Palette
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cacae704077e98065e0d14c8ddda08d8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 8:52 am    Předmět: Citovat

To zní jako dobrej plán. Cool
Ono s tím chytáním je to individuální, někomu na hennu chytá OK, někomu ne (třeba mě). Ale tobě jde, koneckonců, hlavně o odrosty, a tam by žádná henna bejt neměla, takže cajk. Wink Akorát si nejsem úplně jistá, jak se pak bude chovat henna na přelivu - ale i to je hrozně individuální, dokud nezkusíš, neuvidíš (žádná katastrofa by teda nastat neměla, co si tak představuju, tak bude henna maximálně hůř chytat). Dej kdyžtak, prosím, vědět, co to dělá (občas by se mi nějaké expresní dobarvení čím dál víc šedivějch odrostů taky šiklo ). Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 8:16 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
To zní jako dobrej plán. Cool
Ono s tím chytáním je to individuální, někomu na hennu chytá OK, někomu ne (třeba mě). Ale tobě jde, koneckonců, hlavně o odrosty, a tam by žádná henna bejt neměla, takže cajk. Wink Akorát si nejsem úplně jistá, jak se pak bude chovat henna na přelivu - ale i to je hrozně individuální, dokud nezkusíš, neuvidíš (žádná katastrofa by teda nastat neměla, co si tak představuju, tak bude henna maximálně hůř chytat). Dej kdyžtak, prosím, vědět, co to dělá (občas by se mi nějaké expresní dobarvení čím dál víc šedivějch odrostů taky šiklo ). Wink

Jo přesně, jde mi o odrosty, mě to odrůstá megarychle.
Po 14 dnech musím dát hennu! Taky jsem měla podezření, jestli se ta henna u hlavy nevymývá více, když je to jedna vrstva na bílých vlasech. Teď u tohoto prelivu -24 umytí uvidím, jestli mi to fakt takhle rychle odrůstá. Četla jsem o něm, že je to držák.
Já barvila hennou bordó+hnědá, hned po barvení jsem měla krásnou tmavou bordó, po dvou mytích klasická zrz.
Na hennu jsem nedala dopustit, ale čím je bílých vlasů více, už mi bohužel tak moc nevyhovuje. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 10:06 am    Předmět: Citovat

Nojo, ono s větším množstvím šedin to občas začne bejt s hennou horší, zvlášť pokud nechceš hlavu jako mandarinka. Moje kamarádka, jinak velká zastánkyně henny, taky musela přejít na přelivy (uvažovala i o interesantní a zcela přirozený šedobílý barvě, ale bohužel jí to fakt nesluší).
Jako ono pokud nevadí sytě rezavá až oranžová, tak se to dá trochu řešit i častějšíma "hennagloss" (trocha henny s kondišem na odrosty tak na dvacet minut, jak se to celkem snadno nanáší i smejvá, jde to prej celkem bezbolestně dělat i každejch 14 dnů), jenže ona i ta čistá henna v týhle formě na šediny ne každýmu chytne, a u odstínů s indigem je to asi vyloženě ztracenej boj. Crying or Very sad
Já teda doufám, že mi, až přijde čas, mandarinka vadit nebude a že mi bude jakžtakž chytat i ten gloss, ale vzhledem k tomu, jak blbě světle mi předposledně chytla čistá henna s bordó (fakt na šedinách spíš zlatá než bordó, po čtrnácti dnech jsem to nevydržela a přibarvila znova, to už chytlo líp), tak možná taky budu ještě ráda hledat nějakej doplňující chemickej přeliv. Každopádně držím palce, ať Ti to střídání funguje! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rama
0-7
0-7


