Svět Gothic 1,2,3 a jiné PC hry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=332f6530c4725c9652d9c30d3fd4cc0cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 1:31 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já je snad příště vyfotím a napíšu k těm titulkům článek Laughing Laughing Laughing . Máme tu docela příjemnou soukromou diskusi, viď, Kafi? Že bychom byli jediní postižení pařani? Shocked
No jak koukám, tak se k nám lidi docela přidávají.Já se zrovna chystám po osmi letech na novej počítač a už se těším na to co sem hrát nemohl.První na řadě je Stalker, bo sem dycky chtěl vidět Pripjať Twisted Evil .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 10:45 pm    Předmět: Citovat

8 let, to už je fakt muzejní exponát! Shocked Můj je starý 3,5 roku a hodlám taky brzy upgradovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 11:12 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
8 let, to už je fakt muzejní exponát! Shocked Můj je starý 3,5 roku a hodlám taky brzy upgradovat...
Tož je, ale první hra která na něm nejela tak aby se dala hrát byl Oblivion.Ono se to nezdá, ale pokud ti nejde až tak o grafiku tak ti počítač vydrží hodně dlouho Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

A o tu mi právě jde Wink . Jsem vejběra, mám ráda graficky krásně zpracované hry. Pěkné krajiny, fantastické stavby - no a to už holt nějakou tu kapacitu chce. Nelíbí se mi, když se mi hra seká nebo různě deformuje, protože mám slabou grafiku. Což se mi už teď děje u Simsů 2. Ale je fakt, že zrovna tohle je hodně náročná hra na výkon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 2:39 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
A o tu mi právě jde Wink . Jsem vejběra, mám ráda graficky krásně zpracované hry. Pěkné krajiny, fantastické stavby - no a to už holt nějakou tu kapacitu chce. Nelíbí se mi, když se mi hra seká nebo různě deformuje, protože mám slabou grafiku. Což se mi už teď děje u Simsů 2. Ale je fakt, že zrovna tohle je hodně náročná hra na výkon.
Mně šlo vždycky spíš o to jak mě to chytne, ale je fakt, že s tím novým si grafiku užiju pořádně Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

jednotka bola úžasná hra s atmosférou a silným príbehom... dvojka bola bohu žiaľ len datadiskom Sad malý svet, totálna linearita a biedny príbeh boli pre mňa velké sklamanie a v konkurencii zo svojim súčasníkom Morrowind dvojka bohu žiaľ bledne. Trojka je paskvil nehodný komentára Smile Ale jedničku som po niekoľký krát zase dohral asi pred dvomi mesiacmi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 3:52 pm    Předmět: Citovat

Brahmin napsal:
...dvojka bola bohu žiaľ len datadiskom - malý svet, totálna linearita a biedny príbeh boli pre mňa velké sklamanie a v konkurencii zo svojim súčasníkom Morrowind dvojka bohu žiaľ bledne...

Tedy, Morrowind měl své přednosti, ale nelinearita, kvalitní příběh a rozsáhlý reálně působící svět mezi ně tedy určitě nepatřily Smile Takže před ním G2 zas tak moc blednout nemusí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 4:00 pm    Předmět: Citovat

No Morrowind je absolútne nelineárny a má obrovský svet... akurát tie animácie a umelá inteligencia nepriatelov mno ... ale čo je to predsa lev nejaký ten rok stará hra Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 4:36 pm    Předmět: Citovat

Brahmin napsal:
No Morrowind je absolútne nelineárny a má obrovský svet... akurát tie animácie a umelá inteligencia nepriatelov mno ... ale čo je to predsa lev nejaký ten rok stará hra Laughing
Já se přikláním, Morrowind je úžasná hra Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 4:38 pm    Předmět: Citovat

Sice je to poněkud OT, ale ještě zareaguji na ten Morrowind: 1) Základní příběh je totálně lineární, zdání nelinearity vzniká různými doplňkovými možnostmi a questy, které se ale zoufale opakují (naopak v Oblivionu už jsou questy moc hezky vymyšlené). 2) Svět je snad větší než v G2, ale chybí mu ještě nějaký měsíc práce designérů, aby nebyl z části pustý. Některá místa jsou skvělá, jiná území naopak celkem nijaká. Pohyb ve světě MW nevzbuzuje takový pocit realističnosti jako v Gothicu - v MW vezmeš koně, nasměruješ ho, zatížíš příslušnou klávesu a máš dobrou šanci, že za pět či deset minut budeš na druhé straně kontinentu (jistě, nejde to všude). Já takhle fakt docela často cestoval, nebyl důvod dělat to jinak. 3) Animace a inteligenci bych neřešil, zato mě zoufale štvala generičnost rozhovorů, vedoucí k tomu, žes uprostřed vesnice, v níž jsi před chvílí vybil skupinu orků, narazil na obchodníka, který tě oslovil stejně jako 100 jiných obchodníků a na konkrétní situaci nijak nereagoval.
Ale aby bylo jasno... dlouhé hodiny (a dny) jsem strávil jak u Gothicu, tak u Morrowindu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.