Jak se muze udelat suk na vlasu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=67f30f0f7649c947701e8ea90774e25cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:21 am    Předmět: Citovat

coma napsal:

Klarus, ten tvuj nosi bezne pleteny cop?


No, teď zrovna má nějaké bezcopové období, chodí radši s rozpuštěnými a cop tak na kolo nebo při nějaké práci. Ale dřív ho nosíval celkem často, i do práce a tak. Je teda pravda, že jsem mu ho pletla sama, bo on to nemá jaksi moc nacvičené. Posledně, když se o něj pokoušel sám, jsem dostala záchvat smíchu, když jsem viděla výsledek jeho snažení Twisted Evil Ale kdyby si ho skutečně musel plést vždycky sám, tak předpokládám, že se to naučí lípWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 3:42 pm    Předmět: Citovat

Tak včera při čtení tohoto tématu jsem si říkala, jaký je čtěstí, že ještě nemám vlasy dost dlouhé na to, aby se mi sukovaly. A ráno jsem se probudila s maxi sukem a vlasy zamotanými skoro všude, málem jsem kvůli tomu došla pozdě do školy. Laughing
EDIT: OT: tuší někdo, proč mi to ukazuje špatný počet příspěvků? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 9:26 pm    Předmět: Citovat

Jo tak to by mě taky zajímalo z čeho to je, protože se mi vždycky udělá uzlík na jednom vlasu a jak se utáhne tak se v tom místě zlomí Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 1:58 pm    Předmět: Citovat

MilyEli napsal:
Jo tak to by mě taky zajímalo z čeho to je, protože se mi vždycky udělá uzlík na jednom vlasu a jak se utáhne tak se v tom místě zlomí Confused


napodobne a mam dojem, ze tento ukaz posledni dobou pozoruji nejak casto Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajunka
81-160
81-160


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 3:56 pm    Předmět: Citovat

Nejhorší sou ty uzlíky vzadu na krku. Tam soou vlasy tak nějak jemnější. A pak to rozčesávat, to je peklo, stejně se mi ten uzlík podaří vytrhnout...
_________________
Willkommen in der WIRKLICHKEIT!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 10:32 am    Předmět: Citovat

Ufff, jak jsem ráda, že jsem toto téma našla! Jsem si myslela, že jen já mám tak pitomé vlasy!
Vlasy mám asi po zadek, rovné, ale stejně se mi celkem fest cuchají, hlavně po mytí. I přesto, že používám různé uhlazovací masky, balzámy a na sucho olejíčky. Sem tam se mi udělá na vlasu taky souček, když si toho všimnu, odstřihnu vlas před sukem sama, jinak bych prostě celý den myslela na to, že ho tam mám (jsem psychopat, vím Very Happy Very Happy Very Happy ).
Řekla bych, že u mě se dělá tak, když rozsukovávám nějaký zamotaný chomáč vlasů. Ten vlas se nějak zamotá a tím rozsukováváním ho já utáhnu... Crying or Very sad
Štve mě to, ale zase si říkám, že to není taková katastrofa, horší by bylo, kdybych jich tam měla víc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 5:03 pm    Předmět: Citovat

Taky se mi vlasy cuvhají hlavně vzadu za krkem... nevim proč tomu tak je a úplně nejhorší to bylo, když sem nosila palestinu... to se mi tam vždycky udělal nehoráznej cuchanec... takže on teď jí nosim jen když mam vlasy zapletený nebo v drdolu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 10:59 am    Předmět: Citovat

KrejcovaGabriela napsal:
Taky se mi vlasy cuvhají hlavně vzadu za krkem... nevim proč tomu tak je a úplně nejhorší to bylo, když sem nosila palestinu... to se mi tam vždycky udělal nehoráznej cuchanec... takže on teď jí nosim jen když mam vlasy zapletený nebo v drdolu...
Ja som kvôli tomu nosenie palestiny dosť obmedzila. Dnes ma akurát čaká rozčesávanie po koncerte, mám na hlave jeden veľký dred. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 6:12 pm    Předmět: Citovat

Tak mě se takhle do sebe vlasy zauzlíkovávají po henně, není to nic hrozného, dělá se mi to jen na koncích, takže když to jinak nejde a hodně to vadí, tak prostě ten malý kousek odstříhnu nůžkami, jinak by se ten koneček mohl utrhnout a vzít s sebou celý vlas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 6:39 pm    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:
Tak mě se takhle do sebe vlasy zauzlíkovávají po henně, není to nic hrozného, dělá se mi to jen na koncích, takže když to jinak nejde a hodně to vadí, tak prostě ten malý kousek odstříhnu nůžkami, jinak by se ten koneček mohl utrhnout a vzít s sebou celý vlas.

Mne tiež po henne, asi som dala málo oleja a sú také suchšie tak sa ešte viac motajú.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.