Založen: 24.6.2017
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 10:59 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Nojo, ono s větším množstvím šedin to občas začne bejt s hennou horší, zvlášť pokud nechceš hlavu jako mandarinka. Moje kamarádka, jinak velká zastánkyně henny, taky musela přejít na přelivy (uvažovala i o interesantní a zcela přirozený šedobílý barvě, ale bohužel jí to fakt nesluší).
Jako ono pokud nevadí sytě rezavá až oranžová, tak se to dá trochu řešit i častějšíma "hennagloss" (trocha henny s kondišem na odrosty tak na dvacet minut, jak se to celkem snadno nanáší i smejvá, jde to prej celkem bezbolestně dělat i každejch 14 dnů), jenže ona i ta čistá henna v týhle formě na šediny ne každýmu chytne, a u odstínů s indigem je to asi vyloženě ztracenej boj. Crying or Very sad
Já teda doufám, že mi, až přijde čas, mandarinka vadit nebude a že mi bude jakžtakž chytat i ten gloss, ale vzhledem k tomu, jak blbě světle mi předposledně chytla čistá henna s bordó (fakt na šedinách spíš zlatá než bordó, po čtrnácti dnech jsem to nevydržela a přibarvila znova, to už chytlo líp), tak možná taky budu ještě ráda hledat nějakej doplňující chemickej přeliv. Každopádně držím palce, ať Ti to střídání funguje! Cool


Zdravím, nu já mám opravdu hooodně šedivých vlasů, a s odrosty a hennou problém, ale dá se. Používám Khadí hennu barva tmavě hnědá a oříšková, přibližně napůl. Na vlasy na ramena používám celé jedno balení. Oříškovou používám proto, že má asi málo nebo žádné indigo nevím a měla by barvit do zrz. Chytne to na původně hnědé dost dotmava docela hezky a dobře, dále je pravdu, že taky cca po 14 dnech zas se odrosty ukazujou, tak to řeším tímto : Loreal sprej na odrost - není to ideální, ale zakryje spolehlivě, umytím se vymyje, jak to je se škodlivostí to zatím nemohu posoudit. Ale zdá se mi to šetrnější než Paletka, tu jsem používala léta, a postupně dost poničila vlasy, že jsem před cca třemi roky přešla na Hennu.
Jinak díky za inspiraci celému fóru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 4:43 pm    Předmět: Citovat

Když ne každý chce hnědou Sad Já měla krásnou červenou. Ale posledních několik jsem hnědozrzavá. Takže jsem taky herně udělala pá, pá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 4:35 pm    Předmět: Citovat

hadecko napsal:

Jo přesně, jde mi o odrosty, mě to odrůstá megarychle.
Po 14 dnech musím dát hennu! Taky jsem měla podezření, jestli se ta henna u hlavy nevymývá více, když je to jedna vrstva na bílých vlasech. Teď u tohoto prelivu -24 umytí uvidím, jestli mi to fakt takhle rychle odrůstá. Četla jsem o něm, že je to držák.
Já barvila hennou bordó+hnědá, hned po barvení jsem měla krásnou tmavou bordó, po dvou mytích klasická zrz.
Na hennu jsem nedala dopustit, ale čím je bílých vlasů více, už mi bohužel tak moc nevyhovuje. Sad


Mam pocit, ze ty šedé vlasy rostou rychleji ...driv jsem chodila na barvu po 5 tydnech a bylo to OK. Ted, po 14 dnech od barveni uz leze bila cestička, asi 0,5 cm a vypada to blbe. Resim to jako ty, bud takovy ten pytlícek, co vydrzi 4 umyti ( ale ten na sediny chyta dost spatne) nebo přeliv na 24 umyti.
A co mě dale štve - driv jsem se barvila na původni vlastni odstin - hnedočerný a barva držela perfektně. Loni jsem se rozhodla, že zmenim odstin, měla jsem pocit, že ta tmavá už ke mně nejde. Takže ted mám hnědočervenou barvu a je to děsny, jak se ty červené odstíny vymývají.
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 8:41 pm    Předmět: Citovat

