Kam s nimi ve sprše ?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f9dfb7e33bb90026d4bc7e66bceb517cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 8:33 pm    Předmět: Kam s nimi ve sprše ? Citovat

Zajímalo by mě, jak to řešíte s vlasy při hygieně. Jak je spínáte, nebo prostě a jednoduše, jak zabránit tomu, aby si člověk každý večer zmáchal ve sprše /ve vaně i vlasy. Já co půl roku sháním obrovskou sponu na sepnutí, protože stará nevydžela. Ach jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

Já jsem v jednom hotelu "ukradla" igelitové čepičky a používám je Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 9:04 pm    Předmět: Re: Kam s nimi ve sprše ? Citovat

Nicole napsal:
Zajímalo by mě, jak to řešíte s vlasy při hygieně. Jak je spínáte, nebo prostě a jednoduše, jak zabránit tomu, aby si člověk každý večer zmáchal ve sprše /ve vaně i vlasy. Já co půl roku sháním obrovskou sponu na sepnutí, protože stará nevydžela. Ach jo.


toz uplne klasicky. Ja tych vlasu za jedno na delku nemam moc, tak je proste zkroutim do pletence a pripnu k hlave normalne velkou svakaci sponkou (ma asi 8cm). Nebo udelam nahore drdol a pripnu skripci. A je.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 9:05 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Já jsem v jednom hotelu "ukradla" igelitové čepičky a používám je Smile

Ty mám taky, když dávám koupel. Jinak mám problém, že mi ta masa vlasů už nedrží nahoře, takže zase jsme u té maxi spony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 11:25 pm    Předmět: Citovat

Neřeším. Prostě si scvaknu drdol nahoru, zobákovou sponou nebo prostě zagumičkuju širokou gumičkou na temeni a moc netřepu šiškou. Když semtam pramínek vypadne, nic se neděje, stejně zvlhnou od vodní páry. Nejsou z cukru, nerozpustí se Smile

Spíš se mi často stane, že vyrazím ven i s tím sprchovým drdolem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 6:42 am    Předmět: Citovat

Udělám drdol nebo culík a provleču ho ještě jednou napůl, ale to se často rozpadne Smile Když nemám nic po ruce, tak je obtočím kolem krku, ale to je fakt v krizi. Když se namočí tak se namočí, stejně jim to udělá jen dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 8:41 am    Předmět: Citovat

Já si zmotám jakýs takýs drdol, přichytím ho dvěma menšími skřipci a je vymalováno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 9:58 am    Předmět: Citovat

Mně se nejvíc ze všech spínátek osvědčuje skřipec. Chce to sice chvíli hledat nějaký větší, co opravdu drží, ale pak je to raz dva, vlasy stočím nahoře na hlavě a zacvaknu a drží to. Chodím takhle často i po doma, třeba teď Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

Toš taky drdol. Ale mýt si vlasy v malé sprše, to je tedy peklo. Občas to zažívám u tchyně. Taky manévruju a čekám, kdy mi uklouzne tlapka a vyletím ven. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 11:16 am    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Mně se nejvíc ze všech spínátek osvědčuje skřipec. Chce to sice chvíli hledat nějaký větší, co opravdu drží, ale pak je to raz dva, vlasy stočím nahoře na hlavě a zacvaknu a drží to. Chodím takhle často i po doma, třeba teď Wink


já teda nemám zrovna nejdelší vlasy, ale taky používám skřipec Smile nedávno jsem ulovila u vietnamců takovej velkej a úplně krásně drží Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.