Hormonální nerovnováha
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=07f1522b7b43168c915c65256fca51b7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla problém s užíváním- 3x denně na lačno... Já jím vlastně pořád, takže skoro nikdy nejsem na lačno Very Happy
Jináč jsem před tím vyzkoušela spoustu jiných kapek ( feminan, femina...) a čajů(kontryhel, všelijaké ženské směsi) a nic mi nepomohlo, až ten Femigard...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

no, to já zas budu mít problém, abych si třikrát denně vzpomněla, že si ten Femigard mám vzít... Ale jen co doplácám čaje (a teď o prázdninách ještě zkouším pupalkový tobolky, kdyby náhodou), tak to prubnu (leda by pupalka zabrala tak báječně, že už bych to nepotřeobala...) Ještě jednou díky za tip!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 2:09 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
no, to já zas budu mít problém, abych si třikrát denně vzpomněla, že si ten Femigard mám vzít... Ale jen co doplácám čaje (a teď o prázdninách ještě zkouším pupalkový tobolky, kdyby náhodou), tak to prubnu (leda by pupalka zabrala tak báječně, že už bych to nepotřeobala...) Ještě jednou díky za tip!

Mně pupalka kdysi dost pomohla na MS bolesti a na pleť, jiné účinky nevím... Ale prý je to pro ženské vynikající záležitost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maroola
41-80
41-80


Založen: 4.7.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 3:54 pm    Předmět: Citovat

Herminka: mám to samé- tedy sice ne dříve, ale menstr. pravidelně později, díky tomu to je s pletí jak na horské dráze, chvíli v pohodě, pak se zas mění poměr hormonů a zhoršení- vzhedem k tomu, že je mi 31, tak problémy puberťáků fakt potěší Wink Ten Femigard asi nezkusím, nebudu riskovat to zhoršení pleti (při mé smůle by to určitě nastalo). Možná zkusím nějaký čaj a budu doufat, že nastane placebo efekt. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

Maroola napsal:
Díky za tipy, je fakt, že taky moc nevěřím na ty různé "širokospektrální" produkty různých firem, je toho na trhu hodně a co si budeme povídat, je to byznys. Já jsem docela skeptická k úpravě horm. hladiny přírodní cestou, ale hormony už brát nechci, tak opravdu nevím, co s tím. Možná nějaké ty bylinky a alespoň nějaké zlepšení kdyby nastalo. Momentálně už čekám na menstruaci šestý den od termínu, já to snad oslavím, až se dostaví. Wink Tak alespoň nemáte někdo tip na vyvolání menstruace přírodní cestou?


Jsem úplně to samé. Psychotronika, deblokátory energie z vesmíru a podobně, to je hrůza. Bysnys a ještě sektařství. Co se týče úpravy hormonů přírodní cestou, tak jsem také hodně skeptická. Prostě tomu z biochemického hlediska (a to vím jaké je) zas tolik nevěřím. Ale kontryhel, pupalka a a ta angelika jsou opravdu rostliny pro ženy, a na každý problém existuje v přírodě nějaká alternativa. Používám teď pupalku přes ms a opravdu pomáhá. Díky hormonální nerovnováze trpím docela hodně. Při ms jsem měla horečky, tlak 60/50, mžitky před očima, šílené bolesti v podbřišku, v bedrech, na zádech a samozřejmě hlavy, a tak silnou nevolnost, že nemůžu vstát z postele. Když tu pupalku beru, tak problémy ustaly (bohužel ta pleť je ale 12 dní fakt příšerná-vždyť 3 dní před, během, 3 dni po, zbytek OK). Ale když se bere dlouhodobě, tak má i proti akné pomoct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 9:05 am    Předmět: Citovat

kamarátka mi doporučila toto: http://www.eccevita.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=511&category_id=1&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26&vmcchk=1&Itemid=26
užívala to po vysadení HA, dve tablety denne a dosť si to pochvaľovala.. cítila sa dobre, žiadne bolesti pri ms (a to máva dosť problémy).. plánujem to tiež vyskúšať (tiež som rozmýšlala nad vysadením..).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 10:07 am    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
kamarátka mi doporučila toto
užívala to po vysadení HA, dve tablety denne a dosť si to pochvaľovala.. cítila sa dobre, žiadne bolesti pri ms (a to máva dosť problémy).. plánujem to tiež vyskúšať (tiež som rozmýšlala nad vysadením..).

Taky jsem se na to dívala, ale tak nějak se raději léčím bylinami, které rostou u nás či poblíž, přece jen je na jejich působení asi náš organismus nastaven líp...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 10:20 am    Předmět: Citovat

já když vysadím HA, tak mám v období menstruace šílené migrény, nevíte čím by to mohlo být???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maroola
41-80
41-80


Založen: 4.7.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

Montymimi: migréna je jedním z tělesných příznaků premenstruačního syndromu. Prostě tělo takhle reaguje na hormonální změny. Pokud nemáš těch příznaků víc, je to ještě dobré (ještě se uvádějí poruchy spánku, deprese, úzkosti, změny nálad, otoky končetin, nadýmání, akné - prostě samé lahůdky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2012 9:42 pm    Předmět: Citovat

Objevila jsem Ameriku: bylinky Kontryhel a Drmek ... nacez nastava otazka: kombinovat nebo ne? Eventuelne jak? Mate nekdo zkusenost?

Obe by mely podporovat a zlepsovat hospodareni s zenskymi hormony a vyrovnavat jejich hladiny, jsou doporucovany pri pokusech o otehotneni, pri PMS, mely by pomahat i na hormonalni akne ...

Budu rada za kazdou informaci.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.