Tuzidlo na ruzove vlasy... :-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ffd33f9c48b26fd85139a23d4cf7d41cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RUZOVaholkA
21-40
21-40


Založen: 24.7.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 8:40 pm    Předmět: Tuzidlo na ruzove vlasy... :-) Citovat

Bry den, ode dneska mam ruzovy pramen vlasu a kadernice mi rekla abych si obstarala tuzidlo pro ruzove vlasy (zduraznila ruzove ne barvene) jinak mi ta ruzova sleze,.. nevi nekdo kde ho sehnat nebo jak vypada? Jak v obchode, tak na netu jsem ho nikde nevidela:) Dekuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 9:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,ja myslim ze to ruzove tuzidlo sezenes v kazde lepsi drogerii...Nevim teda presne co mela ta kadernice na mysli jestli myslela barevne nebo barvene.Protoze v tvem clanku je myslim barvene,ale staci preklep mohla si myslet barevne... CoolA tim padem by barevne mohlo byt ruzove...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RUZOVaholkA
21-40
21-40


Založen: 24.7.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 8:35 am    Předmět: :-) Citovat

No ono celkem ani nesejde, jestli to bylo barvene nebo barevne.. proste rekla ze primo na ruzove vlasy Smile Jakoze specialne, ze to asi barvi ruzove Smile Byla jsem asi ve ctyrech drogerkach a na netu jsem taky nic nenasla --- jenom same tuzidlo na barvene vlasy nebo tak..nic primo na ruzove Smile Toz nevim jestli ona ma naky specialni hodne specialni pripravek ze neni dostupny:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EricAmerican
8-20
8-20


Založen: 13.7.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 4:32 pm    Předmět: Citovat

ješte jsem nevidel ružpové tužilo, kup si tužidlo pro udržení zarivé barvy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 12:07 pm    Předmět: Citovat

ruzova je vazne nedostatkova....ja nalsa jedine trosku ruzove podobnou svestku
http://www.vlasy-kosmetika.cz/VITALITYS-Art-Color-Barevne-penove-tuzidla-Plum-svestkova-1505.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 12:47 pm    Předmět: Citovat

ja som kedysi v hyper tescu videla ruzove tuzidla, aj fialove a modre...bola to znacka londa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 1:22 pm    Předmět: Citovat

Babička používá fialové tužidlo, šedivé vlasy ji po tom chytnou hodně fialový nádech. Na tmavých vlasech to určitě nebude vidět, ale na blond by to šlo. Taky myslim, že to byla Londa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 8:15 pm    Předmět: Re: Tuzidlo na ruzove vlasy... :-) Citovat

RUZOVaholkA napsal:
Bry den, ode dneska mam ruzovy pramen vlasu a kadernice mi rekla abych si obstarala tuzidlo pro ruzove vlasy (zduraznila ruzove ne barvene) jinak mi ta ruzova sleze,.. nevi nekdo kde ho sehnat nebo jak vypada? Jak v obchode, tak na netu jsem ho nikde nevidela:) Dekuji.


ahoj, s tímhle tužidlem přišla mamka, kadeřnice jí udělala pár nafialovělých proužků a vypodalo to vážně skvěle! Bohužel se jí to asi po 3 mytích vypláchlo uplně. Chci si právě taky koupit tu růžovou a jsem dohodnutá právě s tou kadeřnicí, že až jí přijde nabídka nebo co tak si ho objednám u ní. Mají víc barev a stojí to 200 Kč. Zeptej se u svojí kadeřnice Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.