Jak zmenšit fotky na přijatelný počet bytů?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0cf62251c02af11da02384549214e923Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Monika74
41-80
41-80


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:25 pm    Předmět: Jak zmenšit fotky na přijatelný počet bytů? Citovat

Lidičky poraďte prosím, nevím do jakýho vlákna to dát, tak to dávám sem - jak zmenšit objem bytů fotky, aby šla dát do profilu? Musí se na to nainstalovat do PC nějakej spešl fotoeditor nebo na to stačí něco co je standardně ve Windows XP? Díky předem všem za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:35 pm    Předmět: Citovat

ahoj Very Happy aha má v galerii (jako standartně u všech galerií myslím, ne jen aha ve své galerce) odkaz na nějakou stránku, kde ti to tu fotky zmenší. jinak jakýkoliv standartní fotoeditor má i funkci zmenšení velikosti, rozměrů. jestli v pc žádný nemáš, klidně si ho stáhni, je to dobrá věc, já ho docela využívám dost Very Happy člověk se tam i vyblbne Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monika74
41-80
41-80


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 10:00 am    Předmět: Citovat

tiborMel: díky moc - už to vidím nahoře -galerie- nahrajte či upravte foto, zkusím to:-) a ten fotoeditor - jaký používáš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

já mám zonera (media explorer 5), ale kdysi jsem měla corela a ten byl stokrát lepší, daly se tam dělat i animace a různý tríčky... zoner toho tolik neumí (nebo to s nim tolik neumim já Very Happy) a taky ACDSee, ale to už si moc nevybavuju, ale mám dojem, že to bylo spíš podobný corelovi...
_________________
I would die to breathe again


Naposledy upravil tiborMel dne út červenec 22, 2008 11:07 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 11:06 am    Předmět: Citovat

Jestli máš office od mrkvosoftu a aspoň 2003, tak je tam picture manager, je sice hodně jednoduchej, ale na zmenšování a ořez v něm by ti stačil
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monika74
41-80
41-80


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

Lidičky děkuju moc, už se mi nějak podařilo tu fotku zmenšit i dát do profilu pomocí toho odkazu o kterým psala tiborMel:-)
Office od mrkvosoftu:-)) mám, koukala jsem na ten picture manager, myslím že na moje potřeby by to asi stačilo, ale zatím se v tom neorientuju,např. není tam klasická ikonka "otevři soubor", časem to prozkoumám - i ty fotoeditory, TiborMel - díky za tipy:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 11:39 am    Předmět: Citovat

nemáš vůbec zač Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.