Ajurvédský šampón - Planet Pure/Eliah Sahil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 65, 66, 67  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8f947193af3426e80323d5da1e890492Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 7:39 pm    Předmět: Citovat

Kllara, tak to už si nepamätám, koľko mi vydržalo jedno balenie. ale ja som ho striedala aj s inými šampónmi, takže to míňanie nebolo tak zlé a stačí ho dosť málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 7:44 pm    Předmět: Citovat

mne z neho na jedno umytie stačila tak lyžička do šálky vody. napení to a umyje dosť dobre
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 10:47 am    Předmět: Citovat

asi s tým nebudem načínať nové vlákno - pred časom som na nete vygooglila ďalší práškový šampón, tak sme s Karmillou nelenili a ihneď sme si ho objednali Very Happy ide o tento produkt: http://www.thejamushop.com/Hair_hairwash_powder.htm je trošku iný zložením ako Eliah Sahil a má aj inú, ale aj tak veľmi výraznú vôňu. a je fakt dobrý Smile cenovo vychádza približne rovnako ako Eliah.... takže ak by niekto chcel vyskúšať, doporučujem. vždy po umytí voniam ako nejaký orientálny obchodík Very Happy a vôňa vo vlasoch vydrží niekoľko dní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kllara
81-160
81-160


Založen: 30.8.2011
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 8:19 pm    Předmět: Citovat

Není tu někdo z Brna kdo by jsi chtěl taky objednat tento šampon? http://www.biooo.cz/ayurvedsky-praskovy-sampon-eliah-sahil-p-4168.html , že by jsme objednali dohromady a dali poštovné napůl? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zelitschko
21-40
21-40


Založen: 15.12.2012
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 3:49 pm    Předmět: Citovat

tenhle šampon jsem si objednala před nějakou dobou (ještě předtím, než jsem přišla na DV), doporučila mi ho jedna internetová známá na svědění hlavy (jsem atopik). Použila jsem ho asi pětkrát, na vlasy perfektní, jsou nádherné, hebké a zároveň pevné, lesklé a objemné, kůže svědět přestala, ale už po prvním umytí se mi udělaly lupy (předtím jsem je měla jen jednou v životě - po DM Henna šamponu). Ale ty lupy byly takové hodně drobné a měla jsem jich v hlavě dost. Asi po týdnu či dvou se mi to stalo znovu, následně jsem druhý den zkusila umýt zas tímhle šamponem a dopadlo to ještě hůř. Sad Naposledy jsem s ním myla včera po kompletním vyléčení lupů Alverde se spraší a lávovkou. Stalo se vám to někomu? Máte na to nějaký trik, nebo ho chcete někdo koupit? Zbylo mi ho fakt hodně, mám krátké vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2014 1:04 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si ten zázrak taky pořídila Smile akorát s mým prvním ajurvédským šamponem, který jsem si díky DV před lety koupila, se ta vůně (a cena) nedá srovnat. Ale vlasy umyl pěkně, jsou nadýchané, hezké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2015 9:04 pm    Předmět: Eliah Sahil šampon kokos a baobab olej Citovat

Ahoj holky.
Mě by velice zajímal ten šampon Eliah Sahil kokos a baobab olej. Není asi práškový, ale tekutý. Máte někdo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 5:16 pm    Předmět: Citovat

to by me taky zajimalo a k tomu ten novej tekutej kondicioner..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 5:33 pm    Předmět: Citovat

Tak ten tekutý ŠAMPON jsem zkusila a podle mě nebyl nějak špatný, ale já stejně po všem musím používat kondicionér, abych vlasy rozčesala. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 8:46 pm    Předmět: Citovat

já mám takový přetrvávající dilema, chci šampon kterej umeje olejový zábaly ale z nějakýho důvodu mi šampony jako desert essence dělají suchou pokožku hlavy, pak mám tuhý šampon speciálně na suchou pokožku hlavy ale zase se mi nelíbí jak po něm vypadají moje konce vlasů....a jo kondicionér používám a i tuhým šamponu jinak nemám šanci na to to rozčesat a oplachy čimkoliv prostě nepomáhají
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 65, 66, 67  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.