Jak se muze udelat suk na vlasu?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=530cba0c82085fe006e1e925268768f6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 1:51 pm    Předmět: Jak se muze udelat suk na vlasu? Citovat

ja sem zjistila, ze mam na nekteych vlasech suky nebo uzliku nebo jako to nazvat.... To je ale zahada!!! jak se tam muzou udelat? Shocked
delaji se i Vam nebo jenom mne? (ze bych se fakt malo cesala? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 2:04 pm    Předmět: Citovat

občas se mi taky dělají, když jsem byla malá, tak mamka říkala, že mám ve vlasech skřítky Smile taky nevím, kde se tam berou.... ale to rozčesávání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 10:34 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Tak zrovna tomuhle jsem se divila v neděli večer- jak je možný, že mám po umytí součky na konečcích vlasů... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 4:56 pm    Předmět: ? Citovat

myslíte tím uzlíky na jednotlivých vlasech?no jestli jo,tak umě se jich najde...a myslím,že to neni tolik tím česání,vlasy jak se vlní a jsou živé,tak se zauzlují,nechápu jak no...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

Laughing No vidíte a já když se nad tím zamyslím, tak si říkám, jakto že je jich tam tak málo Laughing Laughing To se nezdá, ale ty vlasy jsou pořád tak nějak v pohybu, hlavně když jsou rozpuštěné a to je pak hned... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 10:01 am    Předmět: Citovat

Ha to já dycky po probuzení..........těch uzlůů.Hlavně vzadu u krku....Strašný ale dělá se mi to jen když nepoužiju kondicionér nebo jak jsem ted byla u moře.......no a sem tam se mi také jinak udělají i přes den.............Zvlášť se dělají uzlíky po melírech...Když jsem si je jako menší dělávala těch bylo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 10:31 am    Předmět: Citovat

jo je to blbýSmile) ale zase,já v tom nevidím takový hrozný problém,ikdyž chápu že to asi vadí při česání... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 12:01 pm    Předmět: Citovat

No ono ne jenom při česání...... Crying or Very sad Vlasy se nedají ani pořádně prohrábnout vypadá to děsně a v mnoha případech se ten uzlík utrhne když se rozčesává takže škoda vlásků Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 12:15 pm    Předmět: Citovat

Víte co se mi teď nedávno stalo? Laughing Dva jednotlivé vlásky se mi spolu zasukovaly konečkama a pak se jeden z nich vyškubl. Já když jsem pak prstama projela vlasy a objevila to, tak jsme napřed docela čuměla co to je Shocked Protože jsem si nevšimla toho malinkého uzlíku a vypadalo to jak jeden vlas, který mi sahá až někam po kolena. Zdálo se mi divné, tak jsem ho pořádně prozkoumala, našla ten uzlík a zjistila, že jsou to dva vlasy napojené na sebe Laughing Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 12:21 pm    Předmět: Citovat

No jo Very Happy To mně se stalo něco podobného jako luční víle byla jsem v drogerii a hrála jsem si s vlasama a najednou uvidím dlooouhý vlas sahající až k tříslům.Ale taky jsem ho vyškubla nakonec ale vážně jenom jeden.Že by znamení?Vílka to zažila tak mi uvěří
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.