Jak se muze udelat suk na vlasu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd0b59c899add8446003b371e85db8d8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 10:25 pm    Předmět: Citovat

Nedá mi to, abych se nesvěřila...
Dneska "psychopatím", nebo možná spíš vyloženě zuřím Twisted Evil
Na dvou vlasech jsem narazila na souček, bohužel, nešlo s nimi nic dělat, tak jsem musela vlásky, na kterých byly amputovat. Každý tak 7 cenťáků z délky.
Prosííííím, vymluvte mi, že to nepůjde vidět (já vím, že nepůjde, ale i tak mě to strašně štve) Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 11:35 pm    Předmět: Citovat

Kimberley napsal:
Nedá mi to, abych se nesvěřila...
Dneska "psychopatím", nebo možná spíš vyloženě zuřím Twisted Evil
Na dvou vlasech jsem narazila na souček, bohužel, nešlo s nimi nic dělat, tak jsem musela vlásky, na kterých byly amputovat. Každý tak 7 cenťáků z délky.
Prosííííím, vymluvte mi, že to nepůjde vidět (já vím, že nepůjde, ale i tak mě to strašně štve) Very Happy Very Happy Very Happy

Klidně ti to vymluvím. Vidět to fakt nepůjde, neboj se Wink Přístě můžeš zkusit souček rozdělat jehlou, já to tak někdy dělám Laughing , ale ne vždy se to povede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 11:37 am    Předmět: Citovat

Mě se tyhle uzlíky vytvářely, když mi vypadl vlas a zachytil se v té obrovské kudrně, kterou jsem míval na konci vlasů, tam se pak zašmodrchal tak, že mi i několikrát nezbylo, než ten celý zasažený kousek ostřihnout. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 11:46 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem si našla souček. Nejprve jsem se ho snažila rozmotat tou jehlou, piplala jsem se s tím asi hodinu, než jsem zjistila, že mi nezbyde nic jinýho, než to ufiknout Very Happy Když jsem se chtěla o svoje "trápení" podělit s mamkou, řekla mi, ať zkusím navštívit psychiatra Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 9:43 am    Předmět: Citovat

Nikdy jsem na to netrpěla, ale poslední dobou co den, to nejmíň dva součko-uzlíky. Klidně i deset centimentrů od hlavy. Když jsem doma, ustřihnu nad sukem, když ne, utrhnu to. Každej takhle utrženej vlas mě mrzí. Ví někdo, jak těm sukům předejít? v kadeřnické knížce jsem našla, že je to podmíněno geneticky a výskyt je vzácný. Mám ohromnou "radost", že jsem tak výjimečná. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 9:55 am    Předmět: Citovat

Mne sa tieto "suky" robia pravidelne, na rozpustených vlasoch skoro polka hlavy, keď v cope tak na spodných vlasoch hned pri krku a lebo na tých najvrchnejších. Dnes som od zlosti jeden odstrihla, lebo už som nemala nervy to rozčesávať. Evil or Very Mad
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 10:04 am    Předmět: Citovat

Jen bych doplnila, že nemluvím o cuchancích, ale o tom, když se uzlík udělá na samostatném vlasu. Pročetla jsem zahraniční fóra, říká se tomu fairy knots:), trpí na to spíše kudrnaté hlavy (patřím k rovným) a radí olejovat a hydratovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 12:28 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
Jen bych doplnila, že nemluvím o cuchancích, ale o tom, když se uzlík udělá na samostatném vlasu. Pročetla jsem zahraniční fóra, říká se tomu fairy knots:), trpí na to spíše kudrnaté hlavy (patřím k rovným) a radí olejovat a hydratovat.

Jj, tak jsem to pochopila.
Zrovna včera jsem takového šmejda rozmotala jehlou.
(Taky mám rovné vlasy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 12:32 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
Nikdy jsem na to netrpěla, ale poslední dobou co den, to nejmíň dva součko-uzlíky. Klidně i deset centimentrů od hlavy. Když jsem doma, ustřihnu nad sukem, když ne, utrhnu to. Každej takhle utrženej vlas mě mrzí. Ví někdo, jak těm sukům předejít? v kadeřnické knížce jsem našla, že je to podmíněno geneticky a výskyt je vzácný. Mám ohromnou "radost", že jsem tak výjimečná. Confused

Rozumím Ti, taky mě utržený vlásek mrzí.
Mně pomáhá, když vlasy před mytím dobře rozčešu, myju v záklonu, až trochu oschnou, nanesu na spodní délky tekuté krystaly, jemně rozčešu a vyfénuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 12:43 pm    Předmět: Citovat

Po mytí taky olejuju kence. Prý pomáhá nanést olejíček na konečky před spaním a taky cop, aby se konce netřely o polštář. začnu s sebou nosit špendlíky Smile , ale myslím, že jakmile už tam ten suk je, uvolněním uzlíku vlas nezachráníš a stejně se zlomí, je to v podstatě vlas třepící se nikoliv na konci, ale v délce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.