původní barva.. Při druhém už to překryješ dokonale. Snad jsem trochu pomohla.


Já mám asi smůlu. Palettem color shampoo jsem se barvila už před 25 lety - tenkrát toho tu moc na výběr nebylo. Pak jsem si nechávala léta dělat melíry do mých tmavších blond vlasů. Nakonec jsem se rozhodla pro hennu. Přes rok jsem barvila hennou, ale je to časově dost náročné, tak se snažím přejít zpět na chemii. Henna nešla ničím vymýt, takže mé blondošedivé odrosty k mahagonové barvě henny přímo řvou. Tak jsem si koupila Palette color shampoo č. 317 (oříškově plavý). Na fotce je hezky dozrzava, takže ten přechod k henně by nebyl tak brutální. No... Výsledek je ten, že to maličko ztmavilo moji blond, šediny víceméně zůstaly a henna je nádherně zářivě mahagonová. Tak teď nevím, co na ty odrosty používat. Někdo to nevymyje a mně to skoro vůbec nechytne... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2017 8:05 am    Předmět: Citovat

Palette

Naposledy upravil hadecko dne so srpen 05, 2017 8:15 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2017 8:13 am    Předmět: Citovat

Někde jsem tu četla, že na hennu už nechytne přeliv.
Barvím se hennou snad 10 let, protože mám už cca 60 % vlasů šedých, přesněji bílých (ano ve 36 letech Sad
Už mi přestala tak nějak vyhovovat. Strašně rychle se mi vymývala a odrosty po 14 dnech 0,5 cm. Tak jsem zkusila palette color shampoo odstín bordó, nechala jsem ani ne 20 minut a chytlo to. Ne tedy na celou hlavu, jen u hlavy, do délek skoro vůbec, ale nevadí mi to, když dobarvuji odrosty hennou bordó, taky to mám u hlavy tmavší Smile
Oproti způsobu aplikace henny je to luxus. Takže asi budu střídat, když nebudu mít čas na hennu, dám tam tento přeliv a 20 minut hotovo, s hennou je to na 3 hodiny. Smile Ještě jsem tedy zvědavá na vymývání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.