Rama napsal:
Titania napsal:
Nojo, ono s větším množstvím šedin to občas začne bejt s hennou horší, zvlášť pokud nechceš hlavu jako mandarinka. Moje kamarádka, jinak velká zastánkyně henny, taky musela přejít na přelivy (uvažovala i o interesantní a zcela přirozený šedobílý barvě, ale bohužel jí to fakt nesluší).
Jako ono pokud nevadí sytě rezavá až oranžová, tak se to dá trochu řešit i častějšíma "hennagloss" (trocha henny s kondišem na odrosty tak na dvacet minut, jak se to celkem snadno nanáší i smejvá, jde to prej celkem bezbolestně dělat i každejch 14 dnů), jenže ona i ta čistá henna v týhle formě na šediny ne každýmu chytne, a u odstínů s indigem je to asi vyloženě ztracenej boj. Crying or Very sad
Já teda doufám, že mi, až přijde čas, mandarinka vadit nebude a že mi bude jakžtakž chytat i ten gloss, ale vzhledem k tomu, jak blbě světle mi předposledně chytla čistá henna s bordó (fakt na šedinách spíš zlatá než bordó, po čtrnácti dnech jsem to nevydržela a přibarvila znova, to už chytlo líp), tak možná taky budu ještě ráda hledat nějakej doplňující chemickej přeliv. Každopádně držím palce, ať Ti to střídání funguje! Cool


Zdravím, nu já mám opravdu hooodně šedivých vlasů, a s odrosty a hennou problém, ale dá se. Používám Khadí hennu barva tmavě hnědá a oříšková, přibližně napůl. Na vlasy na ramena používám celé jedno balení. Oříškovou používám proto, že má asi málo nebo žádné indigo nevím a měla by barvit do zrz. Chytne to na původně hnědé dost dotmava docela hezky a dobře, dále je pravdu, že taky cca po 14 dnech zas se odrosty ukazujou, tak to řeším tímto : Loreal sprej na odrost - není to ideální, ale zakryje spolehlivě, umytím se vymyje, jak to je se škodlivostí to zatím nemohu posoudit. Ale zdá se mi to šetrnější než Paletka, tu jsem používala léta, a postupně dost poničila vlasy, že jsem před cca třemi roky přešla na Hennu.
Jinak díky za inspiraci celému fóru.

Jo jo, L'Oréal sprej na odrosty mám taky, je to dobrá první pomoc při odrostech. Jen mi trochu vadí, že se zastříkne i kůže v pěšince.
Mě uz prostě po těch letech hennovani nebaví co 14 dní mít hennu na hlavě 3-4 hodiny. Prostě když budu líná, dám přeliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 8:44 pm    Předmět: Citovat

Rama napsal:
Titania napsal:
Nojo, ono s větším množstvím šedin to občas začne bejt s hennou horší, zvlášť pokud nechceš hlavu jako mandarinka. Moje kamarádka, jinak velká zastánkyně henny, taky musela přejít na přelivy (uvažovala i o interesantní a zcela přirozený šedobílý barvě, ale bohužel jí to fakt nesluší).
Jako ono pokud nevadí sytě rezavá až oranžová, tak se to dá trochu řešit i častějšíma "hennagloss" (trocha henny s kondišem na odrosty tak na dvacet minut, jak se to celkem snadno nanáší i smejvá, jde to prej celkem bezbolestně dělat i každejch 14 dnů), jenže ona i ta čistá henna v týhle formě na šediny ne každýmu chytne, a u odstínů s indigem je to asi vyloženě ztracenej boj. Crying or Very sad
Já teda doufám, že mi, až přijde čas, mandarinka vadit nebude a že mi bude jakžtakž chytat i ten gloss, ale vzhledem k tomu, jak blbě světle mi předposledně chytla čistá henna s bordó (fakt na šedinách spíš zlatá než bordó, po čtrnácti dnech jsem to nevydržela a přibarvila znova, to už chytlo líp), tak možná taky budu ještě ráda hledat nějakej doplňující chemickej přeliv. Každopádně držím palce, ať Ti to střídání funguje! Cool


