Svět Gothic 1,2,3 a jiné PC hry
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=64a525d06b85b01eb4d4e67c939c806aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 1:36 pm    Předmět: Svět Gothic 1,2,3 a jiné PC hry Citovat

Koukám tak do fóra o Zaklínači a co nevidím?! Nejméně jednoho milovníka Gothicu! Very Happy Juchů! Ani jsem si nemyslela, že by v dnešní době onlinovek ještě kdo hrál něco "offline" a majíc v živé paměti pohrdavé výrazy mých -náctiletých studentů, když jsem se o Gothicu zmínila, raději už od té doby o něm držím ústa. Ale vidím, že tady nemusím Wink . Jsem naprostý fanatik do světa Gothic, právě dohrávám trojku. Dřív jsem hodně hrála Laru (Tomb Raidera) a to až do pětky, než jí tak zmršili ovládání, že mi z něj bylo do dvou minut špatně.
Takže dnes jsem věrná jen dvěma herním světům: Gothicu a Simsům 2 (tam mě baví hlavně ten "bytový design a vizážistika", je to takové tvůrčí Wink ). Gothic mohu hrát pořád znova, pokaždé jinak. Ráda se vracím na stará známá místa a povídám si se starými "přáteli". Krásně udělaná hra, také vřele doporučuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 6:02 pm    Předmět: Citovat

Ano, Gothic je perfektní hra.Musím přiznat, že jednička se mně líbila mnohem víc než dvojka a na trojku nemám počítač Twisted Evil .Ale rozhodně až si pořídím něco lepšího tak se do ní taky pustím Wink .Tomb Raider je taky má oblíbená, ale jen do třetího dílu a potom až ty dva poslední z čehož ten úplně poslední je vlastně jen předělávkou prvního.
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 6:16 pm    Předmět: Citovat

Můj comp tu trojku taky někdy utáhne jen stěží, ale utáhne Wink . Je fakt, že jednička je myšlenkově propracovanější a taková ucelená. Na dvojce je vidět, že je to trochu neslané nemastné pokračování. Ale když se do ní přidá Night of the Raven, tak se hned vylepší. Aspoň já má ráda piráty, jeskynní komplexy s nádhernými krystaly a ruiny všeho druhu (kromě těch lidských).

Trojka má jinou koncepci, nemá kapitoly, ale tři území. Ta tě ale vedou místo těch kapitol, protože na potvory ve Vangardu a Nordmaru prostě nemáš, dokud se nevzmůžeš na schopnost pobít všechny v Myrtaně, kde začínáš. A taky to chce mnohem víc smyslu pro taktiku, protože jakmile neprozřetelně vybiješ něčí město nebo tábor, máš dveře ke spoustě možností rázem zavřené. Wink A "bruslit" mezi jednotlivými tábory je někdy dost na ostří nože. Krom toho mi v rozhodování dost brání smysl pro spravedlnost. Snad i proto se trojka doporučuje až od 16ti let...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Nenapínej mě Twisted Evil .Mám ho doma z levelu, ale bohužel si musím počkat, auu Evil or Very Mad Very Happy .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
...a majíc v živé paměti pohrdavé výrazy mých -náctiletých studentů, když jsem se o Gothicu zmínila, raději už od té doby o něm držím ústa...

Damned youngsters... Ovšem tvojí slavnou povinností, jakožto člověka, který ještě pamatuje, že existují i kvalitní hry, jest tu mládež náležitě poučit Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 8:12 pm    Předmět: Citovat

Mě se před pár dny Gothic 2 vrátil do počítače, neb na něj překládám návod (z polštiny Laughing ) do jakési nové edice. Při té příležitosti se nejspíš pustím do celé série pěkně znovu od začátku... Tedy pokud ukecám počítač, aby přežvýkal i trojku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 10:03 pm    Předmět: Citovat

Kafi, nedá se nic dělat, napínat tě musím Wink Twisted Evil . Člověk ani neví, jaké zakončení si vybrat, chce to prostě odehrát víckrát. Taky se už nemohu dočkat, až s Leem rozsekám Rhobara na nudličky Wink . Má to jen jedinou chybku. Sice zásadně necheatuji, ale teď před koncem mi zdrhnul orčí šaman s jedním kamenem a to mě mrzí.
Ten úkol sice není důležitý pro dokončení, ale protože už ostatní 4 kameny mám, docela ráda bych ho splnila. Takže jsem si aktivovala konzoli,povrtala se v relevantních souborech - ale háček je v tom, že nevím, jak tu konzoli používat Embarassed . Tedy, kam mám vepsat cheatovou formuli. Any ideas?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 11:12 pm    Předmět: Citovat

Já teda nic, ale všimla jsem si zmínky o simíkách. Jedna kamarádka si takhle vybudovala kolonii - naprogramovala si pajduláky přesně podle vzhledu i povah své rodiny, přátel... A teď nás pravidelně informuje o tom, jak prospíváme. A zrovna já s Archimedem jsme na tom pravidelně nejhůř Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 8:38 pm    Předmět: Citovat

Tak "Gotiku" 1-3 jsem měl tu čest hrát a nutno podotknoput, že mou metodou hraní jsem hrál všechny hry hooodně dlouho a stálo to zato. Proto velice doporučuji všem, co mají rádi RPG... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 10:37 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Tak "Gotiku" 1-3 jsem měl tu čest hrát a nutno podotknoput, že mou metodou hraní jsem hrál všechny hry hooodně dlouho a stálo to zato. Proto velice doporučuji všem, co mají rádi RPG... Wink Laughing


Také si je vychutnávám, žádné rychlovky. proto mě tak mrzí ten nesplněný quest s kamenem Sad. No jo, no, ony v G3 stejně všechny questy splnit nejdou, protože jsou navzájem často protichůdné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.