centrum tance
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1a6cbe6effe0b4e371d568f8daf80105Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 8:26 am    Předmět: centrum tance Citovat

koukala sem, že hodně lidí se tady věnuje orientálnímu tanci Smile
chodíte někdo do centra tance?
a ne třeba jenom na orient, ale na cokoli - street, salsu, sambu, flirt.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajrin
41-80
41-80


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 4:34 pm    Předmět: Citovat

Odpovídám..trochu pozdě, ale přece:
Jsem z Frýdku-Místku a do Ostravy se mi do centra tance jezdit nechce:-) Ono je Centrum tance jen ve větších městech, nepletu-li se, že? Praha, Brno, Ostrava..takže ne, zkušenosti nemám Embarassed
Ale třebas právě ve F-M jsou dobrý taneční kurzy i přesto, že to není Centrum. A v Opavě též...ale možná si někdy zajedu na nějaký seminář do Ostravy..uvidime:-d
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monca11
8-20
8-20


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 5:22 pm    Předmět: Citovat

já tam chodila na street dance k matejovi a na brisni tance k aničce k. byla uzasnááá , mladá.. a kvelá a celkem sme se skamaradili...

dnes sme kamosky a jezdi i zanama z pardubic.. a ucila v praze..je to fain hlavne orient je tam kvalitní ale zbytek jsou proste jen kurzy.. ja jsem ted v taneční skupine ale jiný styl dancu ale je to lepší no.. jinak CT je celkem predražený a jako ale zase ma pekná saly .. nejlepší je tam podle me Orient.. Smile) v CT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 12:27 pm    Předmět: Citovat

Chodím do Pražského centra tance na Václavák na flamenco a jsem moc spokojená. Hodiny jsou super (paní Kryštůfková je výborná), prostředí je taky příjemné (mají tami bárek, kde si člověk může dát kafe, když přijde moc brzy;) ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 2:38 pm    Předmět: Citovat

Já jsem chodila minulý semestr v Brně na salsu. Byla jsem spokojená s lektorkou, sálem, zázemím, no vlastně skoro se vším, akorát mě trochu štvalo, že na konci měly všechny kurzy mít vystoupení, na které bylo třeba nacvičit "sestavičku"... takže místo abychom pořádně pilovali to nové, co jsme se naučili, nebo popojeli ještě o kus dál, pracovali jsme vždy na konci lekce na "sestavičce".
Nakonec jsem na vystoupení nešla, nevycházelo mi to časově, tak ani nevím, jak dopadlo. Ale jak říkám: jinak jsem byla spokojená.
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grainne
41-80
41-80


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 10:50 am    Předmět: Citovat

s jakými lektorkami máte zkušenosti? (centrum v Praze) já jsem zkoušela flirt, orient, irské tance, a chystám se na nějaké další styly, ale někdy mě nebaví chodit samotná..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 1:13 pm    Předmět: Citovat

Já do Centra tance chodila na bollywood k Mirce Ge. Hodiny jako takové moc fajn, prostředí příjemné (stěny vymalované příjemnými barvami), malý bar s velmi milou obsluhou, ALE přístup CT jako takového všechno kazí... Teď mluvím jak ze svých zkušeností, tak ze zkušeností kamarádek... Například to, že když lektorka nemůže přijít na hodinu, tak nikdo nedá vědět předem a člověk se to dozví až na místě s tím, že se hodina neruší, ale bude ji vést záskok (někdy naprosto nevhodný, který nemá ani ponětí o vybraném druhu tance Rolling Eyes )... O chaosu a zmatcích CT by se dal napsat pomalu román, další příklad je například to, že do místnosti v čase vyhrazeném jedné lektorce byla umístěna lektorka jiná, což kurzistky (i samotná lektorka) zjistily opět až při příchodu na hodinu... O problémech s vracením pěněz (které CT odmítá, přesto, že se jedná o komplikaci na jejich straně-přesunutí nebo zrušení kurzu či semináře apod.) se snad ani nebudu rozepisovat Mad
Pro mě osobně je v CT strašný zmatek a na jejich přístup nemám nervy, takže už tam nechodím a raději volím lektory mimo CT... Tím samozřejmě nechci říct, že by byli špatní samotní lektoři CT- najde se mezi nimi několik opravdu kvalitních...


Naposledy upravil Shahlah dne po červen 15, 2009 2:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 1:32 pm    Předmět: Citovat

Centrum tance je na české taneční scéně zcela ojedinělé těleso...kvantita nabízených kurzů a lektorů ale převažuje nad kvalitou (tím ale nechci říct, že všichni jejich lektoři jsou špatní) vyjímkou je snad Brno, kde se sešlo hodně dobrých tanečnic - lektorek, nerazí se tu filozofie "jedné hlavní hvězdy a tlupy přicmrndávačů" jako např. v Praze nebo Plzni...
CT jede hlavně na kšeft, a myslím, že se jim to i daří - která taneční škola si může dovolit tak často a tak velké akce, celorepublikové prezentace (a myslím, že i nějaké zahraniční) ve všech médiích, včetně televize, kontakty na známé osobnosti, sponzory......nutno ale podotknout, že CT je jen jednou činností fy Allstar Group, tudíž finanční zdroje jsou kde brát taky....
Ad. organizace v CT - coby účinkující jsem zažila jejich festivaly, a po zkušenosti, kterou jsem učinila na Let´s Dance 2008, už nikdy víc !!! Pro to, co se tam dělo, je chaos velmi slabé a velmi slušné slovo....a předchozí ročníky nebyly o moc lepší.... Confused
Nepříliš lichotivé věci jsem slyšela taky o soutěži Miss Orient...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grainne
41-80
41-80


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 2:13 pm    Předmět: Citovat

jj, o této stránce CT vím..ale že je to až taková hrůza..? Let's dance bylo opravdu tak hrozné? chtěla jsem posílat video.. Na druhou stranu, alespoň si člověk vybere kurz kdy může, a nebojí se tam jít, kdežto do malých zavedených škol přijít jen tak a třeba jednou není úplně lehké..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 3:17 pm    Předmět: Citovat

...ano, Let´s Dance nebyl nikdy žádný logistický zázrak, ale to, co tam probíhalo minulý rok, byla opravdu síla...a to už jsem v rámci tanečních akcí zažila ledacos...
Taky jsem posílaly video - no, nebyl to sice orient, ale čínská fúze, nicméně jediné profesionální a taky profesionálně zpracované video - internetoví "kritici" nás úplně ztrhali....a to byl ve videosoutěži styl zcela volný....ale co, není ničí povinnost, aby se mu líbilo naše vystoupení....

Výhoda velkých škol je, že si můžou dovolit věci jako lekce denně a ještě v téměř jakoukoliv denní či noční dobu, přesouvání a nepravidelné nahrazování hodin, ukázkové lekce zdarma, představení bez vstupného atp. Pokud bych to takhle dělala já, tak zajdu na úbytě....jó, prachy...... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.