Zdravím, nu já mám opravdu hooodně šedivých vlasů, a s odrosty a hennou problém, ale dá se. Používám Khadí hennu barva tmavě hnědá a oříšková, přibližně napůl. Na vlasy na ramena používám celé jedno balení. Oříškovou používám proto, že má asi málo nebo žádné indigo nevím a měla by barvit do zrz. Chytne to na původně hnědé dost dotmava docela hezky a dobře, dále je pravdu, že taky cca po 14 dnech zas se odrosty ukazujou, tak to řeším tímto : Loreal sprej na odrost - není to ideální, ale zakryje spolehlivě, umytím se vymyje, jak to je se škodlivostí to zatím nemohu posoudit. Ale zdá se mi to šetrnější než Paletka, tu jsem používala léta, a postupně dost poničila vlasy, že jsem před cca třemi roky přešla na Hennu.
Jinak díky za inspiraci celému fóru.

Jo jo, L'Oréal sprej na odrosty mám taky, je to dobrá první pomoc při odrostech. Jen mi trochu vadí, že se zastříkne i kůže v pěšince.
Mě uz prostě po těch letech hennovani nebaví co 14 dní mít hennu na hlavě 3-4 hodiny. Prostě když budu líná, dám přeliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 9:53 pm    Předmět: Citovat

Rama - díky! Wink Ten Tvůj tip zkusím poradit kámošce, kdyby se jí chtělo ještě zkusit experimentovat, mám dojem, že tuhle kombinaci plus sprej ještě nezkoušela. Její problém je ovšem to, že nejenom že jí nesluší zrz a potřebuje hnědou, ale taky že jí vlasy rostou fakt závratnou rychlostí, klíďo by moha dobarvovat po týdnu... Ale ten sprej zní celkem dobře.
Za sebe furt doufám, že až zešedivím, konečně bude ta zářivě rudá hlava, po který jsem vždycky toužila a vzhledem k výchozí barvě a kvalitě vlasů jsem si ji nemohla dopřát. Cool (Ale šedá je teorie, věčně zelený strom života...)
Takže Wensdy - neděs mě, jo? Wink Já chci červenou, případně švihle mandarinkovou, hnědočervenou mám od tý doby, co jsem se začala barvit, na starý kolena chci bejt bláznivá stařenka a na to je hnědočervená moc krotká.
Ilono - já si spíš říkám, jestli to není prostě tím, že dokud ty vlasy byly tak nějak tón v tónu a nebyl tam takovej kontrast, tak to prostě nebylo tak markantní, že odrost byl dost možná stejně velkej jako teď, ale jak ten přechod nebyl tak ostrej, tak si to oči líp dorovnaly a vypadal menší. Páč teda představa, že na sebe něco matlám co čtrnáct dní, je fakt děsivá (ať už půjde o hennu nebo o chemku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 11:21 pm    Předmět: Citovat

Ten sprej na odrosty taky mam a tuhle mě jedna kadernice strasila, ze uz ma několik pripadu, kdy po nekolikeré aplikaci spreje zacaly oněm ženam padat vlasy. No - nevim. Jestli ta kadernice spis nechtela, aby misto sprejovani chodily zakaznice casteji na barvu. Zabarvenou cesticku ocistim tamponen s pletovou vodou ( necham to chvili zaschnout, abych to nestahla i z vlasu, ale na nich to vetsinou drzi dobre).

Titanie, mne ted opravdu rostou nejrychleji za cely zivot. Ze se s přibývajícím vekem měni kvalita vlasů, to je tak nejak jasny, ale ten růst ..divný, no. Docela by mě zajímalo, zda je to zpusobeno temi sedinami, nebo necim jinym ...mělo by to byt pozitivni, ale vzhledem k tem odrostum ...zase nic moc Laughing

Edit: Mrkla jsem na net ...v tom odkaze se pise, ze ty sedive vlasy rostou opravdu o neco malo rychleji a já mam asi nejaky mensi extrem. No joo, co mi dalo prace, nez mi vlasy dorostly k pasu, to byly roky a roky peče, vim, ze jsem zde mnohym hnusne zavidela, že co měsíc to centimetr navic,zatimco u mě to bylo tak tak pul centimetr. A ted to mam naopak.

http://www.vlasy.cz/barva-a-sediveni-vlasu/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.