Hormonální nerovnováha
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3d6de83700848dec3a74eb92716094fbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 10:01 am    Předmět: Citovat

Hezký den, ikdyž teda moc hezký není, aby ten velikonoční zajíček neodešel pryč- pro tu samou zimu.
Je mi 15 a ještě jsem nedostala menstruaci, máte s tím nějaké zkušenosti? A hlavně jaký vliv mají na tělo hormony, samozřejmě včetně[b]VLASŮ[/b[/u]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 10:06 am    Předmět: Citovat

To je naprosto v pořádku. Já dostala pravidelnou ms až těsně před sedmnáctými narozeninama. Mám kamarádky co jí dostaly až v 17-18 letech. Není to nic v nepořádku. To spíš dneska je móda hned holkám narvat HA, ať jí mají co nejdřív...smutné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 10:40 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
To je naprosto v pořádku. Já dostala pravidelnou ms až těsně před sedmnáctými narozeninama. Mám kamarádky co jí dostaly až v 17-18 letech. Není to nic v nepořádku. To spíš dneska je móda hned holkám narvat HA, ať jí mají co nejdřív...smutné...
No mě doktorka poslala ke gynekologovi, doufám, že je rozumný a usoudí sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2016 5:28 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli píšu do vhodného tématu. Snad jo Cool Před měsícem jsem koupila v dm drogerii pupalku dvouletou v kapslích. A po třech nebo čtyřech týdnech jsem to dostala a místo obvyklých bolestí mě "jen" pobolívá hlava. Neuvěřitelný, ale funguje to. Dočetla jsem se, že po tříměsíčním každodenním užívání stačí nasadit jen týden před prvním dnem menstruace a bude to pořád účinkovat. Smile Very Happy Kdybyste měla některá s tím problém a chtěla zkusit, 30 tablet stojí 95 Kč (firma Naturline). A obsahuje taky vitamín e. V účincích píšou, že podporuje růst vlasů a zdraví kůže a cév. Takže ideální kombinace Embarassed Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2016 9:26 pm    Předmět: Citovat

Harik: Z pupalky jsem naprosto nadšená! Užívám ji už 4 měsíce, ve formě oleje od Saloosu, denně 1 lžičku a mé problémy zmizely - užívám ji tedy hlavně na PMS (bolesti prsou, náladovost). Akorát se ten olej celkem prodraží, takže díky za tip, zkusím ty tablety Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2016 2:05 pm    Předmět: Citovat

Já si koupila tablety, protože si neumím představit jíst olej. Tady je napsáno jednu denně. Takže možná toho do těla dostanu míň, než jednu lžičku, ale je to pohodlnější. A líp se to převáží Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2016 3:10 pm    Předmět: Citovat

No ten olej není pro každého, někdo to nezvládne. Já si celkem rychle zvykla, už jsem užívala i dýňový (ten je oproti pupalce chuťově o dost horší), pupalka je celkem v pohodě. Ale je pravda, že na cestování jsou tablety pohodlnější, takže na léto určitě pořídím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2016 3:38 pm    Předmět: Citovat

Mně kdysi tablety/tobolky nijak zvlášť nezabraly, u oleje byly výsledky mnohem výraznější, ta ne úplně příjemná chuť za to stála. Ale ty tobolky jsem asi měla od jiný firmy, takže přesný srovnání to nebude.
A dýňovej mi teda naopak chutnal, dávala jsem si ho do salátu, to bych s pupalkovým asi nedala. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 9:27 am    Předmět: Citovat

Já párkrát zkusila kloktat olejem, když jsem byla nemocná a bylo to dokonale nechutný. Nechápu, jak může někdo kloktat 20 mminut denně tím jedním olejem. Exclamation Po pěti minutách vyplivnout a vzít si novej, to možná, ale ten olej při kloktání zřídne, zhořkne a napění se. Wink Možná bych zkusila olej časem, určitě bude účninější, ale zatím zůstávám u tobolek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 12:19 pm    Předmět: Citovat

Neboj, tady se kloktat nemusí. A třeba ti ani nebude připadat nedobrej. Já to moc neprožívala, akorát jsem si vždycky dala si lžičku oleje do pusy, lehce zapila a trochu zajedla. A to zajídání ani nebylo potřeba a ke konci už jsem na to kašlala. Ale samozřejmě jestli máš tobolky, tak napřed určitě v klidu dopotřebuj - a pak se uvidí. Wink
(ale jinak kloktání olejem taky nedávám, ani svým jinak velmi oblíbeným oliváčem nebo kokosákem. A ani to čištění zubů kokosákem mi nečinilo zvláštní potěšení a nechala jsem toho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.