Schauma - šampóny a kondicionéry
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f142d098748831e1ead99fc9bb299517Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2007 3:12 pm    Předmět: Schauma - šampóny a kondicionéry Citovat

Tak jsem se vratila z Nemecka a misto planovane Kerastase jsem si privezla hadejte co. Obycejnou Schaumu. Normalne jsem si sla koupit Kerastase do Karstadtu do kadernictvi a ta kadernice, kdyz slysela ze chci tu zelenou radu, tak se mne ptala, proc ji pouzivam, ze ,ze mam vlasy zdrave a nebarvene, kratsi, takze skoro zadnou vetsi peci nepotrebuji. Ze mam pouzivat neco lehkeho. Pak se mne jeste ptala, jestli se mi po ni nemasti vlasy- myslim po te kerastase, tak jsem rekla, ze se mi zda, ze ano. Ona, ze kerastase ma nejvetsi pecujici ucinek ze vsech rad. Pak mi teda chtela vnutit od Lorealu tu zelenou radu na objem, jenze ja ji znam, je tam spousta perleti nebo jak to nazvat, vlasy jsou potom takove divne.
Tak jsem sla do drogerky, musim teda rict, ze vyber tam a tady je neporovnatelny. Hledala jsem nejaky sampon, ktery by byl ciri ne takovy ten hutny bily. A padla mi do oka nova rada od Schaumy na objem. Je cira, s magenesiem a vodni lilii-, sice pochybuji, ze v tom neco z toho je, a velke baleni je za 1.30 EUR. A musim rict, ze spokojenost velka. Vlasy se masti o mnoho mene a nejsou nejake splihle, uplne normalni. Takze asi tady opravdu plati mene je vice. Tak jsem si nakoupila do zasoby, nez zase pojedu do nemecka. Nevim, jestli je ta rada k dostani tady, ale vzdycky jsem mela pocit, ze ceske obchody maji jine dodavatele- rozumej jine tovarny nez nemecke, protoze stejne sampony se mi zdaly rozdilne kvality. A to uz mi rikalo vic lidi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2007 3:17 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Tak jsem se vratila z Nemecka a misto planovane Kerastase jsem si privezla hadejte co. Obycejnou Schaumu. Normalne jsem si sla koupit Kerastase do Karstadtu do kadernictvi a ta kadernice, kdyz slysela ze chci tu zelenou radu, tak se mne ptala, proc ji pouzivam, ze ,ze mam vlasy zdrave a nebarvene, kratsi, takze skoro zadnou vetsi peci nepotrebuji. Ze mam pouzivat neco lehkeho. Pak se mne jeste ptala, jestli se mi po ni nemasti vlasy- myslim po te kerastase, tak jsem rekla, ze se mi zda, ze ano. Ona, ze kerastase ma nejvetsi pecujici ucinek ze vsech rad. Pak mi teda chtela vnutit od Lorealu tu zelenou radu na objem, jenze ja ji znam, je tam spousta perleti nebo jak to nazvat, vlasy jsou potom takove divne.
Tak jsem sla do drogerky, musim teda rict, ze vyber tam a tady je neporovnatelny. Hledala jsem nejaky sampon, ktery by byl ciri ne takovy ten hutny bily. A padla mi do oka nova rada od Schaumy na objem. Je cira, s magenesiem a vodni lilii-, sice pochybuji, ze v tom neco z toho je, a velke baleni je za 1.30 EUR. A musim rict, ze spokojenost velka. Vlasy se masti o mnoho mene a nejsou nejake splihle, uplne normalni. Takze asi tady opravdu plati mene je vice. Tak jsem si nakoupila do zasoby, nez zase pojedu do nemecka. Nevim, jestli je ta rada k dostani tady, ale vzdycky jsem mela pocit, ze ceske obchody maji jine dodavatele- rozumej jine tovarny nez nemecke, protoze stejne sampony se mi zdaly rozdilne kvality. A to uz mi rikalo vic lidi.
Taky jsem teď začal používat šampón od Schaumy a vlasy sou po něm perfektní až na to,že se mi po něm objevily lupy takže zase nic Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2007 3:19 pm    Předmět: Citovat

Galadriel: Zajímavé! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2007 4:56 pm    Předmět: Citovat

Kafin: a jaky pouzivas?

