Ajurvédský šampón - Planet Pure/Eliah Sahil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 65, 66, 67  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=17619057bf1471e18521d37aee8613f9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 1:01 pm    Předmět: Citovat

jeee Herminko,taky jak hledam jak hledam,uz ho tam nemuzu najit Shocked Ja to zjistim,co s nim je a dam vam vedet(ale myslim,ze by mohl zas byt Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 1:14 pm    Předmět: Citovat

No, Hermínko, možná za to můžu já - objednávala jsem včera odpoledne, možná že to byl poslední, co měli na skladě. Embarassed Sad Tak snad to brzo přiobjednají. Bylo to pod kosmetika/hygiena a "přírodní kosmetické moučky".
Vílko, tak to jsem ráda, že nenastala žádná katastrofa. Pokud jde o barvu - možná za to můžou právě ty ořechy, jako že tu hennu rovnou smejvají... Confused - ale třeba se na tom podepsalo spíš to kratší působení a větší množství oleje, kdo ví?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 1:59 pm    Předmět: Citovat

Titanie, ale když někdo nějaké zboží vykoupil, bylo tam vždycky tlačítko "Není skladem" (nebo tak nějak podobně), ale člověk si mohl číst informace o výrobku a těšit se na něj do alelujá. Tož nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak jsem v tom nevinně - právě mi s Biosféry přišla "změna objednávky", že prej ajurvédickej šampon nemůžou dodat, anžto momentálně není skladem. To, kurňa, nemůžou ty stránky akutalizovat (grr - já vím, že je to dětinský, ale já už byla docela natěšená). Tak jenom doufám, že to "momentálně" nebude "navěky"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 2:10 pm    Předmět: Citovat

Achjo, to Ti věřím Sad To je právě jedna z věcí, co mě teď na biosféře štve Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 2:18 pm    Předmět: Citovat

holciny tak to me mrzi Sad
ale urcite bude,ja sama v to doufam,protoze ho chci pravidelne kupovat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 2:26 pm    Předmět: Citovat

No, držme si palce... Wink Náhradní scénář alespoń u mně je objednávat si to shikakai z Anglie (ale na to budu muset zmermomocnit někoho z rodiny, kdo má kartu, co se s ní dá platit přes interfernet), protože mým vláskům příjemně sedlo. Nicméně Biosféře dám ještě chvíli šanci doplnit zásoby. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 3:58 pm    Předmět: Citovat

Tak ho kup u najady , je tam sice trochu dražší , ale zase jsem ho měla doma už druhý den po objednání . Wink Very Happy http://www.najadashop.cz/index.php?A=detail_produktu&Idk=1&Idpk=197&Idpr=3077&rad=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
To je jedna z věcí, které mi na biosféře začínají vadit (a už jsem uvažovala, že tam nebudu nakupovat) - hodně často stahují osvědčené věci z prodeje ...



To mě na biosféře taky děsně štve , už u nich ani raději nenakupuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 4:08 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
To mě na biosféře taky děsně štve , už u nich ani raději nenakupuji.

No právě Sad Když mi zrušili tu whisky, kterou jsem měla zaplacenou předem, ptali se, jestli si tam chci nechat peníze do příště nebo vrátit - nechala jsem si je vrátit, protože jsem si nebyla jistá, zda u nich ještě kdy budu nakupovat Confused

Díky za odkaz na najadu, chtěla jsem si ho tam zkusit vyhledat Very Happy Ale raději na něj moc nebudu čučet, moc by mě to lákalo Laughing

Holky, a mícháte ho tak, jak je tam v návodu nebo normálně na "blátíčko" jako lávovku Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 65, 66, 67  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.