Svět Gothic 1,2,3 a jiné PC hry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=20c13c550c7ac5ea4baba9a807ca528aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 5:00 pm    Předmět: Citovat

Vlkun: menoval si všetko čo riešia tzv. "Must have" pluginy. S datadiskami a pluginmi ako Wizard isladns alebo Tamriel rebuild je rozloha morrowindu jedna z najväčších v histórii počítačových hier (ak nerátame za behu generované krajinu u Mount and Blade). Generické rozhovory rieši plugin "Less genric NPC" ktorý dáva takmer každej NPC priateľskej k hráčovi a nesúcej meno (guardi sú chudáci out) vlastnú osobnosť (vznikal niekoľko rokov). Pluginy vylepšujúce grafiku sú samozrejmosť Smile A pustá krajina? Si predsa na sopečnom ostrove byčovanom piesočnými búrkami Smile Ale existujú pluginy ako Better swamps a pod. ktoré vylepšujú krajinku po designérskej stránke... raz som mal dokonca plug pridávajúci obrovský súvislý les pokrývajúci takmer celý ostrov z výnimkou Ashlands.

Hlavný príbeh je lineárny to je pravda ale priznám sa že ja som ho ešte stále po rokoch hrania morrowindu neurobil Very Happy nebol dôvod furt tam je čo robiť Laughing (čo napríklad v Gothicu absentuje, spravíš hlavný Q a už tam proste niet čo robiť, hra je zrelá na uninstal).

Mimochodom existujú samozrejme pluginy pridávajúce milióny questov a podobné veci Smile

To je na sérii TES branej od Morrowindu nádherné že ak sa ti niečo nepáči, tak ti nič nebráni vďaka editoru zmeniť to k obrazu svojmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 5:41 pm    Předmět: Citovat

Brahmin napsal:
To je na sérii TES branej od Morrowindu nádherné že ak sa ti niečo nepáči, tak ti nič nebráni vďaka editoru zmeniť to k obrazu svojmu.

Pokud to bereš takhle, pak má TES skutečně oproti Gothicu výhodu, protože editorem lze dodělat, upravit či opravit skoro všechno a když na tom zapracuje celosvětová komunita, výsledek podle toho vypadá.

Jenže já psal o základní hře, tj. o tom, co ti vypadne z koupené krabice v době, kdy je hra více méně nová. Tj. o tom, za co výrobci inkasují peníze. Je hezké, že tvůrci do hry začlení prvky umožňující hráčům si hru dodělat a opravit jejich chyby, ale od kvalitní hry očekávám, že bude kvalitní už od výrobce. Přiznávám, že o pluginech do MW už nemám přehled, ale pletu se příliš, když tvrdím, že většina pluginů je buď od hráčů, nebo sice od výrobce, ale vyšla až po velmi dlouhé době od vydání hry?
Zkrátka se mi nelíbí, když musí některé zásadní herní prvky vylepšovat plugin vyrobený třetí stranou.

Ale každopádně, tvé nadšení ti neberu. Já hrál MW spíše v počátcích, pár pluginů jsem měl, ale ještě neexistovaly ty zásadnější, o nichž mluvíš. Vydržel jsem u toho docela dlouho, téměř jsem dokončil hlavní linii (i když přiznám, že s questy už jsem neměl takovou trpělivost jako kdysi v Daggerfalu a stařičké Aréně), ale nakonec jsem odpadl. Dobu MW vylepšeného pluginy jsem tedy nezažil a nemohu to posoudit.
Zato k Oblivionu jsem se dostal až v době, kdy existovalo pluginů docela dost, a tudíž na mě udělal lepší dojem - i když stále trvám na námitce, že kvalitní hru mají dělat už autoři, a ne to nechat až na hráčích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dude
41-80
41-80


Založen: 27.9.2008
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 7:14 pm    Předmět: Jooo Gothic Citovat

Jo to byla hra ... hrál sem všechny dílky. A totálně sem tomu propadl ... hrával sem to až do doby kdy se začínalo rozednívat ... Hra vtáhne a nepustí Smile Jelikož tedy miluji starou dobu + v kombinaci s magií nádhera Smile Kéž bych mohl mávnutím ruky změnit ta všechna naše ohyzdná města, zničenou krajinu a přírodu změnit na prostředí hry Gothic. Jé to by nebyla žádná melancholie ... jen moje malá chaloupka uprostřed lesa, v ní knihovnička studoval bych alchymii a sbíral bylinky, s lukem střílel divokou zvěř a nemusel myslet na starosti dnešního světa. A moje důležitost by spadla k bodu nula Smile ( Toho si nevšímejte byl sem vyvolen přinést světlo do dnešní doby a přimět lidi k navrácení k přírodě )

Já nedokážu žít v dnešní době Crying or Very sad eště že mám osobu, která mě drží nad úrovní sebedestrukce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 8:15 pm    Předmět: Citovat

No, musím se pochlubit, že jsem si postavil nový počítač a samozřejmě rozehrál Gothic 3. Po dlouhé době hra, která mě opravdu vtáhla do děje. Když oželím vlasy hlavního hrdiny Crying or Very sad , tak musím uznat, že tahle hra mě jen tak nepustí Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 9:26 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
No, musím se pochlubit, že jsem si postavil nový počítač a samozřejmě rozehrál Gothic 3. Po dlouhé době hra, která mě opravdu vtáhla do děje. Když oželím vlasy hlavního hrdiny Crying or Very sad , tak musím uznat, že tahle hra mě jen tak nepustí Wink .


Gothika I a II. jsem hrál a dohrál, 3 mám také, ale nějak jsem naní ještě nedostal chuˇ't... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 10:23 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
...a samozřejmě rozehrál Gothic 3...

Grrr, na to jsem se chystal teď ve zkouškovém, nebo alespoň konečně dohrát už rok (?) rozehraný Oblivion. Jenže Vlkůň míní a Vlkůň (a další) mění, zkouškové je pryč a ke hře jsem se ani nedostal... Tak snad za půl roku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichyX
161-320
161-320


Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 8:32 pm    Předmět: Citovat

oblivion nejlepsi s pluginama jdou delat kouzla

http://img691.imageshack.us/i/oblivion200911232017577.jpg/
http://img691.imageshack.us/i/oblivion200911232018077.jpg/
http://img691.imageshack.us/i/oblivion200911232018285.jpg/
http://img171.imageshack.us/i/oblivion200911232020344.jpg/
http://img691.imageshack.us/i/oblivion200911232020492.jpg/
http://img691.imageshack.us/i/oblivion200911232022314.jpg/
http://img691.imageshack.us/i/oblivion200911232019379.jpg/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.