Ja jsem si koupila tenhle

http://www.germandeli.com/scshvopl40.html

Nerikam, ze kerastase neni super, ale bohuzel je dost silna a to na me vlasy je vhodne tak mozna jednou za nekolik umyti, ale ne pokazde.
Ale ted jsem spokojena, mela jsem myslim jednou i tech 7 bylin a jeste jeden a prisly mi tenkrat desny oba.
Vubec se to ted s timhle neda srovnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2007 5:18 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Kafin: a jaky pouzivas?

Ja jsem si koupila tenhle

http://www.germandeli.com/scshvopl40.html

Nerikam, ze kerastase neni super, ale bohuzel je dost silna a to na me vlasy je vhodne tak mozna jednou za nekolik umyti, ale ne pokazde.
Ale ted jsem spokojena, mela jsem myslim jednou i tech 7 bylin a jeste jeden a prisly mi tenkrat desny oba.
Vubec se to ted s timhle neda srovnat.
Já mám právě těch 7 bylin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 7:15 pm    Předmět: Citovat

No uvidim, ted jsem si umyla schaumou jednou, tak uvidim, jak dlouho to vydrzi. Ja uz jsem si rikala, ze pro moje vlasy by bylo snad nejlepsi je myt jenom vodou. Taky se prece rika, ze mydlo se vubec nema pouzivat, ze to kuzi jenom vysusuje. Ale zas si to moc nedovedu predstavit.

Fairy: diky za tip, le jak zadne oleje nechchi, vlasy jsou pak jemnejsi, sice seleksnou ale jsou takove hebke a jemne, to nemam rada Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 4:13 pm    Předmět: Shauma - šampóny a kondicionéry Citovat

Holky, mate nekdo zkusnosti s hnedou Schaumou? Ja vim, ze to asi zadna kvalita nebude, ale kolegyne ted zacala tu schaumu pouziovat a vlasy ma temer jak z te reklamy na ni. F Shocked akt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 4:20 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem od hnědé Schaumy nesmývací kondicionér a už si ho nikdy nekoupim. To ale nemusí znamenet, že je šampon špatnej...stejnou zkušenost mám ted s Dovem. Šampon bezva, sprej nic moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 5:20 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Holky, mate nekdo zkusnosti s hnedou Schaumou? Ja vim, ze to asi zadna kvalita nebude, ale kolegyne ted zacala tu schaumu pouziovat a vlasy ma temer jak z te reklamy na ni. F Shocked akt


Myslím, že Shauma na to, že je to "drogerkový" šampon, je celkem dobrá. Na tu cenu přímo parádní, řekla bych Smile Ale nevim, zrovna s hnědou Shaumou zkušenost nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem neodolala a hnedou Schaumu zakoupila. Jinak Schaumu jsem zkusila temer vsechny rady- v nemecku i ty, ktere u nas nejsou, ale vzdy to byly na objem, normalni, mastnejsi atd.
Ta hneda Schauma je na poskozene a roztrepene- ty nemam. Ale rikala jsem si, no co, za 40 Kc to vyhodit muzu vzdycky. Co me prekvapilo, ze po umyti i kdyz je to na poskozene vlasy, nesjou vlasy nejake uhlazene, ale takove pevnejsi. ted vlasy schnou a vypadaji skoro jak v te reklame jak ta holka rika, ze vsichni stoji v te druhe fronte. Krasne se lesknou, drzi tvar a na dotek jsou pevne. No uvidime jak to bude zitra.

Jinak kdo se ptal na Elseve- nedoporucuju- hodne spatny sampon, vlasy se masti, plihnou a pritom konce jsou suche. Nevim, jak to dokazal, ale u mne to tak bylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.