centrum tance
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af16a5ddb062d770e1219dce5a192c8dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 3:40 pm    Předmět: Citovat

Já sice nemám s CT tak dalekosáhlé zkušenosti, ale zatím mi tam všechno přišlo v pohodě - lektorka je velmi profesionální, nestalo se, že by nepřišla, a přístup CT zatím dobrý - když jsem si zlomila prst na noze a musela přestat skoro na 6 týdnů chodit, vyšli mi celkem ochotně vstříct, sice nevrátili peníze, ale připsali mi lekce navíc, které můžu vychodit do vánoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 4:08 pm    Předmět: Citovat

Tak já chodím do CT tenhle semestr poprvé. Na kurzu se nám vystřídala Karolina Idrisová a Jana Němečková, pár hodin suploval Michal. Ani na jednoho si nemůžu stěžovat. Co se mi zatím jeví jako nevýhoda je nahrazování lekcí. Na každém kurzu se učí nějaká choreografie, takže když si jde člověk někam nahradit, neví která bije a co odkouká to odkouká. Výjimkou byl teda Michal, u něj jsem si nahrazovala a všechno vysvětlil stručně znova. A co se týče závěrečného vystoupení, tak na to sem se těšila, ale je to v červenci, kdy tu nejsem. To mi přijde teda hodně špatné načasování, mohli by to udělat dříve.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 3:25 pm    Předmět: Citovat

Já do CT začala chodit tento semestr na břišní tance a zatím jsem velmi spokojená. Lektorka Samiya je příjemná a veselá, co jsme měly slečnu (jméno už neevím...) jednou na záskok, tak byla také super. Co můžu srovnat s lekcemi v jednom menším studiu Majda, tak sranda a dobrá nálada stejná ale kvalita výuky lepší. Ale jak tady čtu, tak mám fakt kliku že jsem v Brně Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moirain
0-7
0-7


Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 2:22 pm    Předmět: Citovat

Já vloni chodila na tři kurzy, pilates - posunuli o 15 minut dřív, čímž mi značně zkomplikovali život, lektorka když jsem jí požádala, a by na mne dávala pozor, protože jsem po operaci páteře prohlásila "já to ale nepoznám, jestli to děláte špatně", břišní mne nebavily, lektorka celkem dost dobrá, ale neučila precizně techniku, což je základ a furt se cvičilo na vstoupení, kam jsem nechtěla jít, taneční super - já se učit nepotřebuji, alespoň ne na této úrovni, chodila jsem s kamarádem, lektor vynikající.
Letos jsme chtěli chodit do pokračovaček, zaplatili a den před zahájením kurzu zpráva, že se lekce spojují se začátečníku, posunuje se to o hodinu a půl dopředu a lekce jsou dvouhodinové, místo 90 minut a jen do půlky ledna, místo do konce února...tak jsme to zrušili, naštěstí peníze bez keců vrátili zpět. Takže jsem na ně značně naštvaná, na taneční jsem se hodně těšila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 7:52 pm    Předmět: Citovat

Moirain: A ve kterém to bylo městě? To je fakt děs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moirain
0-7
0-7


Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

V Praze. K tomu orientu - já jsem asi moc náročná, závodně jsem tancovala, tak jsem zvyklá pérovat techniku, takže spoustě ostatních ta lektorka vyhovuje a byla mi i doporučena, jednou nám nahrazoval Michal Mach a z toho jsem byla nadšená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 10:02 pm    Předmět: Citovat

Já jsem právě v Brně na orientu a naše lektorka ne techniku opravdu dbá, piluje s náma základy dokud to neděláme nejlíp jak svedem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.