Pleťové masky všeobecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9da79c7cc2ee0b2d767003c660c5d152Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 8:39 pm    Předmět: Citovat

Prosím vás, máte někdo zkušenosti s nějakou čistící pleťovou maskou, která by ale byla v nějakém větším balení, ne jenom v pytlíčkách? Zkoušela jsem akorát Alverde se spraší, ale ta mě dost štípala a měla v sobě nějaké částečky, fungovala i jako peeling a to mi nevyhovovalo... Nejlépe aby byla sehnatelná normálně v drogerii... Wink
(pokusy o domácí masky dopadly taky strašně, vždycky mě akorát zaplatlaly a jinak nic, to to radši sním Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 8:46 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Prosím vás, máte někdo zkušenosti s nějakou čistící pleťovou maskou, která by ale byla v nějakém větším balení, ne jenom v pytlíčkách? Zkoušela jsem akorát Alverde se spraší, ale ta mě dost štípala a měla v sobě nějaké částečky, fungovala i jako peeling a to mi nevyhovovalo... Nejlépe aby byla sehnatelná normálně v drogerii... Wink
(pokusy o domácí masky dopadly taky strašně, vždycky mě akorát zaplatlaly a jinak nic, to to radši sním Embarassed )

já mám kaolinovou od Freemana a jsem moc spokojená, nemám zvlášť velké problémy s pletí, takže vyčistí dobře a kupuju normálně ve Schleckeru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 6:53 am    Předmět: Citovat

Nevíte, zda Balea přestala dělat tu masku na pleť s avokádem? Už jsem ji delší dobu nikde neviděla. Nebo teda myslím, že to bylo avokádo. Very Happy
Vzala jsem místo ní tu s medem a mlékem, ale nesedí mi tak dobře jak ta první. Ještě mám doma na zkoušku tu s aloe, tak jsem na ni zvědavá.

Edit: ta s avokádem je od Alverde. Jsem to celé popletla. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 7:57 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Nevíte, zda Balea přestala dělat tu masku na pleť s avokádem? Už jsem ji delší dobu nikde neviděla. Nebo teda myslím, že to bylo avokádo. Very Happy
Vzala jsem místo ní tu s medem a mlékem, ale nesedí mi tak dobře jak ta první. Ještě mám doma na zkoušku tu s aloe, tak jsem na ni zvědavá.

Edit: ta s avokádem je od Alverde. Jsem to celé popletla. Rolling Eyes


POkud myslíš tu avokádovou Alverde, tak tu jsem neviděla už delší dobu. Shodou okolností jsem se po ní nedávno taky pídila a nic Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 8:08 am    Předmět: Citovat

Alverdí avokádovou v pytlíčku jsem taky dlouho neviděla, ale mají teď avokádovou v tubičce. Teda, aspoň myslím, že je avokádová a že je na pleť (malá tubička, stojí kolem 40)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 8:31 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Alverdí avokádovou v pytlíčku jsem taky dlouho neviděla, ale mají teď avokádovou v tubičce. Teda, aspoň myslím, že je avokádová a že je na pleť (malá tubička, stojí kolem 40)

přesně tak, před časem vyměnili avokádvou v pytlíku za avokádovou v tubě. složení jsem nezkoumala, ale tipuju, že to bude stejné, jenom v praktičtějším balení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 8:35 am    Předmět: Citovat

Díky. Musím se lépe podívat a najít to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.